Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Falathi

Aktualizacja 0.6.3 - dyskusja ogólna

37 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
WG Team
2,278 posts
5,070 battles

Zapraszam do ogólnej dyskusji na temat wersji 0.6.3

[DMK]
Players
2 posts
13,567 battles

Ten patch wprowadził zmianę polegającą na tym że niszczyciele nie strzelają....

W efekcie możecie je usunąć z gry...

[-DWS-]
Beta Tester
4,475 posts
12,081 battles

Coś w tym jest. Dziś Siemką zaklepałem z armat Yugumo. Jakoś mało do mnie strzelał.

Players
57 posts
1,913 battles

W efekcie możecie je usunąć z gry...

Jesteś noobem. Jeśli nie potrafisz grać DD bez niewidki to przejdź na BB lub CA. Mnie na niszczycielach gra się cały czas tak samo. Radiolokacja mnie denerwuje.

Nooby narzekają, że nie mogą już z niewidzialnej granicy strzelać.

[BTT-W]
[BTT-W]
Players
7 posts
15,031 battles

Popieram poprzedników. To, co zrobiliście niszczycielom to ich eliminacja z gry. A przynajmniej degradacja tej klasy okrętów. Prosty przykład Shimakaze. TOTALNY nerf. Zwiększyliście mu zasięg głównej artylerii po to, żeby go po wystrzale widziało więcej przeciwników...? Błyskawica była o tyle atrakcyjna, że miała te dwa kilometry zapasu niewidzialności po wystrzale. A teraz co? Wolne torpedy. Minsk ma szybkie, za to 4 km zasięgu. Oczywiście kamuflaż ma taki, że po wystrzale i tak go widziano... Tyle, że rozwija ponad 40 węzłów i jest zwrotny, więc szansa na ucieczkę jest spora. Te zmiany diametralnie zmieniły układ. Nie będę się rozpisywał. Dla mnie, chociaż ciągnę linie pancerników, krążowników i niszczycieli te ostatnie i ulubione ogólnie rzecz biorąc zostały znerfione. I jeszcze jedna uwaga. Skoro WG decyduje się na taki krok, to rozumiem, że wyeliminowało mod pokazujący gdzie celować, żeby trafić przeciwnika. Czy też tym nie miało czasu się zająć?

• Cool 1

[BTT-W]
[BTT-W]
Players
7 posts
15,031 battles

Jesteś noobem. Jeśli nie potrafisz grać DD bez niewidki to przejdź na BB lub CA. Mnie na niszczycielach gra się cały czas tak samo. Radiolokacja mnie denerwuje.

Nooby narzekają, że nie mogą już z niewidzialnej granicy strzelać.

Którymi niszczycielami gra Ci się tak samo? Wymień poproszę.

Edited by Arteoo

Players
57 posts
1,913 battles

Popieram poprzedników. To, co zrobiliście niszczycielom to ich eliminacja z gry. A przynajmniej degradacja tej klasy okrętów. Prosty przykład Shimakaze. TOTALNY nerf. Zwiększyliście mu zasięg głównej artylerii po to, żeby go po wystrzale widziało więcej przeciwników...? Błyskawica była o tyle atrakcyjna, że miała te dwa kilometry zapasu niewidzialności po wystrzale. A teraz co? Wolne torpedy. Minsk ma szybkie, za to 4 km zasięgu. Oczywiście kamuflaż ma taki, że po wystrzale i tak go widziano... Tyle, że rozwija ponad 40 węzłów i jest zwrotny, więc szansa na ucieczkę jest spora. Te zmiany diametralnie zmieniły układ. Nie będę się rozpisywał. Dla mnie, chociaż ciągnę linie pancerników, krążowników i niszczycieli te ostatnie i ulubione ogólnie rzecz biorąc zostały znerfione. I jeszcze jedna uwaga. Skoro WG decyduje się na taki krok, to rozumiem, że wyeliminowało mod pokazujący gdzie celować, żeby trafić przeciwnika. Czy też tym nie miało czasu się zająć?

