Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Falathi

Aktualizacja 0.6.3 - stabilność i wydajność

11 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
WG Team
2,279 posts
5,962 battles

Hej, 

zapraszam do dyskusji odnośnie stabilności i wydajności gry w wersji 0.6.3. 

[TTTPL]
[TTTPL]
Players
277 posts
16,620 battles

Dalej to samo.

Czyści czaty.

Wywala przy wchodzeniu do bitwy. Wywala przy wychodzeniu z bitwy. System jakoś przywraca, ale nie w tym rzecz, prawda?

[ISEN]
Moderator
4,461 posts
11,558 battles

No i pierwszy raz patch i mnie zmartwił: FPSy padły jak szalone - w poprzednim patchu miałem stabilne 60, nawet 90FPS przy maksymalnych detalach, teraz spada do 12, 9 przy przełączaniu widoku. Kiszka.

• Cool 1

[-FZO-]
Community Contributor
1,234 posts
12,828 battles

Problemy z wyjściu z bitwy do portu, podobnie przy próbie wyjścia z ekrany wyzwań, nie reaguje, można przeglądać kolejne ale wyjść nie chce

Players
4 posts
4,230 battles

Po raz pierwszy po dzisiejszym małym patchu przestają działać informacje na HUD w grze ( np odnośnie torped, pasek przeładowań torped), wyłączył się celownik ( w trybie dynamicznym ), oraz nie można przeglądać info ( wyniki poprzednich bitew) jakby ikona "i" była nieaktywna. Wczoraj zrobiłem troszkę bitew i śmigało, ale dziś po tym patchu grać jest trudniej i szkoda konta premium że nie można grać za bardzo przy takich bugach - inni gracze w bitwach także zgłaszali takie problemy. 

Także czekam na szybki patch, bo premka się marnuje bez grania :( póki jest czas żeby przysiąść ;) .

Players
57 posts
1,936 battles

Wy chyba te problemy graficzne macie przez cheaty. Bo ja nie mam żadnych problemów graficznych.

Może mody pousuwajcie i sprawdźcie czy działa ;)

[WG-EU]
WG Team
903 posts
9,305 battles

Dzięki za Wasze spostrzeżenia!

Wszystko przekazałem wyżej.

Players
658 posts
3,234 battles

Na moje jest pewien problem z FPSami. Generalnie utrzymuje mi w granicach stabilnych 60FPS, ale przy nagłych ruchach kamerą, czy tak jak wyżej ktoś wspomniał - zmianach widoku da się odczuć freeza na ułamek sekundy. Przycięcia trwające ułamek sekundy daje się też odczuć - przynajmniej u mnie - w momencie przełączania rodzaju uzbrojenia torpedy/działa. No generalnie w takich dziwnych momentach na ułamki sekund gra się przycina. Biorąc pod uwagę, że gra jest dynamiczna momentami nooo... daje się to odczuć. Przed aktualizacją tego nie odczuwałem.

Sprzęt mam jednak ponadprzeciętny, więc ciężko mi go tu obwiniać. Większość gier wyciąga mi stabilne 60FPS przy ultra duper hiper detalach, także...

[TTTPL]
[TTTPL]
Players
277 posts
16,620 battles

Port - nie wiem dlaczego, ale poruszanie się między zakładkami to jak wyścig ślimaków. Wolno, wolno, bardzo wolno. 

W bitwach nie odczuwam takich spowolnień, ale w porcie to tragedia. Przewijanie karuzeli laguje jak cholera. Zakładanie sygnałów to mordęga. 

Może by tak popracować nad płynnością interfejsu w porcie?

[PLO]
Players
300 posts
5,883 battles

Odkąd ukazała się 0.6.3.1 4x wywaliło mi komunikat, że program przestał działać.

Nie pamiętam kiedy ostatni raz miałem takie info.

Żadnych modów, czysty klient.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.