Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Sadzior

Patch 0.6.3 Dzien zaloby narodowej

190 comments in this topic

Recommended Posts

[O-R-P]
Players
398 posts
22,227 battles

Juz po patchu.

Pierwsze wrazenia

Wzialem simsa, po strzale swieci sie na 14 km bo ma kapitana z zwiekszeniem zasiegu

Po kilku strzalach indykator pokazuje mi focus od 5 okretow.

To nie chodzi juz o walenie z niewidki, to chodzi o to ze przy strzale bede siw swiecil z moimi zasiegami na pol mapy.

Dodatkowo POWIEKSZYLI zasieg ognia dla kupy okretuw, czyli praktycznie POGORSZYLI im cammo bo dalej sie beda wyswietlac.

Skrocenie zasiegu powoduje ze bede musial walczyc z mniejszej odleglosci- wiec bede bardziej podatny na trafienie.

Jam mam w to *edit* grac jak strzelac sie teraz normalnie nie da- i nie mowie tu o BB.

Zmniejsze zasieg na simsie zeby zmniejszyc wyswietlanie to znajde sie automatycznie w zasiegu secondarys niektoruych BB...

Trzeba bedzie przerobic wszystkich kapitanow... ehh

Odechcialo mi sie grac

Dali misje na doswiadczenie kapitana ale co z tego

Po prostu nie mam zdrowia czasu i ochoty zeby to wszystko przestawiac i organizowac od nowa.

Radosny kapitan okretu podwodnego serb lypie do mnie oczkiem.

Tak zrobili mi zart na prima aprilis....

Zaloba

Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: wulgaryzmy

Edited by Daroo2017
WULGARYZMY - wszelkie skracanie, wykropkowanie, wygwiazdkowanie słów wulgarnych (omijanie filtra) jest również niezgodne z regulaminem!
  • Cool 2

[LOBUZ]
Players
4,327 posts
16,673 battles

RPF jest w porządku bo pomidorowa nie umi z tego korzystać

• Cool 1

[GLORY]
Weekend Tester
494 posts
7,716 battles

Czyli dobrze rozumiem ze uwalone zostały najabrdziej amerykańskie ddki?

Ruskie z zwiększonym zasięgiem bedą spbie z swoją uber prędkością manewrowac na krawedzi zasiegu

Japonskie zostana na stealth torpedo

Niemcy w sumie tez przerzuca sie na stealth torpedo po walce o capa i stracie hpków

Edited by Kozorator

[ALKO]
[ALKO]
Players
708 posts
12,263 battles

Juz po patchu.

Pierwsze wrazenia

Wzialem simsa, po strzale swieci sie na 14 km bo ma kapitana z zwiekszeniem zasiegu

W przerwie między opłakiwaniem zasięgu widzenia wytłumacz mi jedną sprawę:

- wziałeś simsa i strzelasz, rozumiem nie siedząc w dymie

- skoro strzelasz to widzi Cię ten, do którego strzelasz

- skoro widzi Cię ten, do którego strzelasz to widzą Cię i inne ziomy z jego teamu

- więc gdzie jest różnica między poprzednią wersją a obecną?

Ja wiem, że są sytuacje, w których wcześniej dało się strzelać np. w cel za dymem i dzięki temu nie było się widocznym przez innych i w niejednych okolicznościach teraz coś się zmieni, ale można się serio porzygać od tego płaczu i rozdzierania szat z powodu tych zmian.

• Cool 5

[ALKO]
Weekend Tester
229 posts
8,698 battles

Po co simsowi taki zasięg?:amazed: chyba, że do polowania na AFK, to rozumiem:B

Zmniejsze zasieg na simsie zeby zmniejszyc wyswietlanie to znajde sie automatycznie w zasiegu secondarys niektoruych BB...

Co za róznica? I tak spot jest równy zasięgowi strzału... Więc jak zmniejszysz zasięg, to i tak nie możesz strzelać, bo Cie wyspotują:trollface:

Oj chłopie pokrętną masz logikę:P

[O-R-P]
Players
398 posts
22,227 battles

Po co simsowi taki zasięg?:amazed: chyba, że do polowania na AFK, to rozumiem:B

Co za róznica? I tak spot jest równy zasięgowi strzału... Więc jak zmniejszysz zasięg, to i tak nie możesz strzelać, bo Cie wyspotują:trollface:

Oj chłopie pokrętną masz logikę:P

Nie nie mam pokretnej

Wiekszy zasieg widzialnosci to wieksze ryzyko ze mozesz dostac spota od kilku okretow z kilku stron

Zasieg na simsie ? AAA?

