Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Ivana_Drago

Aktualizace 0.6.3 - Změny a vylepšení vyvážení lodí

22 comments in this topic

Recommended Posts

[FF-CZ]
Players
140 posts
5,210 battles

Zmeny pozitivni: Graff Spee je videt po vystrelu pouze 16km, nikoliv pres celou mapu jako predtim. Mozna se mi to zdalo,protoze jsem mel dobry tymy ale BB tlacej do Capu misto strelby z rohu mapy. 

Zmeny negativni: predelal jsem Blysku z neviditelneho podpalovace na lovce DD, takze vic HP,rychlejsi veze,radio detekce. Na Capy kaslu, krouzim kolem a cekam az se hra roztaha a jdu po DD. No, vetsina DD ma tendenci se shovat do koure,ok,od toho ho maji ale potom co zmizi v kouri me po strelbe spotuji lode 12km daleko,takze se strhne ohromnej ohnostroj,kdy po me strili pulka mapy nasledujicich 20s. Vetsina DD co sem koukal vubec nestrili,nemit radio detekci ani bych je nenasel na druhou stranu vsude sou torpeda ale opravdu vsude :teethhappy:

[IDDQD]
Beta Tester
164 posts
8,606 battles

dopadlo to přesně tak jak jsem se obával, mohla by mi ta chorá hlava, která tenhle patch vymyslela, odpovědět, jak se teď mají hrát anglické křižníky? Nejtěžší větev na hraní a nerf jak prase. Nerf všech DD a křižníků a boost BB. Nepoučili jste se z WOT?

[BL4CK]
Players
575 posts
16,546 battles

No nijak....tady sa knučí kvôli takej hlúposti jako inv. firing....máš využívať terén,keď chceš strielať aby ťa nebolo vidieť alebo zo smouku.

Players
3,746 posts
18,787 battles

Pročpak BB potřebovaly ještě +5% rozptylu dopadající palby ??? Celkem tedy +9% ?

Co ty jelita v BB dostanou příště ? Tlačítko na zastavení CA na 60s na místě (bude možné aktivovat každých 70s) ? Za goldy bude moci vylepšit tento spotřebák tak, že takto "umrtvené" CA se natočí bokem ?

• Cool 1

Players
23 posts
4,832 battles

Paradoxní je, že nějakou dobu hraji daleko víc CA, než BBčka a tenhle patch nevidím z hlediska Hindenburgu jako nerf. Spíš mám dojem, že si vede lépe, než před tím. Takže by nebylo od věci ty společensky vyžadované plačky na téma BB trochu pozdržet. 

[FF-CZ]
Players
140 posts
5,210 battles

Tak RN krizniky jsou dle me hrozne situacni,hrac si musi najit pozici kdy mu bitevky jedou na idealne 10km bokem,celkove jsou britaci tezsi na hrani ale od Fiji a dal jsou ultimatni. Dnes sem doexpil Minotaura a s adrenalim rushem a pulkou HP strili nonstop,silene. 

Shovavat se za teren,na to prisel kdo,ruske krizniky strili prakticky rovne,takze shovanej za skalou nemuzu po nikom strilet, kdyz poodjedu,je to stejne jako stat na volnem prostoru.

Rozptyl,no,je to podle me v kriznikach takove siditko,placebo rekl bych. Naopak spis sleduju ze bitevka se vzdy trefi uplne mimo me,jen jeden jediny granat ulitne od vsech ostatnich o kilometr a me da citadelu.

Players
19 posts
3,163 battles

no já jsem si všiml WG totálně dojebali letadlové lodě nižších úrovní. Nemožnost použít ALT??? to si dělají prdel. takže místo abych sejmul všechny nepřátelské letky najednou, skejsnu se stíhačema na minutu a bombardéry vesele letí dál. Dále by mě zajímal způsob jak vypálit torpéda do kouřové clony když je nemůžu shodit manuálně a bez určeného cíle to jinak nejde. Inu jde vidět že hru vyvýjí WG. Zprasily tanky a teď jdou na lodě.

