Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Sadzior

Patch 0.6.3 Dzien zaloby narodowej

190 comments in this topic

Recommended Posts

Players
427 posts
7,401 battles

4. Ucierpiały amerykanskie deski z AFT , granie amerykanską deską z AFT podchodzi pod sado maso i jest uzywane tylko przez słabych i bardzo słabych graczy więc w sumie to niewiele zmieni się

Chyba Kpisz Kolego.

Players
465 posts
5,316 battles

Chyba Kpisz Kolego.

Czyli strzelanie z 14km amerykańską deską to strategia godna mistrza?
  • Cool 1

Players
427 posts
7,401 battles

Czyli strzelanie z 14km amerykańską deską to strategia godna mistrza?

Każdy ma własny Styl Grania , jak i preferencje. Ale ja tu nie mówię o  graniu z niewidką... 
Edited by akwa1245

Beta Tester
70 posts
7,749 battles

Pominę listę wszystkich decyzji które WG wprowadza w ostatnich patch-ach(RPF, konwoje poza EU zbyt dużo by wymieniać), ale cały problem Stealth fire zostałby rozwiązany przez redukcje tego okna i przypisanie mu stałej wartości niezależnej od modułu i AFT oraz w końcu naprawę i zachętę do gry  i spota  przez CV ale tego to się nie doczekają wnuki naszych wnuków...

może za mało grałem na Akizuki (głównym wraz z Zao powodzie nerfa niewidki), ale we wszystkich okazjach gdy nadużywałem SF zawsze musiałem gonić BBki które uciekały tak szybko że nie mogłem do nich się zbliżyć na te 9,7km z przedłużonym boostem i flagą na speeda.... (fakt brak teamworku w spocie od ich dd i cv...)

Szkoda, że znów nie rozesłali ankiet po PTS przed patchem i nie czytali sugestii w forach PTS... to kompletnie przekreśla sens udziału w przyszłości...

Co do małej śmieszności WG pisze, że nie uzależni 20s po wystrzale od kalibra dział, bo mrugały by okręty, więc na PTS i teraz w pierwszych bitwach miałem sytuację, że podczas przeładowania BBki miały mnie w Zao wyspotowanego po mojej drugiej-trzeciej salwie, i mogły oddać do mnie salwę z niewidki, a tylko one mnie spotowały :)

Jedną sprawą której wszyscy w tym patchu powinni postawić świeczkę, czy nam się zmiany podobają czy nie, to obietnicy 90k Elite XP za wygrane bitwy na X DD i X CA,  która miała być oprócz misji na w sumie 90k Elite XP... 

To make sure our players feel comfortable about the new concealment mechanics, with the release of Update 0.6.3 we'll offer a 95% discount for resetting Commander skills for Elite Commander XP as well as Combat Missions to earn Elite XP for resetting Commander skills—one victorious battle with a Tier X Destroyer and a Tier X Cruiser will bring 90,000 Elite Commander XP points. By completing this mission, players will be able to retrain nine Commanders with 19 skill points.

Apart from that, players will be able to earn 10,000 Elite Commander XP by completing one of the following tasks:

• Win a battle with a Tier VIII or higher Destroyer.
  • Win a battle with a Tier IX or higher Destroyer.
  • Win a battle with a Tier X or higher Destroyer.
  • Win a battle with a Tier VIII or higher Cruiser.
  • Win a battle with a Tier IX or higher Cruiser.
  • Win a battle with a Tier X or higher Cruiser.

Update: The following mission will also be available, awarding 30,000 Elite Commander XP:

• Win a battle with a Tier V or higher Ship.

No i do wszystkich panów co piszą o płaczach/ statach ect. jeśli WG nie będzie próbowało tworzyć gry jako "złotego środka" (o co cześć ludzi tak jak ja płacze) to w końcu przegną i np. będzie więcej niż 40% populacji BB i w grze zostaną same Unicumy w kolejkach do randomowych bitew wielkości i o czasie oczekiwania jak w ostatniej "super lidze".. a wtedy nie będzie komu płacić z "tanie premki na EU".... a osobiście jako średni gracz nie chcę widzieć kolejnej fajnej gry na drodze do samozniszczenia jak bitwy symulacyjne w czołgach WT od "Gejdżina" :/

Edited by Lt_Mic
  • Cool 1

Players
2,329 posts
15,071 battles

Ucierpiał Czapajew (i to dosyć dotkliwie), ewentualnie Akizuki i Błyskawica. DDki nie służą (poza RU) do paziowania BBeczków. Na amerykańcach nigdy nie używam AFT (nie mówię o buildach pod turnieje itd tylko zwykły random). Na całą resztę okrętów nie ma to większego wpływu. Możliwe, że poprawi to choć trochę dynamikę gry.