Edited by Sadzior

[ALKO]
Weekend Tester
229 posts
8,698 battles

Jak dla mnie zmiany na +. Może skończą się nuupki, co zamiast starać się coś zrobić dla teamu pływają za BBkiem i go palą całą bitwę. BBk się wkurza i tyle pożytku, bo bazy już pozajmowane, połowa teamu storpedowana...

[O-R-P]
Players
398 posts
22,227 battles

W przerwie między opłakiwaniem zasięgu widzenia wytłumacz mi jedną sprawę:

- wziałeś simsa i strzelasz, rozumiem nie siedząc w dymie

- skoro strzelasz to widzi Cię ten, do którego strzelasz

- skoro widzi Cię ten, do którego strzelasz to widzą Cię i inne ziomy z jego teamu

- więc gdzie jest różnica między poprzednią wersją a obecną?

Ja wiem, że są sytuacje, w których wcześniej dało się strzelać np. w cel za dymem i dzięki temu nie było się widocznym przez innych i w niejednych okolicznościach teraz coś się zmieni, ale można się serio porzygać od tego płaczu i rozdzierania szat z powodu tych zmian.

To rzygaj kolego.

Widze ze ciebie to nie rusza ze wzgledu na to czym grasz.

Weekend Tester
583 posts
986 battles

nupki się przesiądą na BB i tyle. Czekam na screeny z 15BB vs 15BB i jojczenie, że jak tu grać.

[ALKO]
Weekend Tester
229 posts
8,698 battles

Nie nie mam pokretnej

Wiekszy zasieg widzialnosci to wieksze ryzyko ze mozesz dostac spota od kilku okretow z kilku stron

Tylko jak strzelasz z za zasłony. A i tak nie masz pewności, że gdzieś bliżej niż te 14k nie pływa jakiś DDk, który wykonuje swoje prawdziwe zadania... Sims i inne US DD powinny walczyć o capy, spotować, a nie tłuc BBki na full zasięgu... Patrz wyżej.

[ALKO]
[ALKO]
Players
708 posts
12,263 battles

To rzygaj kolego.

Widze ze ciebie to nie rusza ze wzgledu na to czym grasz.

Nie rusza mnie ze względu na to, że widziałem wystarczająco wielu normalnych graczy na ddkach (nie unicumów), którym ta zmiana niewiele zmieni w grze.

Players
550 posts
3,696 battles

Taka zmiana w przypadku okrętów premium podpada na niezgodność towaru z umową. DD, którego główna zaletą było walenie z niewidziałki jest obecnie taką sama kupą złomu jak cała reszta. Ciekawe co na to support.

• Cool 1

Players
3,137 posts
10,613 battles

Zabranie niewielki boli tylko krazowniki, które mogły z tego korzystać. DD korzystające z dział i tak miały spota od DD z którymi powinny walczyć. Od innych celów albo mogą odejść, postawić zasłonę dymna, albo torpic.

[TF16]
Players
1,198 posts
12,838 battles

Przyznam, że - mimo iż nie jestem BB driverem - jestem w grupie graczy, którym dokuczają różne Fletchery, Bensony i różne ...zuki i inne szipy co to niby są w śmiertelnym zasięgu moich krążownikowych dział, ale za cholerę nic im nie zrobię, bo drania nie widzę. Jedyny ratunek to wiać, albo iść na zbliżenie. Teraz to się skończy :) Teraz jak jakiś obuz n DD zechce sobie popalić mój krążownik musi się liczyć z vendettą. Z mojego punktu widzenia to dobre. Z drugiej strony raczej nie mam okrętów, które miały niewidzialność. Zuo się nie liczy, bo: za mało nim gram żeby docenić niewidzialność, nie gram nim opierając się na niewidziałce. 

[O-R-P]
Players
398 posts
22,227 battles

Jak dla mnie zmiany na +. Może skończą się nuupki, co zamiast starać się coś zrobić dla teamu pływają za BBkiem i go palą całą bitwę. BBk się wkurza i tyle pożytku, bo bazy już pozajmowane, połowa teamu storpedowana...

Dobra bart wporzadku

Dajmy na to wjezdzam na capa, wyswietla mnie wroga deska.

Wymieniamy pare strzalow, dymie i wycofuje sie poza dym zeby uniknac torped.

Dawniej ten numer wychodzil

Teraz po strzelaniu swiece sie na pol mapy.

Inny okret przeciwnika z boku wyswietla mnie dzieki temu za dymem.

Dosztaje fokus i odplywam do garazu.

Tak juz drazac ten przyklad simsa- dawniej po strzale swiecil na 10 km z 12,5 km zasiegiem tak  w przyblizeniu

Teraz swieci na 12.5 km

Nie robi to zadnej absolutnie roznicy????

