Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Falathi

Aktualizacja 0.6.3 - raportujcie błędy

79 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
WG Team
2,279 posts
5,972 battles

Prosimy o raportowanie błędów w tym wątku!

Players
6,008 posts
7,043 battles

Na wersji angielskiej pojawił się taki post: http://forum.worldofwarships.eu/index.php?/topic/76968-warningcommander-skills-error/

Gracz miał 17pkt kapitana, ale 2 punkty nie były użyte. Użył elitarnego XP do przetrenowania po czym jego kapitan jest 15 pkt.

Czyli według niego 2 nieużyte punkty zostały usunięte z tego kapitana.

Players
4 posts
3,057 battles

Witam Serdecznie, wraz z kolegą mam następujący problem:

Chcieliśmy sobie popływać w dywizjonie więc wysłałem mu zaproszenie w momencie kiedy oboje mieliśmy w porcie wybrany okręt podwodny. Dodało nas do dywizjonu ale jego zakładka się nie pojawia. Nie możemy zmienić okrętów wykonać żadnej akcji w menu np. wejść w Badania. No generalnie gra jest jak gdyby zawieszona ciągle wyświetla się tylko kółko z ładowaniem gry jak na załączonym screenie. Po zresetowaniu gry dalej dokładnie to samo nie można nic zrobić. Bug wygląda identycznie zarówno u mnie jak i u kolegi 

Screen: http://imgur.com/a/yaolV

Miło by było móc znowu pograć :) Pozdrawiam 

• Cool 1

Alpha Tester, In AlfaTesters
6,970 posts

Witam Serdecznie, wraz z kolegą mam następujący problem:

Chcieliśmy sobie popływać w dywizjonie więc wysłałem mu zaproszenie w momencie kiedy oboje mieliśmy w porcie wybrany okręt podwodny. Dodało nas do dywizjonu ale jego zakładka się nie pojawia. Nie możemy zmienić okrętów wykonać żadnej akcji w menu np. wejść w Badania. No generalnie gra jest jak gdyby zawieszona ciągle wyświetla się tylko kółko z ładowaniem gry jak na załączonym screenie. Po zresetowaniu gry dalej dokładnie to samo nie można nic zrobić. Bug wygląda identycznie zarówno u mnie jak i u kolegi 

Screen: http://imgur.com/a/yaolV

Miło by było móc znowu pograć :) Pozdrawiam 

Miałem to samo, restart komputera pomógł.

[KURLA]
Players
821 posts
12,568 battles

Nie wiem czy traktować to jako bug, ale zresetowało mi wszystkie skróty klawiszowe. Rozumiem, że umożliwiliście ustawianie własnych skrótów (i bardzo się z tego cieszę), co możliwe spowodowało zresetowanie wcześniejszych ustawień, ale przynajmniej można było zamieścić pół zdania ostrzeżenia w liście zmian, żeby nie było niespodzianki w pierwszej grze po patchu, gdzie chcę np. sobie wybrać inny cel kółkiem myszy, a tu mi działa walą i kamera leci za pestkami. 

Edit: już, pokazano mi palcem, że takie ostrzeżenie było. Czytanie do końca się kłania

Edited by ExecutionInProgress

[LUZ]
Players
2,593 posts
4,365 battles

UWAGA: Wraz z premierą aktualizacji 0.6.3 wszystkie niestandardowe ustawienia klawiatury i myszy zostaną przywrócone do domyślnych. Po aktualizacji gracze będą mogli dostosować ustawienia do swojego stylu gry.

Aczkolwiek nie jestem pewien, w którym momencie to info się pojawiło w pacznocie.
  • Cool 1

[MS-B]
[MS-B]
Players
947 posts
15,764 battles

Nie wiem czy traktować to jako bug, ale zresetowało mi wszystkie skróty klawiszowe. Rozumiem, że umożliwiliście ustawianie własnych skrótów (i bardzo się z tego cieszę), co możliwe spowodowało zresetowanie wcześniejszych ustawień, ale przynajmniej można było zamieścić pół zdania ostrzeżenia w liście zmian, żeby nie było niespodzianki w pierwszej grze po patchu, gdzie chcę np. sobie wybrać inny cel kółkiem myszy, a tu mi działa walą i kamera leci za pestkami. 

https://worldofwarships.eu/pl/news/updates/patch-notes-063/

UWAGA: Wraz z premierą aktualizacji 0.6.3 wszystkie niestandardowe ustawienia klawiatury i myszy zostaną przywrócone do domyślnych. Po aktualizacji gracze będą mogli dostosować ustawienia do swojego stylu gry.

Manco_

Od początku było, w PL wersji również.

Edited by Pshemozz
  • Cool 1

Players
18 posts
5,250 battles

Grając lotniskowcem nie zawsze działa mi zaznaczanie samolotów na minimapie  i jest to strasznie upierdliwe . Po przybliżeniu ten problem nie występuję.