Artyleria Niszczycieli Torpedowych służy do obrony i walki z wrogimi Niszczycielami ewentualnie do podpalania z dymu wrogich jednostek.

Każdym niszczycielem gra mi się tak samo. Artyleryjskim grasz na artlerii. 

Niszczycielem się manewruje. Podpływam torpedy z niewidki. Artyleria tylko gdy wiem,że się mną nie zainteresują. Cieszy mnie ten nerf dla kiepskich graczy bo teraz nie wnerwia mnie na akitsuki Błyskawica strzelająca z niewitki. Manewrować. Torpedy uciekać. Flankować, podpalać i uciekać taka jest rola niszczyciela.

Jesteś noobem i nie potrafisz grać na Niszczycielu. Bardzo dobrze, że wprowadzili to, że teraz widać DDki strzelające i nooby szybko wypadają z gry. Jak nie potrafisz grać niszczycielem to graj krążownikiem.

[BTT-W]
[BTT-W]
Players
7 posts
15,031 battles

Artyleria Niszczycieli Torpedowych służy do obrony i walki z wrogimi Niszczycielami ewentualnie do podpalania z dymu wrogich jednostek.

Każdym niszczycielem gra mi się tak samo. Artyleryjskim grasz na artlerii. 

Niszczycielem się manewruje. Podpływam torpedy z niewidki. Artyleria tylko gdy wiem,że się mną nie zainteresują. Cieszy mnie ten nerf dla kiepskich graczy bo teraz nie wnerwia mnie na akitsuki Błyskawica strzelająca z niewitki. Manewrować. Torpedy uciekać. Flankować, podpalać i uciekać taka jest rola niszczyciela.

Jesteś noobem i nie potrafisz grać na Niszczycielu. Bardzo dobrze, że wprowadzili to, że teraz widać DDki strzelające i nooby szybko wypadają z gry. Jak nie potrafisz grać niszczycielem to graj krążownikiem.

Wszystkich wyzywasz od noobów.

1. Niszczycielami rozegrałeś ŁĄCZNIE 230 bitew.

2. Na Akatsuki (a to Twój najwyższy tier niszczycieli) masz 21 bitew i 38% wygranych.

3. Najwięcej grałeś Minekaze... 81 razy. Średnia zwycięstw 47% (zawyżyłem o 0,09%, bo mi Cię szkoda).

4. Błyskawica ma w najlepszym wypadku camo o 0,4 km gorszy od Akatsuki, które ma 3x3 torpedy o prędkości 62 węzły i zasięgu 10 km, a Błyska ma torpedy 2x3 o prędkości 57 węzłów i zasięgu 8 km. Ty masz jednak problem, bo Błyska strzelała z daleka.

Wszystko co piszesz Andy i jak się zachowujesz świadczy o jednym. Potrzebujesz pomocy, ale nie licz na mnie.

Wybacz Falathi. Poniosło mnie.

• Cool 1

Beta Tester
334 posts
2,452 battles

Popieram Arteo. Rozegraj 1000 bitew minimum i miej jakieś staty a dopiero potem paziuj. Co to za wypowiedź, nie umiesz grać ddekiem graj krążkiem... Krążowniki też są trudne w ograniu ale skąd możesz to wiedzieć przy statach pomidora i 200 bitew. Troll jakiś albo chory. Co za...

Players
57 posts
1,913 battles

af455ac52e62a.jpg

c084d52ffa364.jpg

Czyli by umieć grać trzeba mieć rozegranych tysiące bitew, a nie wynosić doświadczenie z innych gier jak NF czy Battlestation ;) ALe co ja tam wiem. Jestem noobem, który nigdy nie używał niewidki na artylerii w DDkach xD

Beta Tester
334 posts
2,452 battles

Powiedziałbym że doświadczenie z Navy field i battlestations się przydaje. No właśnie, powiedziałbym gdybym nie rozegrał w nie setek godzin. Wows to inna bajka, mechanika, wszystko. Jedyne co z nich wyniosłem to szkodliwe nawyki które całą CBT zwalczałem. Pozatym piszesz straszne głupoty. Patch który przebalansował 40 okrętów nic nie zmienił w art. Ddkach? Nie no powiem ci gratulacje, podobno im mniej wiesz tym lepiej śpisz, ty musisz spać jak niemowle. 

