Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Sadzior

Patch 0.6.3 Dzien zaloby narodowej

190 comments in this topic

Recommended Posts

Weekend Tester
629 posts
995 battles

WYSLANIE ZAPKI DO DYWIZJONU MAJĄC WŁĄCZONY OKRĘCIK PODWODNY = PERM ZWIECHA.

Kill procesu i ponowne włączenie gry nic nie daje. Menu jest znowu na okręciku podwodnym i dalej nic się nie da zrobić.

Uważajcie :P

https://zapodaj.net/5a9d870936d0d.jpg.html

Prawdopodobnie musisz poczekać na reset serwera jutro rano.
Edited by Daroo2017
edited quote

[BFS]
Beta Tester
1,004 posts
12,609 battles

albo wsiądzie w BB. I będzie 60% BB w meczu zamiast 40%. ale w sumie trzeba zobaczyć bałem się ze RFP mi odbierze cały fun grania a w sumie tego nie zrobił we will see. 

[PSS]
Beta Tester
36 posts
9,037 battles

Przynajmniej teraz macie 2 wyjścia: poprawić się i nauczyć, albo skończyć grać. Wcześniej było easy way strzelanie z niewidki, które większość wybierała. Teraz albo ktoś się nauczy i nie będę się *edit*, że jest bezużyteczny, opływa mapę i pali bebeczka z niewidki, albo zejdzie na niższe tiery potrenować co też jest ok, albo skończy grać bo nie nadawał się na wyższe tiery.

W każdym wypadku Ci, którzy grają żeby wygrać są na plus.

Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: wulgaryzmy

Co powiesz, jak za 5 paczy przyjdzie kolej i "poprawią" brytyjskie krążki, bo teraz one BBeczki "palo" z dymu i nie mogą nic im zrobić? Znowu będą narzekać najbardziej średniacy? Nie lobuzyjedne ani kevinki, bo pierwszym to będzie rybka, a drudzy i tak nie zauważą? Ci średniacy przesiąda się na pancerniki albo rzeczywiście przestaną grać.

Edited by Jacunio

[O-R-P]
[O-R-P]
Players
516 posts
30,908 battles

Przynajmniej teraz macie 2 wyjścia: poprawić się i nauczyć, albo skończyć grać. Wcześniej było easy way strzelanie z niewidki, które większość wybierała. Teraz albo ktoś się nauczy i nie będę się *edit*, że jest bezużyteczny, opływa mapę i pali bebeczka z niewidki, albo zejdzie na niższe tiery potrenować co też jest ok, albo skończy grać bo nie nadawał się na wyższe tiery.

W każdym wypadku Ci, którzy grają żeby wygrać są na plus.

Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: wulgaryzmy

Macie?

To jest mnie dwoch?

Najwyrazniej jestem za glupi zeby sie nauczyc.

Czyli spadam.

Beta Tester
5,081 posts
5,478 battles

Co powiesz, jak za 5 paczy przyjdzie kolej i "poprawią" brytyjskie krążki, bo teraz one BBeczki "palo" z dymu i nie mogą nic im zrobić? Znowu będą narzekać najbardziej średniacy? Nie lobuzyjedne ani kevinki, bo pierwszym to będzie rybka, a drudzy i tak nie zauważą? Ci średniacy przesiąda się na pancerniki albo rzeczywiście przestaną grać.

Ile jest dostepnych brytyjskich krazownikow z opcja mozliwosci stania w dymku i palenia wszystkiego nawet z woda?

[TF16]
Players
2,011 posts
18,012 battles

Ile jest dostepnych brytyjskich krazownikow z opcja mozliwosci stania w dymku i palenia wszystkiego nawet z woda?

Ja wiem, ja wiem, ja! Jeden jest, za prawdziwe ojro piniondze. 

Players
2,329 posts
15,071 battles

Od Leander'a do Neptune'a, zrobione pod secondary. Głupie pytanie.
  • Cool 2

[FUMP]
Players
152 posts
2,620 battles

Camo jak camo, ale co łoni zrobili mojemu Bogusiowi :(!

Odkurzyłem go po roku dwa dni temu i znowu trzeba będzie go zostawić albo free expem przeskoczyć. Przecież auto-torping to jakaś porażka. 1 na 6 torped wleci. A szybike te TB nie są, więc nawet zaspamić się nie da. 