Wnioski?

Puscic baka stac i czekac az ktos mi cos wyswietli??

Edited by Sadzior

[GTWPL]
Players
259 posts
15,748 battles

Cóż to za ustrojstwo TYPE SH ? W jakiej rozgrywce tym okrętem podwodnym da się grac gdyż ni w ząb nie mogę tego cuda uruchomić ?

[ALKO]
[ALKO]
Players
708 posts
12,263 battles

Dobra bart wporzadku

Dajmy na to wjezdzam na capa, wyswietla mnie wroga deska.

Wymieniamy pare strzalow, dymie i wycofuje sie poza dym zeby uniknac torped.

Dawniej ten numer wychodzil

Teraz po strzelaniu swiece sie na pol mapy.

Inny okret przeciwnika z boku wyswietla mnie dzieki temu za dymem.

Dosztaje fokus i odplywam do garazu.

Wnioski?

Puscic baka stac i czekac az ktos mi cos wyswietli??

Podpowiedź: Magiczne 20 sekund.

[PLO]
Alpha Tester, In AlfaTesters
5,412 posts

Co to jest RPF?

Radio Position Finder, dawna nazwa umiejętności Radio Location.

[TF16]
Players
1,198 posts
12,838 battles

Wchodząc w dym zwalniasz do 1/4 a nie 0, rozciągasz dym przeskakując między 1/4 a 1/2 tak, żeby z niego nie wypłynąć a po ~20 sekundach dajesz full speed i uciekasz BEZ spota. Serio, ludzie chyba nie kumają, że można w tej grze NIE strzelać. Dział na deskach używam wtedy kiedy wiem, że mi się to opłaci, jak jest za duże ryzyko to nie strzelam i tyle. Są takie bitwy, gdzie mam 600 trafień i takie, gdzie mam 30 trafień bo ryzyko było za duże więc tylko capowałem, torpedowałem i straszyłem wrogie dechy. Czasem 2-3 salwy przed wejściem w dym we wrogą deskę 2-3 razy na bitwę to wszystko, co uda się ugrać a mimo to można grać żeby wygrać. Nie trzeba do tego wcale walenia z niewidki.

To prawda. Nie lubię kolesi, którzy najpierw idą ze mną na capa, a potem - mimo, że mają spory zapas odległości, z której zostaną wykryci i mimo próśb o spota - stawia dym i... tracimy spota. Ani on nie może sobie popykać ze swoich śmiesznych sześciu działek ani ja.

[ALKO]
Weekend Tester
229 posts
8,698 battles

Sadzior nie zdążyłem Ci odpisać, ale widzę, że już chyba nie muszę:great: Po tylu bitwach na DD na spokojnie powinieneś się dostosować do nowych reguł, jak nie, to polecam pooglądać lepszych od nas i się doszkolić. Pozdrawiam:honoring:

[TPB]
Players
114 posts
7,160 battles

Juz po patchu.

Pierwsze wrazenia

To nie chodzi juz o walenie z niewidki, to chodzi o to ze przy strzale bede siw swiecil z moimi zasiegami na pol mapy.

Dodatkowo POWIEKSZYLI zasieg ognia dla kupy okretuw, czyli praktycznie POGORSZYLI im cammo bo dalej sie beda wyswietlac.

Skrocenie zasiegu powoduje ze bede musial walczyc z mniejszej odleglosci- wiec bede bardziej podatny na trafienie.

Jam mam w to ku...a grac jak strzelac sie teraz normalnie nie da- i nie mowie tu o BB.

Trzeba bedzie przerobic wszystkich kapitanow... ehh

Odechcialo mi sie grac

Dali misje na doswiadczenie kapitana ale co z tego

Po prostu nie mam zdrowia czasu i ochoty zeby to wszystko przestawiac i organizowac od nowa.

Radosny kapitan okretu podwodnego serb lypie do mnie oczkiem.

Tak zrobili mi zart na prima aprilis....

Zaloba

Dobrze , ze kończysz. Bynajmniej jednego płaczka  mniej. A patrząc po statach to guru nie jesteś

• Cool 1

Players
4,154 posts
9,221 battles

1. Niemiecke DD dostały bufa

2. Ruskie DD mają to w nosie

3. Japońskie polegają głównie na torpedach więc ich to nie dotyczy za bardzo

4. Ucierpiały amerykanskie deski z AFT , granie amerykanską deską z AFT podchodzi pod sado maso i jest uzywane tylko przez słabych i bardzo słabych graczy więc w sumie to niewiele zmieni się

• Cool 4

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.