• Cool 1

[-DWS-]
Beta Tester
4,475 posts
12,081 battles

Błyskawicą, Simsem, Z-23, Fletherem, Shimakaze, Hatsuharu. To z tych co nimi dziś grałem.

[MIRKO]
[MIRKO]
Players
53 posts
7,552 battles

Bardzo jestem ciekaw, jak będzie się na dłuższą metę grać Akizuki. Sam póki co oszczędzę sobie nerwów i przez jakiś czas, póki nie przyzwyczaję się do nowej (głupiej, zachęcającej do kampienia) mechaniki.

Ma ktoś już jakieś przemyślenia?

[B-EYE]
[B-EYE]
Players
285 posts
10,736 battles

Tak spróbuj cokolwiek zwojować bez niewidki dzialami na Akizuki i unikac pocisków  okrętem o prędkości i zwrotnosci mniejszej niz wiele krążowników na tym tierze. Akizuki i torpedowanie? Ma tylko 4 torpedy i co s tego ze ma boost skoro korzystać z niego może co 4 minuty!!!! A działa ma takie ze dobrze jest gdy 1/4 pocisk zadaje jakiekolwiek uszkodzenia!! i zwykle jest to zaledwie 250hp dmg/pocisk! Wiec potrzeba czasu i bardzo wielu trafień aby zrobić nimi jakikolwiek dmg!! A z czego g zrobić. Z dymu co trwa 100s i w który każdy dd i CA wali torpedy a Akizuki w przeciwieństwie do brytyjskich CA sonaru nie ma? Pozbawienie tego okrętu strzelania z "niewidki'  jest jego uśmierceniem!

Players
2,189 posts
13,514 battles

Tak spróbuj cokolwiek zwojować bez niewidki dzialami na Akizuki i unikac pocisków  okrętem o prędkości i zwrotnosci mniejszej niz wiele krążowników na tym tierze. Akizuki i torpedowanie? Ma tylko 4 torpedy i co s tego ze ma boost skoro korzystać z niego może co 4 minuty!!!! A działa ma takie ze dobrze jest gdy 1/4 pocisk zadaje jakiekolwiek uszkodzenia!! i zwykle jest to zaledwie 250hp dmg/pocisk! Wiec potrzeba czasu i bardzo wielu trafień aby zrobić nimi jakikolwiek dmg!! A z czego g zrobić. Z dymu co trwa 100s i w który każdy dd i CA wali torpedy a Akizuki w przeciwieństwie do brytyjskich CA sonaru nie ma? Pozbawienie tego okrętu strzelania z "niewidki'  jest jego uśmierceniem!

DDkiem strzelasz do innych DDeków. Nie potrzebujesz do tego niewidki. Dużo lepiej wklepać 30k dmg walcząc z deskami na capach zamiast wbicia bezwartościowych 100k na BBeczkach które to uleczą. Na Akizuki obowiązkowo IFHE a jeżeli cokolwiek pokaże burtę to PP. 

Players
57 posts
1,913 battles

Bardzo jestem ciekaw, jak będzie się na dłuższą metę grać Akizuki. Sam póki co oszczędzę sobie nerwów i przez jakiś czas, póki nie przyzwyczaję się do nowej (głupiej, zachęcającej do kampienia) mechaniki.

Ma ktoś już jakieś przemyślenia?

Czasem warto schować się za wyspą, a nawet z dymem by samolot cię nie wypatrzył. Poczekać chwilę wypłynąć i posłać dwóm Pancernikom salwy torped. I uciekasz. 