No i te RNG na dogfightach... 5 moich fighterów zleciało wiążąc się z 3-ma fighterami Zuiho...

[N_D]
[N_D]
Players
108 posts
12,047 battles

W przerwie między opłakiwaniem zasięgu widzenia wytłumacz mi jedną sprawę:

- wziałeś simsa i strzelasz, rozumiem nie siedząc w dymie

- skoro strzelasz to widzi Cię ten, do którego strzelasz

- skoro widzi Cię ten, do którego strzelasz to widzą Cię i inne ziomy z jego teamu

- więc gdzie jest różnica między poprzednią wersją a obecną?

Ja wiem, że są sytuacje, w których wcześniej dało się strzelać np. w cel za dymem i dzięki temu nie było się widocznym przez innych i w niejednych okolicznościach teraz coś się zmieni, ale można się serio porzygać od tego płaczu i rozdzierania szat z powodu tych zmian.

Tutaj chodzi o te okręty które mimo zwiększenia spota po wystrzale dalej mogły strzelać z niewidki. On pisze o simsie ale i błyskotką czy akizuki też ta się dało strzelać.

Alpha Tester, In AlfaTesters
7,318 posts

Camo jak camo, ale co łoni zrobili mojemu Bogusiowi :(!

Odkurzyłem go po roku dwa dni temu i znowu trzeba będzie go zostawić albo free expem przeskoczyć. Przecież auto-torping to jakaś porażka. 1 na 6 torped wleci. A szybike te TB nie są, więc nawet zaspamić się nie da. 

No i te RNG na dogfightach... 5 moich fighterów zleciało wiążąc się z 3-ma fighterami Zuiho...

Przed chwilą zagrałem jedną bitwę, żeby zobaczyć jak to działa. Dalej daje radę:

23kOLen.jpg

FuYOcJC.jpg

Players
4,367 posts
16,858 battles

Widzisz problem będą mieć ludzie którzy grali z premedytacją na niewidkę bo muszą uczyć się okrętu od nowa. Ja Gromem z niewidki strzelałem przypadkiem i nic ten pacz dla mnie nie zmienia. Ba, ani jednego kapitana nie muszę resetować bo będą tak samo dobrzy jak przed paczem. To nie jest nerf do Groma czy Fleczera. To jest nerf do stylu gry opartego na niskiej nagrodzie za niskie ryzyko. I dobrze.

[N_D]
[N_D]
Players
108 posts
12,047 battles

Dobra bart wporzadku

Dajmy na to wjezdzam na capa, wyswietla mnie wroga deska.

Wymieniamy pare strzalow, dymie i wycofuje sie poza dym zeby uniknac torped.

Dawniej ten numer wychodzil

Teraz po strzelaniu swiece sie na pol mapy.

Inny okret przeciwnika z boku wyswietla mnie dzieki temu za dymem.

Dosztaje fokus i odplywam do garazu.

Tak juz drazac ten przyklad simsa- dawniej po strzale swiecil na 10 km z 12,5 km zasiegiem tak  w przyblizeniu

Teraz swieci na 12.5 km

Nie robi to zadnej absolutnie roznicy????

Wnioski?

Puscic baka stac i czekac az ktos mi cos wyswietli??

Teraz to trochę przesadzasz. Twój zasięg wykrywalności i tak jest większy niż japończyków więc na capie i tak cię wyświetlą i rybki poślą. Gram głównie Japończykami więc pojedynki artyleryjskie nie są dla mnie po działka słabsze (mimo tego że WG cały czas upiera się że są porównywalne) i ta zmiana mnie nie rusza.

[FUMP]
Players
152 posts
2,620 battles

Przed chwilą zagrałem jedną bitwę, żeby zobaczyć jak to działa. Dalej daje radę:

60k to nie są jakieś fajerwerki moim zdaniem. Na alcie dało się zmusić do przytulenia 4 torp. Teraz jak wpadną 2 to jest święto.

Z tym, że faktycznie seaclubbing na CVkach zniknie.

7,318 posts

60k to nie są jakieś fajerwerki moim zdaniem. Na alcie dało się zmusić do przytulenia 4 torp. Teraz jak wpadną 2 to jest święto.

