Jump to content
PSA: Ranked battles HP restoration for aircrafts issue Read more... ×
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Sadzior

Patch 0.6.3 Dzien zaloby narodowej

190 comments in this topic

Recommended Posts

Players
46 posts

Dziwna rzecz. Po najnowszym patchu znacznie gorzej gra mi się krążkami, które znam od x miesięcy, a jednocześnie lepiej pancernikami, o których nie mam kolorowego pojęcia. Dwa razy w łeb na japońskich krążkach (jeszcze trochę i WG chyba w ogóle wyrzuci je z gry). A potem zwycięska bitwa na Kaiserze :D którym grywam raz na 3? 4? tygodnie. Hmm...

Przy okazji - bardzo grzeczna prośba do moderatora Daroo2017, no offence, naprawdę. :honoring: Skoro tak pracowicie eliminujesz wszelkie przejawy wulgaryzmów, to może z łaski swojej zająłbyś się wszelkimi szatańskimi nickami graczy - można o to prosić? *edit* . Naprawdę, to jest o wiele gorsze spotkać kogoś takiego w grze i jeszcze przeczytać na czacie kilka niezbyt miłych rzeczy. Zechcesz, drogi moderatorze się tym zająć? To o wiele pożyteczniejsze zadanie niż eliminować na czerwono czyjeś gwiazdki: jeśli jest wkurzony, napisze *edit*  To przejść nie może, a diabły mogą? NIEPOKOJĄCE.

Dzięki za sugestię ;) nie obrażam się, jednakże znowu złamałeś regulamin! Zastanawiam się po co.... Mimo wszystko na wulgaryzmy nie ma tutaj miejsca i nie będzie. Traktujmy to jako punkt wyjścia!

A co do wszelkich naruszeń które dostrzegłeś - to chyba wiesz jak zgłaszać. Dziękuje.

Edited by Daroo2017
  • Cool 1

[MS-B]
Players
1,047 posts
16,837 battles

Przy okazji - bardzo grzeczna prośba do moderatora Daroo2017, no offence, naprawdę. :honoring: Skoro tak pracowicie eliminujesz wszelkie przejawy wulgaryzmów, to może z łaski swojej zająłbyś się wszelkimi szatańskimi nickami graczy - można o to prosić? *edit* Naprawdę, to jest o wiele gorsze spotkać kogoś takiego w grze i jeszcze przeczytać na czacie kilka niezbyt miłych rzeczy. Zechcesz, drogi moderatorze się tym zająć? To o wiele pożyteczniejsze zadanie niż eliminować na czerwono czyjeś gwiazdki: jeśli jest wkurzony, napisze *edit*  To przejść nie może, a diabły mogą? NIEPOKOJĄCE.

2dbnnuw.png

Edited by Daroo2017
edited quote

Players
4,367 posts
16,858 battles

Chyba czas zmienić sobie nicka na SzatanJestMoimPasterzem... :amazed:

Edited by 44smok
  • Cool 6

[LUZ]
Players
2,683 posts
4,824 battles

giphy.gif

Players
53 posts
6,076 battles

Akizuki też niegrywalny. TOP1 w drużynie na 10tkach, ubiłem 1vs1 Chabe okrętem 2 tiery słabszym, a ludzie chcą go sprzedać bo "jest niegrywalny" lol.

Mam pytanie, używasz na Akizukim perka za 4 pkt IFHE?

Ja z niewidki najbardziej korzystałem na Błyskawicy, Akizuki i Yugumo. Myślę, że im więcej narzekania będzie tym większa szansa na jakieś buffy oprócz aktualnego polepszenia zasięgu artylerii. Jeżeli będą takie zachwyty nad usunięciem tego elementu gry to nie mamy co liczyć, że Błyskawica dostanie coś w zamian, a na tym powinno chyba zależeć każdemu.

Players
4,367 posts
16,858 battles

Pierwsze statowanie paduf langlejem po paczu = 3 fragi, 18 zestrzeleń, 7 torp, 1 bomba, 72k i likwidator. Jak ktoś się uprze to dalej da radę. A kapitan na mydło sam sie nie zrobi.