Edit: 

Chodzi o sytuację gdy na widoku minimapy mam zaznaczoną jakąś eskadrę. Chcąc przeciągnąć myszką by zaznaczyć inne eskadry muszę wpierw kliknąć prawym przyciskiem myszy, by odznaczyć poprzednią eskadrę. Zróbcie coś z tym !:)

Edited by HanysSK

Alpha Tester, In AlfaTesters
2,265 posts
7,851 battles

Mój okręt stał się pływającą torpedą (black). Nic poza pływaniem nie mogłem zrobić: strzelać puszczać torped, aa też nie działało

• Cool 1

[KURLA]
Players
821 posts
12,568 battles

Aczkolwiek nie jestem pewien, w którym momencie to info się pojawiło w pacznocie.

https://worldofwarships.eu/pl/news/updates/patch-notes-063/

Manco_

Od początku było, w PL wersji również.

Ok, dzięki. Szukałem takiego ostrzeżenia zaraz przy info o możliwości zmiany skrótów, a tego niżej nie zauważyłem. Sry WG

[B-EYE]
[B-EYE]
Players
402 posts
13,415 battles

Gdzie jest ten licznik czasu jaki pozostaje do utrzymania się zasłony dymnej?. Mam na myśli oczywiście przypadek  postawienia jej przez mój okręt. Szukam tego licznika i nie mogę go znaleźć. Chyba bug!!

[ISEN]
Moderator
4,485 posts
11,624 battles

Gdzie jest ten licznik czasu jaki pozostaje do utrzymania się zasłony dymnej?. Mam na myśli oczywiście przypadek  postawienia jej przez mój okręt. Szukam tego licznika i nie mogę go znaleźć. Chyba bug!!

Musisz go włączyć w opcjach. Domyślnie jest wyłączony.

czasomierz.jpg

czasomierz.jpg

[PLO]
Players
300 posts
5,924 battles

Ja mam jakieś dziwne klatkowanie co jakiś czas, czego w życiu nie miałem.

Dodatkowo zawiesiło się wszystko poza sterowaniem. Działały klawisze WSAD i 1,2,3.

Mysz nie reagowała wcale, ESC to samo.

Przeskok gra -> pulpit -> gra nie pomógł. Dopiero CRTL+X i powrót do gry załatwił sprawę.

Players
881 posts
15,132 battles

Tragedia tez

Dodatkowo zawiesiło się wszystko poza sterowaniem. Działały klawisze WSAD i 1,2,3.

Przeskok gra -> pulpit -> gra nie pomógł. Dopiero CRTL+X i powrót do gry załatwił sprawę.

TO samo mam jakies lagi skoki fpsow widzie znowu na pale path wprowadzony.... kolega z dyw mino nie mogl strzelac gj WG

[KURLA]
Players
189 posts
12,665 battles

dokładnie miałem to samo

[MIRKO]
[MIRKO]
Players
73 posts
8,181 battles

po wejsciu do bitwy moj UI jest zbugowany jak tralala - bitwa na Dwoch Braciach (czy jak ta mapa nazywa sie w wersji PL)UI_zpsyvatfgam.png

- na gorze ekranu wyswietlany jest duzy timer jak przed bitwa (pokazuje czas do konca bitwy)

- nie moge wyswietlic listy graczy przez nacisniecie Tab (Tab dziala jak Ctrl)

- brak celownika (dla torped jest ok)

[QTANG]
[QTANG]
Players
2,617 posts
22,495 battles
Po dzisiejszej aktualizacji jest problem z wyborem okrętu, gdy poprzedni jest w bitwie. Da się zaznaczyć jakieś 30% okrętów w porcie, port śmiga jak na Atari swoją drogą.

[MIRKO]
[MIRKO]
Players
73 posts
8,181 battles

Zbieranie kontenerow tez jest zbugowane, animacja dostarczania jest pokazywana 2 razy.

Do tego w czasie gry mam randomowe dropy FPS, skacza miedzy 30 a 60, jak wahadelko.

GG WG, to jest chyba najgorszy update w historii gry. Niezbyt madry i w dodatku naszpikowany bugami...

[PSS]
Players
23 posts
12,620 battles

Jak u poprzednika

- nie moge wyswietlic listy graczy przez nacisniecie Tab

- brak celownika dla dział, tzn znaczników polożenia gdy się przemieszczają.

- miałem przypadek że nie mogłem dodać flag  sygnałowych , sprzętu eksploaatacyjnego i camo nie sprawdzałem.

-powolne przechodzenie z ekranu podgląd wyników bitwy, strasznie to powolne, zacina się i wiesza.

Tylu restartów gry i nerwów co dzisiaj to nie miałem od poczatku mojej gry na WOWS. Większośc problemów znika po restarcie, ale zazwyczaj w nastepnej grze na innym okręcie coś wyskakuje. A to wszystko po dzisiejszym porannym patchu. Ogólnie w PD dobrze, ale kredytu dzisiaj mega ostro na minus przez blędy.

Nigdy nie było tylu klopotów co po tej aktualizacji, a gram duzo od prawie roku.

Edited by KamazaWaw

[MIRKO]
Players
1 post
7,663 battles

- Wywala interfejs w porcie

- Wywala interfejs w bitwie

- Blokuje wydawanie rozkazów na lotniskowcu

- Blokuje strzelanie

- Blokuje zrzut torped 

- Zegar odliczania do rozpoczęcia bitwy zostaje na środku

- Nie działa podgląd drużyn (TAB)

- Znika celownik

- Znika celownik torped

- Znikają linie od alt'a przy samolotach

- Autodrop się zawiesza

- Nie da się pisać na czacie klanowym

- Ten sam się wywala bez powodu

- Nie da się pisać w bitwie

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.