Z tym, że faktycznie seaclubbing na CVkach zniknie.

Nie liczy się ilość dmg tylko jego jakość, w co ten dmg zadajesz.

[GOFER]
Players
848 posts
10,558 battles

A za rok po kolejnych rebalansach gracze DD będą wyglądać tak:

SNMD2.jpg

Pozdrawiam

To tak wygląda Black co się go dostaje za 5 x rank1? 

[FUMP]
Players
152 posts
2,620 battles

Nie liczy się ilość dmg tylko jego jakość, w co ten dmg zadajesz.

Sugerujesz, że na auto-torpie trafiasz w DDki? Chcę powtórkę :)

Beta Tester
1,919 posts
7,384 battles

Napisz mu żeby chociaż wkleił tabelkę w jakie okręty zadał dmg. (mojego posta nie widzi)

7,318 posts

Poszukam.

Jak niszczyciel płynie prosto i nie wykonuje uników, to nie jest problemem trafienie go z automatu. I to jest problem płaczu graczy na tych tierach, że nie robią uników, nie przewidują, gdzie będzie zrzut, nie obserwują otoczenia; problem tkwi w graczach, nie w zrzucie manualnym.

Players
1,574 posts
15,385 battles

Dziwna rzecz. Po najnowszym patchu znacznie gorzej gra mi się krążkami, które znam od x miesięcy, a jednocześnie lepiej pancernikami, o których nie mam kolorowego pojęcia. Dwa razy w łeb na japońskich krążkach (jeszcze trochę i WG chyba w ogóle wyrzuci je z gry). A potem zwycięska bitwa na Kaiserze :D którym grywam raz na 3? 4? tygodnie. Hmm...

Przy okazji - bardzo grzeczna prośba do moderatora Daroo2017, no offence, naprawdę. :honoring: Skoro tak pracowicie eliminujesz wszelkie przejawy wulgaryzmów, to może z łaski swojej zająłbyś się wszelkimi szatańskimi nickami graczy - można o to prosić? *edit* Naprawdę, to jest o wiele gorsze spotkać kogoś takiego w grze i jeszcze przeczytać na czacie kilka niezbyt miłych rzeczy. Zechcesz, drogi moderatorze się tym zająć? To o wiele pożyteczniejsze zadanie niż eliminować na czerwono czyjeś gwiazdki: jeśli jest wkurzony, napisze *edit*  To przejść nie może, a diabły mogą? NIEPOKOJĄCE.

*edit*

Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: wulgaryzmy + czerwona czcionka

Edited by Daroo2017
Wulgaryzmy. CZERWONA CZCIONKA zarezerwowana tylko dla moderatorów.

[ISEN]
Moderator
4,590 posts

Dziwna rzecz. Po najnowszym patchu znacznie gorzej gra mi się krążkami, które znam od x miesięcy, a jednocześnie lepiej pancernikami, o których nie mam kolorowego pojęcia. Dwa razy w łeb na japońskich krążkach (jeszcze trochę i WG chyba w ogóle wyrzuci je z gry). A potem zwycięska bitwa na Kaiserze :D którym grywam raz na 3? 4? tygodnie. Hmm...

Skoro tak pracowicie eliminujesz wszelkie przejawy wulgaryzmów, to może z łaski swojej zająłbyś się wszelkimi szatańskimi nickami graczy - można o to prosić? Luciferus89, luciter666 (f zamienione na t dla zmylenia filtrów), Belzebub z numerem i jeszcze wiele diabelsko-podobnych (zamieszczam 1 screen na dowód). Naprawdę, to jest o wiele gorsze spotkać kogoś takiego w grze i jeszcze przeczytać na czacie kilka niezbyt miłych rzeczy. Zechcesz, drogi moderatorze się tym zająć? To o wiele pożyteczniejsze zadanie niż eliminować na czerwono czyjeś gwiazdki: jeśli jest wkurzony, napisze w***  To przejść nie może, a diabły mogą? NIEPOKOJĄCE.

Nie wiem czy rozumiesz pojęcie "moderator forum". Nie wiem, co on ma wspólnego z ksywami w grze? Szatańskie nicki? Nie są w żaden sposób zabronione. Dla mnie niepokojący są ludzie, którzy uważają nick lucyfer za niepokojący.
  • Cool 2

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.