Edited by 44smok

[FUMP]
Players
152 posts
2,630 battles

Pierwsze statowanie paduf langlejem po paczu = 3 fragi, 18 zestrzeleń, 7 torp, 1 bomba, 72k i likwidator. Jak ktoś się uprze to dalej da radę. A kapitan na mydło sam sie nie zrobi.

Czyli z samych 7 torp wyciągnąłeś ponad 70k dmg. 20-30% z tego to pewnie zalania biorąc pod uwagę likwidatora. Wrzucam grę "na sucho" , gdzie byłem top 1 w tabeli. Ja nie mówię, że się na da tym zagrać. Mówię tylko,że to jest durny point-and-click, niewymagający żadnego skilla. Z tegoż powodu jest też mniej efektywny (7 torp to można było wsadzić w 2 dropy), Twój wybór celów staje się mniejszy (świadomego nie-czerwonego DDka nie storpedujesz), a fun z gry spada drastycznie. Jak dla mnie zmiana na minus dla graczy średnich/dobrych. Jedynie dla zupełnych świeżynek to można podciągnąć pod plus. Ale to tylko moja opinia :P

carrier.jpg

[O-R-P]
[O-R-P]
Players
516 posts
30,913 battles

Yep, mam IFHE.

Nie wiem po co oni polepszają zasięg artylerii. Ja zamontowałem stockowy zasięg dział na USN deskach i Akizuki żeby zmniejszyć zasięg spotowania w czasie walk na capach. Nie wiem jeszcze czy warto, ale potestuję:)

Polepszaja zeby sie wszystko lepiej swiecilo. Bo pomidor i polowa sredniakow nie wyczaja ze teraz wiekszy zasieg to problem an nie zysk.

Czyli jednak lobuz zamontowales stockowy zasieg, a to dziwne, przed chwila mi pisales ze placze a tu nagle sie okazuje ze jednak cos za bardzo sie swiecisz jak odgonisz innego ddka ...

Popatrzmy ja taki debil a zupelnym przypadkiem to samo napisalem tylko wczesniej.

Chyba jakims fartem bo w moim tepym malym mozgu nie moglo powstac nic z sensem.

Oj ludzie ludzie....

Edited by Sadzior
  • Cool 3

[ROEL]
Players
3,137 posts
11,828 battles

Fantastyczny ten patch. Helmutki zbiją się w 5-6 BB i nawet nie można ich zajść od flanki i poobijać bo po 1 salwie spot. wszystko w promieniu 19 km wie co i skąd do nich wali - ależ to pozwala na taktyczne rozegranie bitwy. Życzę powodzenia pod podchodzenie takim Zao, pod tarlo team. Co z tego, że się zbili w gromadkę i oddali 2 capy bez walki. Zamiast sensownego dmg na tarle, nastukane jakieś żalośne 70 k i wygrana bitwa bo się pkt skończyły. Próba szukania pozycji do strzału, żeby nie być na otwartej przestrzeni to połowa czasu gry. Otwarcie ognia nawet z 17 km to ostrzał 4-5 okrętó w ciągu 20 sekund - byle trafienie 10-15 k w dól - genialny patch. 

Gra zamiast pomysłu na rozegranie premiuje debili kampiących za górką, ewentualnie tarlące się BB. GJ WG. Trzymacie poziom dna. 

Walka krążowników to jakaś paraolimiada - ostrzał na dystansie 18 km, bo nikt nie ma zamiaru podejść bliżej bo świeci się jak psu jaja na wiosnę, a przy 5-6 BB wszyscy się wręcz palą do aktywnej gry, jeżeli jakikolwiek strzał to alarmowanie połowy mapy o swojej pozycji. 

30.03.2017 R.I.P Zao & Czapajew

Edited by Ter_ion
  • Cool 4

Players
4,154 posts
9,221 battles

akurat fakt , miał byc patch bufujący BB a tu tarło jeszcze wieksze :trollface:

Wyciągnałem Zao , ciężej się gra więcej trzeba mysleć , ale jak był mdły i nijaki tak pozostał  . W obecnej formie to wolę wyciagnąć Moskwę , tej przynajmniej pomidory się boja , Zao takiej paniki wśród BBeczków nie powoduje z jakichs dziwnych przyczyn

Edited by KaraMon
  • Cool 1

[-DWS-]
Beta Tester
5,123 posts
14,675 battles

Czyli jednak lobuz zamontowales stockowy zasieg, a to dziwne, przed chwila mi pisales ze placze a tu nagle sie okazuje ze jednak cos za bardzo sie swiecisz jak odgonisz innego ddka ...