Players
3,746 posts
18,787 battles

Chtějí z toho masovou zábavu = více peněz ... Pepíček jim to přece hrát nebude (natož aby pustil chlup), když ho hned někdo potopí, zvlášť, když si Pepíček zvolil BB. Proto to neustálé "zlepšování" ... 

Edited by ims21

Players
3,746 posts
18,787 battles

DD po výstřelu je dneska odkryto klidně na 11km, CA je teď vidět též, takže ... navíc, upálit BB trvá hodně dlouho. Většinou to vypovídá něco o iq hráče, který se v každé hře nechá upálit.

[10GO]
Players
1,104 posts
11,085 battles

Bravo WG! :great: Vyvážili jste to tak výtečně že soudoje DDček jsou prakticky nemožné... 20 vteřin spotu a vidí vás celá mapa... R.I.P :facepalm: Dneska jsem jezdil Blysku s klasickým buildem na DD huntera... a co jsem zjistil? Že to předělám! Hodím tam AFT, demo experta, a IFHE, možná až budu upalovat BBčka a začnou si stěžovat odebere WG i HE... :trollface: A tohle by nebylo kdyby nějakej chorej pavián neschvaloval tyhle změny, až si zase každej začne stěžovat na to, že je upalujou ruský DDčka, Blysky, atd ze 14km zamyslete se, možná vám dojde kdo za to může... :sceptic:

Jsem nehorázně znechucen a tímto končím s touto hrou... Mějte se hezky klucí reta... ehm wargejmingoví... :hiding:

• Cool 4

[IDDQD]
[IDDQD]
Players
145 posts
14,306 battles

Když to má spot jako křižník a dostřel jako křižník, tak je to křižník. A tak s tím taky budu hrát. :-)

Před patchem mi BB psali do chatu něco ve stylu Blyska dočkej času....

Ted mě sice uvidí, ale jak mě chtějí na 14km trefit pokud nezaúřaduje RNG fakt nevím. Ale zase když budou střílet po mě nepoškodí ostatní.

Ještě jsem to v 0.6.3. nehrál ale jsem zvědavý. Jen to capování asi utrpí.

[T-N-T]
Beta Tester
822 posts
6,675 battles

Hovoril som o RN križníkoch.

Doufám, že jsi nikdy neplakal a do budoucna nebudeš plakat, až se tým zařídí podle tvé rady a zakempí za ostrovem. 

Stává se nám z toho nová meta, včera jsme s CA a DD zpoza ostrovů nevyjížděli takřka vůbec nikdo, nějak to nemá smysl...

Když to má spot jako křižník a dostřel jako křižník, tak je to křižník. A tak s tím taky budu hrát. :-)

Před patchem mi BB psali do chatu něco ve stylu Blyska dočkej času....

Ted mě sice uvidí, ale jak mě chtějí na 14km trefit pokud nezaúřaduje RNG fakt nevím. Ale zase když budou střílet po mě nepoškodí ostatní.

Ještě jsem to v 0.6.3. nehrál ale jsem zvědavý. Jen to capování asi utrpí.

Než DD na 14km ustřílí bitevku, tak je konec hry. Vlastně moment, ono to za těch +-15 minut ani nejde stihnout:medal:.  Potřeboval by jsi mu sázet cca 70 dmg za vteřinu po dobu 15 minut. A když BB použije opravy a hýl, tak jsi přes 100 dmg/s.

Jinak lituju T5 CV v T6 bitvách. Ti chudáci nejen že si neporadí se smokem, ale s T6 letadlovkou je to jako střílení kachen. Sebrat jim jedinný skill díky kterému jsou schopni držet krok s T6 CV je nápad hodný génia...

A s DD už se nestřílí skoro vůbec. I na capech jezdí dva Gearingy 6 km od sebe a plivou torpédy, vystřelit se nikdo neodváží, protože to bukkake za to nestojí. Capy jsou teď záležitostí BB, pro DD nemá žádný smysl tam jezdit...