Jeśli grasz artyleryjskim Niszczycielem to możesz za wyspy strzelać, ale możesz też polować na wrogie Niszczyciele. Możesz oflankować ich i polować na lotniskowiec. Możesz im na plecy wejść. Tylko ty sam siebie ograniczasz :p

Players
4,154 posts
9,221 battles

Problemem akizuki jest nie brak niewidki tylko manewrowość spasionego krążownika. Rozumiem , że był wolny ale za to mogli mu dać porządną zwrotnosć i przyspieszenie jak na brytolach  . Od razu by mu się poprawiło :p

Z Akizuki trzeba będzie poczekać trochę na jakieś delikatne bufu bo jak na razie według mnie cały sens grania Aki polega na łątaniu wszystkich jego wad tasmą klejącą , zaczynając od mizernej zwrotności po IFHe bo brak penetracji :p

Edited by KaraMon

Players
57 posts
1,913 battles

Ja bym się bardziej teraz skupił na balansie obrony przeciwlotniczej. Oczywiście okręty, które są artyleryjskie i mają słabą zwrotność to jest ich minus. Niszczyciel, który nie może z ukrycia torpedować ma teraz problem z ostrzałem bo manewrowość powinna być poprawiona lub rozrzut dział powinien być zwiększony przy strzelaniu do DD.

Akizuki z perkiem ręcznego sterowania ogniem jest nemezis dla samolotów, nie mówiąc już o amerykańskich DDkach które również są OP plot. 

[GROT]
[GROT]
Players
5 posts
5,186 battles

Fajnie  ale mam jedno pytanie: otóż dzisiaj walczyłem z okrętami których NIE MA  .Po nazwach rozpoznaje że są to okręty francuskie i włoskie. Jak to możliwe?

[PSS]
Players
39 posts
5,727 battles

Pierwsze wrażenie po paru bitwach.

Gameplay stał się jeszcze bardziej absurdalnie strachliwy. Odważni giną szybko. Team dopływa na kilka km od capa i zawraca aby trzymać możliwie duży zasięg.

Do capa krążownikiem to nawet nie ma co podchodzić. Spróbowałem 2xNO (jako osłona własnego dd + pułapka na wwrogiego ddka)  to jak strzeliłem do wrogiego niszczyciela dostałem instant focus z całego wrogiego teamu (wrogiego ddka upolowałem i skończyłem w ten sposób grę bo nie ma żadnej opcji na wycofanie się, manewry i strzelanie przez chwilę - zależnie od celności BB i do portu). Super kampienie albo nie ma wyniku.

W mojej ocenie sytuacja zrobiła się jeszcze bardziej korzystna dla BBków. Najbardziej ucierpią krążki. DDki ograniczą strzelanie bo też momentalnie wyparowują, tym bardziej, że na żadną osłonę nie mają co liczyć.

Edited by Yasawasay

Players
296 posts
2,891 battles

I tak ta gra od pewnego czasu dąży do zmiany nazwy na World of Battleships, DDki systematycznie nerfione a BBki wzmacniane. Od pewnego już czasu w bitwach jest najwięcej pancerników lub desek, ewentualnie po połowie a krążków coraz mniej. Ja przygodę z krążkami zakończyłem na Aobie, Pensacoli i Nurnbergu, jeśli mam tym grać na pięć pancerników i to wyższych tierowo to dziękuję, gram jedynie niszczarkami i BBkami. A jeśli dalej uparcie WG będzie szło w tym kierunku, to zapewne po dwóch kolejnych aktualizacjach zostanę przy samych BBkach. Jeśli już nerficie deski to poprawcie losowania by nie rzucało na przeciwników o dwa tiery wyżej i przedewszystkim balans, jeśli my mamy w timie same japońce a przeciwnik amerykańskie i ruskie to wynik jest przesądzony.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.