Przecież Łobuz pisał od początku, że jest to nerf, ale niewielki. Teraz sprawdza (napisał: Nie wiem jeszcze czy warto, ale potestuję) czy jest sens zmniejszyć sobie z premedytacją zasięg.

Ja zresztą zrobię to samo, na bank na Fletcherze, bo na nim nawet nie planowałem odkrywać drugiego FCS-a, ale jakoś tak wyszło, że go jednak wybadałem.

[O-R-P]
[O-R-P]
Players
516 posts
30,913 battles

Przecież Łobuz pisał od początku, że jest to nerf, ale niewielki. Teraz sprawdza (napisał: Nie wiem jeszcze czy warto, ale potestuję) czy jest sens zmniejszyć sobie z premedytacją zasięg.

Ja zresztą zrobię to samo, na bank na Fletcherze, bo na nim nawet nie planowałem odkrywać drugiego FCS-a, ale jakoś tak wyszło, że go jednak wybadałem.

Dzieki za info

Bo ja widzialem ze pisal zeby sie ludzie nauczyli grac, ja natomiast wrzucilem krotki zasieg na simsie po napisaniu moich zali tutaj, zanim zaczeliscie mnie besztac.

Krazki juz sie zaczynaja chowac po katach na capie juz co dziesiaty pomaga.

Swietny patch.

[ROEL]
Players
3,137 posts
11,828 battles

shot-17.03.30_19.39.40-0553.jpg

Tylko 1 gra dziś skończyła się jakąś sensowna rozwałką, reszta ma ten sam scenariusz. Ktoś zacznie strzelać, nagle świeci się z połowy mapy. OMG szczelajo do mnie - wstecz. Jak zawsze był problem z aktywną grą, to teraz krążowniki przejęły rolę zwiedzaczy krawędzi mapy. DD nie dość że histerycznie reagowały na RPF to teraz jak strzelą i będą się świecić na 1/3 mapy to uznają, że lepiej siedzieć cicho za jakąś wyspą. Co bitwa to przeżywa 50-70% startujących okrętów. 

Za 2 patche będziecie musieli zmniejszyć mapy 4 krotnie, zespawnować przeciwne teamy na dystansie 5 km, może wtedy zaczną się wybijać.

shot-17.03.30_19.39.40-0553.jpg

• Cool 3

Players
4,367 posts
16,858 battles

to jest durny point-and-click, niewymagający żadnego skilla. :P

Otóż to. Princeton już stoi w porcie.

Players
4,154 posts
9,221 battles

Jak na razie pierwsze moje wrażenia:

1. z-46 dostał bufa , już nie świeci się z 15 km

2. Gearingowi wiele się nie zmieniło według mnie

3. Kebab i udałoj maja całkiem w nosie ten patch

4. Zao trzeba grac trochę jak Atago czyli strzelac troche mniej i trochę więcej głowy używać

5. Najgorzej wyszedł chyba na tym Akizuki , chociaz może przez to że nie moge na niego jakiejś metody znaleźć  . W sumie dla mnie nie problemem jest niewidziałka tylko bardzo słąba manewrowość i tragicznie słabe przyspieszenie okrętu

6. Błyskawica jak była mocna tak jest

• Cool 1

Players
57 posts
1,091 battles

A dla mnie jednak grało się gorzej fletcherem. I nie mówię tu o notorycznym sypaniu z niewidziałki i AFT, bo nigdy tego nie stosowałem, po prostu każde starcie na capie oznacza świecenie się kolejne 20 sekund i focus fire od wszystkiego, z drugiej strony dymek zyskał na taktycznym znaczeniu. Zgadzam się, że bezkarnego strzelania z niewidziałki być nie powinno, ale w ramach rekompensaty kara czasowa do spota powinna zostać skrócona. 

Działa już zastąpiłem na stockowe o mniejszym zasięgu, szkoda tylko 22500 xp, wolałbym zachomikować je na gearinga.

Edited by ghost252

Beta Tester
5,081 posts
5,478 battles

Chabarowsk po patchu...