Prawdziwie tragiczne (głównie dla nowych graczy) są zmiany low-tierowych CVek i to jest prawdziwy powód do płaczu.

[O-R-P]
[O-R-P]
Players
516 posts
30,901 battles

Podpowiedź: Magiczne 20 sekund.

Dobra kolego teraz sie pochwal ile masz bitew na DD w calej twojej karierze...

?

Dobra w porzadku jestem debilem, pomidorem niczego sie nie jestem w stanie nauczyc.

Niewazne ze WG wprowdzilo solidnego nerfa ktory wileu bedzie przeszkadzal, wazne zeby paru panow ustawilo mnie w kacie.

Dziekuje za uwage temat do zamkniecia.

Edited by Sadzior

[MS-B]
Players
1,045 posts
16,736 battles

Dobra kolego teraz sie pochwal ile masz bitew na DD w calej twojej karierze...

?

Może ze trzy, ale wiesz, że spudłowałeś z tym kontratakiem?

Gram dużo na krążkach i wiesz, jaka tam jest jedna z głównych zasad przetrwania? Wiedzieć, kiedy zamknąć dziub i przestać strzelać, żeby zniknąć lub nie strzelać w ogóle.

Zdaje się, że taka zasada jest jeszcze bardziej istotna na DDkach.

Obejrzałeś już filmik od Hultaja1 czy dalej będziesz szaty rozdzierał? 

Players
1,660 posts
8,928 battles

Gram dużo na krążkach i wiesz, jaka tam jest jedna z głównych zasad przetrwania? Wiedzieć, kiedy zamknąć dziub i przestać strzelać, żeby zniknąć lub nie strzelać w ogóle.

Akurat tutaj po zniszczeniu Fletchera, Hultaj dalej by się świecił w nowym patchu :D:P
Edited by Viandinea

[SIYAN]
Players
1,410 posts

Jedną sprawą której wszyscy w tym patchu powinni postawić świeczkę, czy nam się zmiany podobają czy nie, to obietnicy 90k Elite XP za wygrane bitwy na X DD i X CA,  która miała być oprócz misji na w sumie 90k Elite XP... 

a czego nie zrozumiałeś w zadaniu?? zagraj i wygraj jedną bitwe t10 DD i CA i dostaniesz 90k EXP - przecież napisali prawdę.. Wygrywasz 2 bitwy - jedną na t10 DD, jedną na T10 CA i zalicza ci wszystkie misje i masz swojo 90k

"...one victorious battle with a Tier X Destroyer and a Tier X Cruiser will bring 90,000 Elite Commander XP points..."

Edited by Shiryaku
  • Cool 1

[MS-B]
Players
1,045 posts
16,736 battles

Akurat tutaj po zniszczeniu Fletchera, Hultaj dalej by się świecił w nowym patchu :D:P

Zgadza się, też na to zwracałem uwagę. Nerf jest bo jest ale nie tak wielki, jak to go widzą niektórzy.

[PSS]
Beta Tester
36 posts
9,034 battles

Ucierpiał Czapajew (i to dosyć dotkliwie), ewentualnie Akizuki i Błyskawica. DDki nie służą (poza RU) do paziowania BBeczków. Na amerykańcach nigdy nie używam AFT (nie mówię o buildach pod turnieje itd tylko zwykły random). Na całą resztę okrętów nie ma to większego wpływu. Możliwe, że poprawi to choć trochę dynamikę gry.

Prawdziwie tragiczne (głównie dla nowych graczy) są zmiany low-tierowych CVek i to jest prawdziwy powód do płaczu.

DDki służą do paziowania BBeczków przede wszystkim - zaraz po pozbyciu się wrogich niszczycieli. Błyskawicą starałem się tylko unikać krążowników i do tego głównie  używałem niewidziałki. Na szczęście do odstresowania zostaje Kamikaze R i krążki brytyjskie z Kutasowem, których jeszcze nie dotknęli. Także ten tego, BBeczki ode mnie nie odpoczną.

