Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Falathi

Aktualizacja 0.6.3 - kontrola lotniskowców

29 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
WG Team
2,278 posts
5,019 battles

Zapraszam do dyskusji na temat zmian w sterowaniu lotniskowcami!

Weekend Tester
583 posts
986 battles

Jakiej dyskusji? Dyskusja była już jak tylko ogłosiliście ten genialny pomysł a teraz możecie zamknąć sprawę lotniskowców i odłożyć na półke z napisem "zaorane".

[ALKO]
Players
18 posts
4,748 battles

To jest chore! Mogliście polepszyć AA okretów tierów III i IV. Lotniskowce IV i V tieru są teraz praktycznie niegrywalne. Znerfijcie jeszcze np. Shokaku bo na nim mam jeszcze większe WR niż na Hosho. Przecież tak być nie może, żeby jeden gracz w takim stopniu wpływał na grę...;)

• Cool 1

Players
2 posts
505 battles

Powiem to w ten sposób:
Nie jestem pewien, co WG chciało osiągnąć przez usuwanie manualnego zrzutu torped dla tierów 4/5...
Toż nikt nikomu nie bronił nie korzystać z tej opcji, żeby grało się prościej na tych tierach... a blokada tej opcji dla graczy, którzy, no nie wiem, chcą sobie wbić nowe drzewko, bo już mają CV, prawdopodobnie spowoduje falę, mówiąc delikatnie, zdenerwowania w stronę WG

Jeżeli chcieli osiągnąć, że teraz nikomu nie będzie się chciało grać na tych tierach, to brawo, wyszło prześwietnie. Miodzio. Nawet małpa po trepanacji czaszki nie wymyśliłaby tego lepiej, zamieniając kod gry w coś nieokreślonego...
Przepraszam, ale dla mnie to kompletna żenada.

• Cool 3

Players
57 posts
1,913 battles

Hosho stało się całkowicie niegrywane. O ile langley ma krótszą trasę torped to torpedowce z Hosho nic nie trafiają. Został całkowicie znerfiony. Langley teraz na IV tierze dominuje. Eskadry z Hosho spadają jak liście jesienią bo 4vs6 na pewno jest sprawiedliwe. 

Co do oderwania eskadry z walki to całkowicie to nie działa. Eskadra traci myśliwiec i się nie odrywa. Można próbować, aż do utraty eskadry. Jest to zbudowane.

Do tego od VIII tieru wszystkie okręty USN są nietykalne. Pancerniki mają OP P-lot'e, krążowniki USN zestrzelą wszystko, a niszczyciele mają rozbicie.

Wprowadzenie Alabamy do gry pokazuje, że lotniskowce schodzą do spotowania.

Obrona P-lot na okrętach jest obecnie zbyt potężna ilość traconych przy atakach samolotów jest zbyt duża. Okręt może płynąć sam i wie, że przetrwa atak samolotów. A powinny być zmuszane do pływania w formacji.

Do tego perk na obronę P-lot dla dział powyżej 85mm sprawia, że nawet tirpitz, który ma tragiczną obronę przeciwlotniczą jest w stanie się samotnie wybronić przed atakiem Shokaku. Samotny okręt powinien być łatwym kąskiem dla 2 (USN), 4 (IJN) eskadr samolotów, a tak nie jest.

Edited by andy129

Players
57 posts
1,913 battles

No już edytowałem xD

Uważam, że dla dział podwójnego przeznaczenia powinna być wprowadzona amunicja P-lot. Bo to jest chore, że ja mam niszczyciel amerykańki czy japoński i główna artyleria prowadzi ogień do okrętu wroga i magicznie zestrzeliwuje eskadry samolotów bo ma perk na ręczne sterowanie ogniem i załoga z tych dział rzuca pociskami w samoloty. Bo jak inaczej to wyjaśnić -.-

Players
1,320 posts

Zgadzam się z andym. IJN CV są teraz niegrywalne. Hiryu sprzedałem, oby tak dalej WG, kopcie sobie grób

prima aprilis jest jutro dopiero...

[WG-EU]
WG Team
903 posts
9,288 battles

Dzięki za Wasze spostrzeżenia!

Wszystko przekazałem wyżej.

Players
2 posts
1,254 battles

Czy was tam wszystkich pogrzało na ten prima aprilis ?  Gdzie jest manualny zrzut ? Kilka ataków co bitwa i w nic nie można trafić !!!! Wszyscy lawirują sobie pomiędzy moimi torpedami z pancernikami włącznie. Z automatu co najwyżej można teraz zatopić inny lotniskowiec. A samoobronie przed niszczycielem na automacie można zapomnieć. Jak to zobaczyłem dzisiaj to aż mi żyły na karku wywaliło....nic ide sobie popykać w CS'a. Gra ma bawić a nie irytować !!! a co to za zabawa jak przez całą bitwe nic nie można trafić !!!!!!