33701817876_8b43b31d48_o.jpg

ale gameplay na Kebabie sie nie zmienił, teraz przynajmniej swiecimy się z mniejszego zasięgu, wiec buffa dostał :trollface:

[AKI]
Players
4,176 posts
7,592 battles

Mój lepszy:

666_69Efem69_666

No i zapomniałbym. NERF CV!!!!!@!@!@!!@!!!1111!!!oneoeneoN!!!!2!!!1

Players
4,367 posts
16,858 battles

Iszizuczi dostał potężnego buffa. I gra się nim teraz zaskakująco przyjemnie.

[QTAZ]
[QTAZ]
Players
3,368 posts
23,105 battles

Iszizuczi dostał potężnego buffa. I gra się nim teraz zaskakująco przyjemnie.

Zagrałem dzisiaj nim. Teraz jest OP :trollface:

Beta Tester
731 posts
6,724 battles

Mnie tam strzelanie z niewidki nie przeszkadzało, sam stosowałem na niektórych okrętach, zwłaszcza na Akizuki. Nie jako jedyną słuszną taktykę, ale po prostu czasem miałem ochotę tak pograć. Na Akizuki zwłaszcza będzie tego brakowało. Niestety jest to jeden z tych paru okrętów, dla których raz na jakiś czas jeszcze miałem ochotę pograć. I w sumie to nawet rozumiem pogardę śmietanki towarzystwa - jak się zaczyna odpalać kilkanaście bitew na 2-3 tygodnie to jedyne co można robić, to dawać raka innym i grać w sposób "tylko dla noobków". Zastanawia mnie tylko, czy ktoś pomyślał o tym, że parę takich okrętów ( nad których zbadaniem i zbudowaniem dowódcy też trzeba trochę popracować ), które dają "niską nagrodę za niskie ryzyko" jednak warto zostawić w grze? Zwłaszcza, że chyba wszyscy tu przyznają, że farmienie BB z niewidki to głupota i użycie DD niezgodnie z przeznaczeniem, więc chyba o OP i powodzie do nerfa nie ma tutaj mowy...

[MS-B]
Players
1,047 posts
16,837 battles

Po dzisiejszym graniu chciałbym powiedzieć coś wszystkim tym, którzy wieszczyli koniec sensownego grania na Zao z iluś tam powodów (rof, wieże, mało HP, pancerz i tak dalej i tak dalej) w sytuacji zabrania mu jednego z ważniejszych elementów, jakimi było strzelanie z niewidki.

Otóż drodzy Państwo:

POMYLILIŚCIE SIĘ JAK JASNA CHOLERA.

Widziałem dzisiaj w akcji Zao po obu stronach - robili niezłą rozwałkę. Wcale nie ginęli za szybko. Nie stracili nic, medali się nazdobywali. A to nie były unicumy, sprawdziłem. 

[PLO]
Players
616 posts
16,156 battles

Po dzisiejszym graniu chciałbym powiedzieć coś wszystkim tym, którzy wieszczyli koniec sensownego grania na Zao z iluś tam powodów (rof, wieże, mało HP, pancerz i tak dalej i tak dalej) w sytuacji zabrania mu jednego z ważniejszych elementów, jakimi było strzelanie z niewidki.

Otóż drodzy Państwo:

POMYLILIŚCIE SIĘ JAK JASNA CHOLERA.

Widziałem dzisiaj w akcji Zao po obu stronach - robili niezłą rozwałkę. Wcale nie ginęli za szybko. Nie stracili nic, medali się nazdobywali. A to nie były unicumy, sprawdziłem. 

Potwierdzam.

Nic się nie zmieniło.

Nawet w moich, niezbyt kompetentnych rękach.

[TF16]
Players
2,015 posts
18,064 battles

Pograłem wczoraj i nie zauważyłem strasznego bicia na mój krążek - inna sprawa, że wczoraj WR 25% więc dramat. Z ciekawostek :) Jade se Belfastem, paczam na minimapkie, jakoś tak chwilkię przed se szczeliłem. WTF gdzie jest kółko oznaczające mój zasięg wykrywalności, no gdzie, kto zabrał? Dopiero po dwóch-trzech bitwach się jorgnąłem, że się pokrywa z kołem donośności :)

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.