Players
2,329 posts
15,071 battles

DDki służą do paziowania BBeczków przede wszystkim

Całe życie (grę) żyję w błędzie...

BBeczki można radośnie paziować z dział gdy są spełnione dwa z trzech warunków:

1) Padły wrogie deski

2) Mamy wszystkie capy

3) Mamy gigantyczną przewagę punktową

• Cool 3

[QTAZ]
[QTAZ]
Players
2,688 posts
23,032 battles

Biedny gremlin :( 

Cała reszta to mi powiewa, AFT i walenie z niewidki zawsze uważałem za noobskie, SZCZEGÓLNIE na niszczarkach.

[O-R-P]
[O-R-P]
Players
516 posts
30,901 battles

Nie nie spudlowalem

20 sekund spota na krazku pykajacym na 10 km to jeszcze nie koniec .

20 sekund spota DDka na pierwszej linii to trup albo ogryzek

Masz kolego zero na ddkach wiec moze odpusc te dobre rady.

Macie mnie wszyscy za jakiegos poldebila.

Moze zejdzcie ze swojego "high horse" i zrozumcie ze wiekszosc graczy to sredniacy jak ja i pomidory.

Zwiekszenie spota na deski to zmniejszenie marginesu bledu.

Lobuz da sobie rade, napewno go ta zmiana nie ruszy

90% pozostalych graczy takich jak ja albo gorszych dostanie lomot.

Dobra zmaina? Wszyscy zadowoleni?

I nie nie mialem w zwyczaju palenia z niewidki.

Zawsze jestem na capie albo z przodu ddkiem.

Natomiast BB ktore daja sie spalic walacym z niewidki- to tylko ich wina- jesli nie potrafia sobie z tym poradzic.

Rozumiem ze dla panow fioletowych wiecej zwierzat w BB turlajacych sie na 10 tierze to korzystna zmaina bo bedzie wiecej HP do ufarmienia.

Dla srednich i mniej utalentowanych graczy ale nie pomidorow to problem.

Dobra nie ma co tego drazyc wiecej zegnam raczej na dluzej.

• Cool 1

Players
2,329 posts
15,071 battles

Zwiekszenie spota na deski to zmniejszenie marginesu bledu.

Istotny spot jest ten sam. Ten po wystrzale jest drugorzędny. Nie możesz po prostu nabijać kompletnie bezwartościowych obrażeń tak łatwo jak kiedyś. 

Beta Tester
70 posts
7,749 battles

a czego nie zrozumiałeś w zadaniu?? zagraj i wygraj jedną bitwe t10 DD i CA i dostaniesz 90k EXP - przecież napisali prawdę.. Wygrywasz 2 bitwy - jedną na t10 DD, jedną na T10 CA i zalicza ci wszystkie misje i masz swojo 90k

"...one victorious battle with a Tier X Destroyer and a Tier X Cruiser will bring 90,000 Elite Commander XP points..."

Dokładnie co piszę. Następne linijki w wersji EU i PL(mam chyba screeny z momentu jak pisałem) mówią oprócz i ponadto czyli że wspomniane misję pod tymi liniami są dodatkowo oprócz tej na wygranie 90k xp ale na NA jest wspomniane tylko o 90k XP nie o w sumie 180k, więc wytykam klasyczne tłumaczenia info z centrali WG na inne języki zmienia jego sens no chyba że nasze forumowe CSI języka polskiego aka PLO dokona analizy poprzedniego angielskiego cytatu w moim poście gotów jestem zwrócić honor jeśli apart of znaczy co innego w tym kontekście :)

Ps: PLO piszę z telefonu na wykładzie więc moja interpunkcjia pozostawia wiele do życzenia przepraszam 

[PSS]
Beta Tester
36 posts
9,034 battles

Całe życie (grę) żyję w błędzie...

BBeczki można radośnie paziować z dział gdy są spełnione dwa z trzech warunków:

1) Padły wrogie deski

2) Mamy wszystkie capy

3) Mamy gigantyczną przewagę punktową

No oczywiście, dokładnie w takiej kolejności:

1. Nie ma już wrogich niszczycieli,

2. Capy są już moje

Co mam wtedy robić Błyskawicą? Paziować pancerniki !!. No przecie nie pójdę całować się z krążkami :) .