Players
658 posts
3,234 battles

Panowie z WG. Nie no naprawdę to co zrobiliście to jest istna żenada i metr mułu.

Szkoda to nawet komentować. Jedyne tiery CV, które były grywalne przez wzgląd na jeszcze słabe AA okrętów...

I niby ma czym ma teraz polegać gra lotniskowcem na tych tierach? Mam sobie odpalić bota, który będzie losowo atakował okręty wroga, a samemu iść spać? Bot mi wyexpi lotniskowca 6 tieru i whola.

Przecież równie dobrze można oddać lotniskowiec w ręce AI i efekt będzie ten sam.

No naprawdę pomimo bujnej wyobraźni nie potrafię sobie wyobrazić co siedziało w głowie pomysłodawców tego posunięcia, serio.

Nie dość, że gra lotniskowcem powyżej tieru 5 graniczy z sado maso to teraz gra lotniskowcem 4-5 tieru stała się właściwie statyczna i pozbawiona sensu.

Edited by IasafaerShiano

[LOBUZ]
Beta Tester
1,044 posts
5,521 battles

Chciałbym zgłosić, że wczoraj Ranger storpedował mojego Ferraguta - jestem bardzo niezadowolony, bo drop torped był perfekcyjny i zupełnie mnie zaskoczył - nie miałem jak uniknąć torped. Postuluję zatem zabranie alta na tierach CV do VIII. Mało gram na DD, więc jestem tak jakby nowym graczem, wobec czego moja prośba jest umotywowana i zasadna.

Weekend Tester
583 posts
986 battles

Miałem okazję zagrać stockowym Bogue randoma, gdzie po obu stronach były Bogue+Independence. Nie wiem co bierze devs odpowiedzialny za zmiany w lotniskowcach ale niech to odstawi albo bierze połowę. Bogue nie miały nic do powiedzenia; wszystko kosiły Independence.

Plus pytanie techniczne - kiedy wprowadzono ograniczenie, że w plutonie/eskadrze może być tylko jeden lotniskowiec? Próbując splutonować dwa Bogue przeżyłem niemiłą niespodziankę...

[PLO]
Alpha Tester, In AlfaTesters
5,412 posts

Plus pytanie techniczne - kiedy wprowadzono ograniczenie, że w plutonie/eskadrze może być tylko jeden lotniskowiec? Próbując splutonować dwa Bogue przeżyłem niemiłą niespodziankę...

W trakcie alfa testów chyba, najpóźniej w becie.

• Cool 1

Weekend Tester
583 posts
986 battles

W becie jeszcze pamiętam ograniczenie do 2 lotniskowców na stronę z możliwością plutonu ale nie dam sobie nic uciąć.

[LOBUZ]
Beta Tester
1,044 posts
5,521 battles

CV mają zakaz grania w dywizjonie, bo OP. 

Edited by kidd18

[ZGZ2]
Players
2,061 posts
10,188 battles

CV mają zakaz grania w dywizjonie, bo OP. 

Z tego co pamiętam to 2 CVki mogą się połączyć w dywizjon w czasie bitwy. Jeszcze niedawno widziałem takie sytuacje.:P

[TF16]
Community Contributor
4,080 posts
9,681 battles

Przepraszam, a co miał wklepywać ręcznie za każdym razem? Może nawet tak wklepywał, a Ty człowieka tak oskarżasz o ułatwianie sobie życia.

[AKI]
Players
4,147 posts
7,130 battles

Przepraszam, a co miał wklepywać ręcznie za każdym razem? Może nawet tak wklepywał, a Ty człowieka tak oskarżasz o ułatwianie sobie życia.

O ułatwianie życia nikogo nie będę oskarżał, ale przez kopiuj wklej można mieć dziwne przeczucie, że voulez mógł niczego nie przeczytać

[EMU]
[EMU]
Beta Tester
1,697 posts
5,424 battles

Coś jest na rzeczy Fm

Nie wiem co WG chciało uczynić zabierając alta, ale spierd.... teraz całkowicie grę na tych tierach.

Oczywiście żaden czerwony nie pomyślał aby zablokować możliwość gry CV T5 z CV T6 przez co ten pierwszy nie ma żadnych szans z drugim.

Weekend Tester
583 posts
986 battles

Ja z kolei nie wiem, czy to specyfika Bogue w porównaniu z Langleyem czy coś zmieniono, ale mam wrażenie, że wachlarz torped jest węższy. Tam, gdzie bez alta wchodziły w pancernik 1-2 torpy z Langleya na Bogue byłem w stanie wsadzić 3-4.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.