[FF-CZ]
Players
140 posts
5,210 battles

ja blysku predelal na DD huntra,no je to crap. Najedu na cap,podle radia poslu torpy a pak cekam kdy souper vystreli,protoze s mejma 6.8km me vidi prvni. Nejurputnejsi souboje jsou kdyz zadna dalsí lod neni v 12km okruhu,to je pak tanec. Ovsem kdyz ma souper a ja svoje lode za zady, Jedna dve salvy a za zadkem uz mi jede kour abych se vnem shoval,protivnik dela to same. Nebo se vyslou vyhruzne torpy a mizime si gentlemansky z dohledu :B

Posilal sem na podporu ze bych rad vymenu blysky,ikdyby to melo byt ze poridim jinou lod a cenu doplatim. Odpoved mi prisla do 24h,stim ze nemam pouzivat slova typu:  3,14če,exkrement,lidske pozadí atd. a proto ze se mou zadosti nebudou zabyvat. Po preracovani meho elaboratu uz cekam 4 dny na odpoved :D

Edited by Zdarsek

[IDDQD]
Players
180 posts
13,171 battles

Myslím si že malé okno neviditelné střelby mohli  japoncum amikum a polakum ponechat a zmenit dobu spotu DD a CA na 10s,víc me ale trápí křižníky,ZAO utrpelo hodne,pomalé otačení del a radius zatacky 890m jako bitevka dela z tehle lodi nepouzitelny srot do manevroveho boje,mám problem se vyhybat granatum i na 15+ km,a je jedno jestli mam kormidlo otcene za 3 s,a chapayev to je uplne kouzelna lod, během jedné noci je zní plečka na prodej, snoubí v sobě křehkost RN CL křižníku ovšem bez kouře a sci-fi opravy a radius zatáčky bitevní lodě to vše při krásné viditelnosti 17+ km po výstřelu dělá z této lodi favorita tohoto patche.

[IDDQD]
[IDDQD]
Players
145 posts
14,306 battles

Už jsem vyzkoušel Langley s 14b kapitánem. Hosho neměla šanci, dvakrát se ukázaly letky (po 4letadlech) a bylo. Langley zlobila víc, ale taky jasná převaha a ovládnutí vzdušného prostoru.

Bud jsem je zničil nebo naháněl po krajích mapy. Jestli odALTění mělo pomoct nováčkům, tak můj názor je že ani náhodou. Musím WG přiznat bod za snížení zábavnosti a damage. 

Naopak oproti Bouge s fighter deckem jsem si i přes spolupráci ani neškrtl. 

Půlku bitvy jsem lítal po krajích a pak už jen výletní plavba, opalovačka.  :-(

[O-S-W]
Players
215 posts
10,610 battles

tahle aktualizace zabila DDčka, na vyšších urovních určitě (s vyjímkou SSSR strojů). Jako vystřelit s Gearingem na začátku bitvy na jiné DD je sebevražda. Pak ještě půl minuty svítíte a všichni s enemy týmu si po vás rádi střelí (protože přepracovaná machanika spotu) + zpřesnění palby u CA tier 10 znamená, že ten výstřel či dva znamenají mít o půlku HP méně, hořet, zničené stroje/kormidlo a v podstatě mužu jít rovnou do přístavu. Gearing je teď skoro nehratelnej na děla. Jedinej kdo na tom vydělal je Khabarovsk + Tashkent + Udaloj, který teď potkávám opravdu v každý bitvě. Jako tohle je trochu přehnaný. DD za jiný národy než SSSR teď nemá smysl hrát. Výborně WG, opět Vám ubyl jeden platící zákazník, od teď ani korunu!

[IDDQD]
Alpha Tester
3,230 posts
7,027 battles

+ zpřesnění palby u CA tier 10 

? to si kde cetl pls ?

se mi nezda ....

Players
1,368 posts
4,330 battles

? to si kde cetl pls ?

se mi nezda ....

mysli sigma = 2,05
  • Cool 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.