Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Danny202

HMS Hood

15 comments in this topic

Recommended Posts

[GWDYS]
[GWDYS]
Beta Tester
631 posts
5,943 battles

Jelikož se Hood chystá navštívit World of Warships jako prémiová loď 7 tieru, dovolil jsem si vytvořit nové vlákno k této legendární lodi. 

Koho by zajímala stavba, technické vlastnosti či služba reálného Hoodu od počátku až do tragického konce, doporučuji si pročíst: Bitevní křižník HMS Hood díl 1 a Bitevní křižník HMS Hood díl 2.

Teď něco k herní verzi Hoodu. Na internetu už kolují předběžné herní statistiky např. zde: https://sea-group.org/?p=2586&lang=en

Je to fakt moc pěkná loď. :)

l5Bpn.png

1L3IO.png

ix0LR.png

7njut.png

6wZrM.png

p4YZl.png

3Sjvz.png

NEYz.png

hPkUH.png

Edited by Danny202
  • Cool 4

[GWDYS]
[GWDYS]
Beta Tester
631 posts
5,943 battles

Srovnání velikosti Bismarcku a Hoodu pěkně bok po boku. Hrál jsem si s tím asi hodinu v malování, ale líbí se mi to a baví mě to :teethhappy:.

ktRpj.png

JHjGa.png

• Cool 7

Players
812 posts
2,660 battles

Pěkné. Doufám, že WG Hooda trochu buffne. Momentálně je jedinou kladnou vlastností počet hp. Děla mají horší penetraci, přesnost i krupp. Pohyblivost bude dost šílená a vyhnout se torpédům bude oříšek. Osobně čekám zlepšení otáčení a sigmu 2.0. Myslím, že jako battlecruiser nedostane britské opravy.

[-BES-]
Players
246 posts
6,586 battles

To jako vidim dobre, jeho dela maji mit 4 rany za minutu lol ? Reload jako krizniky, peknej ulet.

Lod dostavena ve 20 letech a ma rychlejsi palbu nez Bismarck nebo Tirpitz. Tito meli 3,3 rany za minutu ale ve hre to je klasicky domrveny a strili tusim kazdejch 26 sec čili o nicem ...... 4 vteriny je fakt ubohost.

Players
149 posts
1,426 battles

Tak třeba bude mít i nějakej perk "detonace", aby se trošku vyhovělo reálný předloze....:trollface:

• Cool 2

[GWDYS]
[GWDYS]
Beta Tester
631 posts
5,943 battles

To jako vidim dobre, jeho dela maji mit 4 rany za minutu lol ? Reload jako krizniky, peknej ulet.

Lod dostavena ve 20 letech a ma rychlejsi palbu nez Bismarck nebo Tirpitz. Tito meli 3,3 rany za minutu ale ve hre to je klasicky domrveny a strili tusim kazdejch 26 sec čili o nicem ...... 4 vteriny je fakt ubohost.

:facepalm:
  • Cool 1

Modder
1,596 posts
3,442 battles

krasavice, jen mi trochu vadí že ta plachtovina na konci hlavní (blast bags) má stejnou barvu jako věž a kanóny, když ve skutečnosti jejich výrazně bílá barva dodávala jejímu vzezření celkem výrazný charakter

120814020554-hood-port-horizontal-large-

EDIT: tak nic. ony asi byly v roce 1940 vážně šedé

Hood_Walkaround02_015.jpg

Edited by puxflacet

Players
149 posts
1,426 battles

krasavice, jen mi trochu vadí že ta plachtovina na konci hlavní (blast bags) má stejnou barvu jako věž a kanóny, když ve skutečnosti jejich výrazně bílá barva dodávala jejímu vzezření celkem výrazný charakter

EDIT: tak nic. ony asi byly v roce 1940 vážně šedé

Klid, bylo to bílý a vlastně to bylo i šedý. :teethhappy:

Když to bylo nový, tak to bylo samozřejmě bíly, zešedlo to časem, když se to vyšisovalo. Klasická vlastnost plachtoviny. :B

Players
812 posts
2,660 battles

Tak pokud jej dnes přidali contributorům na test, tak se těším na to, jak ho Flamu setře a WG ho pak buffne. :)

[IDDQD]
Alpha Tester
3,230 posts
7,027 battles

Houmer málo nadává :)

zdechni v prvnich trech minutach a uvidis jak malo nadava :teethhappy:
  • Cool 5

[BIA]
Alpha Tester
1,583 posts
4,985 battles

Ta loď je vždy mrtvá jako jedna z prvních. WG chce nejspíše zachovat historickou podobu, takže se drtivá většina z nich i tady ve hře rozprskne ještě než se začne pořádně střílet.

Btw: Proč mě nepřekvapuje, že Hood ještě v lodích nemá vlastní topic.

Players
812 posts
2,660 battles

Ta loď je vždy mrtvá jako jedna z prvních. WG chce nejspíše zachovat historickou podobu, takže se drtivá většina z nich i tady ve hře rozprskne ještě než se začne pořádně střílet.

Btw: Proč mě nepřekvapuje, že Hood ještě v lodích nemá vlastní topic.

Protože si ho žádný Čech nemůže dovolit? :trollface:

[CALM]
Players
241 posts
12,944 battles

Z hoodem je tedy hodně těžký hraní. Mám na něm 40 her a jsou to vydřený hry. Pene je výsměch a jediný bbs který dáte citas je právě hood. Papírově dobrej armor a utopená citadela ale v reálu se musíte mít na pozoru i před 356mm T6 bbs. Žádnej tank do první lajny to teda určitě není. Neustojíte ani jednu T7 BB.  Roznětka na granátu je taky otřesná. Do CL je to insta over. Agilita a AA jsou asi jediné plusy. Na to že jsou prémka OP tak tohle je velké zklamání. Vzhledem k tomu že není vlákno tak jsem si musel pobrečet tady :)

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.