[MS-B]
Players
1,045 posts
16,736 battles

Nie nie spudlowalem

20 sekund spota na krazku pykajacym na 10 km to jeszcze nie koniec .

20 sekund spota DDka na pierwszej linii to trup albo ogryzek

Masz kolego zero na ddkach wiec moze odpusc te dobre rady.

Taaaaaak?

Dobra, pytanie - ddki mają cytadele? Nie. Krązki mają cytadele? Tak.Trafić ddka na 10km i go zniszczyć jest znacznie trudniej niż trafić krążka i mu wbić 18 cytadel.

Jeszcze raz - trzeba się nauczyć, kiedy zamknąć dziub i się nie pokazywać.

I nikt Cię nie ma za półdebila. Nie dziw się po prostu, że jak rozdzierasz epicko szaty z powodu powodu nerfa tego zasięgo tu się spotykasz z innymi argumentami.

• Cool 1

[-DWS-]
Beta Tester
5,123 posts
14,675 battles

Istotny spot jest ten sam. Ten po wystrzale jest drugorzędny.

Dokładnie. Jak otwieram ogień, to zakładam, że dostanę spota. Teraz dostanę go trochę częściej niż kiedyś, ale z naciskiem na "trochę".

No oczywiście, dokładnie w takiej kolejności:

1. Nie ma już wrogich niszczycieli,

2. Capy są już moje

Co mam wtedy robić Błyskawicą?

Nic. Bitwa jest wygrana. Nabicie pary tysi na BBombowcach nie wpływa znacząca ani na zdobyte XP ani na kredyty.

Ja w takiej sytuacji pakuję sobie na capie i idę zrobić coś pożytecznego w real-life.

[SIYAN]
Players
1,410 posts

Dokładnie co piszę. Następne linijki w wersji EU i PL(mam chyba screeny z momentu jak pisałem) mówią oprócz i ponadto czyli że wspomniane misję pod tymi liniami są dodatkowo oprócz tej na wygranie 90k xp ale na NA jest wspomniane tylko o 90k XP nie o w sumie 180k, więc wytykam klasyczne tłumaczenia info z centrali WG na inne języki zmienia jego sens no chyba że nasze forumowe CSI języka polskiego aka PLO dokona analizy poprzedniego angielskiego cytatu w moim poście gotów jestem zwrócić honor jeśli apart of znaczy co innego w tym kontekście :)

Ps: PLO piszę z telefonu na wykładzie więc moja interpunkcjia pozostawia wiele do życzenia przepraszam 

faktycznie klasycznie skopane tłumaczenie, ktos poszedł sobie "na skróty", ale mu nie wyszło:

"– za jedną zwycięską bitwę rozegraną okrętem X poziomu otrzymacie 90 000 elitarnych PD dowódcy. "

Nie ma to jak błędne tłumaczenie wprowadzające w błąd

Beta Tester, Players, In AlfaTesters
1,076 posts
3,668 battles

Zatem caly seaclubbing przechodzi na izyslawy, clemsony itp? 

[QTAZ]
[QTAZ]
Players
2,688 posts
23,032 battles

WYSLANIE ZAPKI DO DYWIZJONU MAJĄC WŁĄCZONY OKRĘCIK PODWODNY = PERM ZWIECHA.

Kill procesu i ponowne włączenie gry nic nie daje. Menu jest znowu na okręciku podwodnym i dalej nic się nie da zrobić.

Uważajcie :P

https://zapodaj.net/5a9d870936d0d.jpg.html

Edited by Daroo2017
CZERWONA CZCIONKA zarezerwowana tylko dla moderatorów.

Players
2,329 posts
15,071 battles

WYSLANIE ZAPKI DO DYWIZJONU MAJĄC WŁĄCZONY OKRĘCIK PODWODNY = PERM ZWIECHA.

Kill procesu i ponowne włączenie gry nic nie daje. Menu jest znowu na okręciku podwodnym i dalej nic się nie da zrobić.

Uważajcie :P

https://zapodaj.net/5a9d870936d0d.jpg.html

Baxu jak widzę w formie, różowy i z banem na czacie :trollface:
Edited by Daroo2017
edited quote
  • Cool 5

[QTAZ]
[QTAZ]
Players
2,688 posts
23,032 battles

Baxu jak widzę w formie, różowy i z banem na czacie :trollface: