Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
19makaveli91

Misje na elitarne doświadczenie

21 comments in this topic

Recommended Posts

Beta Tester, Players, In AlfaTesters
106 posts
3,139 battles

To jest jakaś kpina dlaczego tylko posiadacze VIII tierów i wzwyż bedą mogli zrobić misję na elitarne doświadczenie? A co osobami które owych tierów nie posiadają? Może oni też by chcieli zresetować umiejętności a wy WG macie ich za przeproszeniem w dupie.

Players
6,008 posts
7,043 battles

Bo na niższych tierach nie występowało "strzelanie z niewidki".

Tak myślę.

Ale wiesz dobrze, że jak nie zrobimy kupoburzy to tak zostanie.

[LOBUZ]
Players
4,329 posts
16,691 battles

Kiedyś takich to się pasem lało jak gowniarz podskakiwał. A teraz to Karyna z Sebixem dają w łapę psychologowi i trzeba wokół takiego brajanka z papierami o ADHD tańczyć na palcach.

• Cool 12

[TF16]
[TF16]
Players
2,330 posts
19,968 battles

Bo na niższych tierach nie występowało "strzelanie z niewidki".

Łoj Panie tak na szybko - gremka. Właśnie na niej szkoda mi tych zmian, na zao nikt normalny z niewidki nie gra tylko liczy salwy i znika.

Players
6,008 posts
7,043 battles

Łoj Panie tak na szybko - gremka.

No tak. Skrót myślowy u mnie nastąpił.

Chodzi mi, że więcej wysokotierowców może to robić.

Players
2,189 posts
13,514 battles

To jest jakaś kpina dlaczego tylko posiadacze VIII tierów i wzwyż bedą mogli zrobić misję na elitarne doświadczenie? A co osobami które owych tierów nie posiadają? Może oni też by chcieli zresetować umiejętności a wy WG macie ich za przeproszeniem w dupie.

Rasizm low-tierów! Skandal!

Czy naprawdę wbicie jednej ósemki jest aż takim problemem? Gra najwyraźniej idzie w dobrym kierunku skoro ludzie płaczą z takich powodów :trollface:

• Cool 1

Beta Tester, Players, In AlfaTesters
106 posts
3,139 battles

Rasizm low-tierów! Skandal!

Czy naprawdę wbicie jednej ósemki jest aż takim problemem? Gra najwyraźniej idzie w dobrym kierunku skoro ludzie płaczą z takich powodów :trollface:

Akurat jedną VIII(ale na moje nieszczęscie  jest pancernik) mam ale nie zmienia to faktu że nie lubię stylu gry jaki panuje na wyższych tierach, ludzie kampią na potęgę i boją się wychylić nosa.

Beta Tester
710 posts
5,388 battles

A co osobami które owych tierów nie posiadają?

Ja się pytam co *edit* z ludźmi, którzy nie grają w tę grę. Nimi nikt się nie zainteresuje? Jak mają zrobić misję? SGANDALF!

Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: wulgaryzmy

Edited by Daroo2017
WULGARYZMY - wszelkie skracanie, wykropkowanie, wygwiazdkowanie słów wulgarnych (omijanie filtra) jest również niezgodne z regulaminem!
  • Cool 1

Players
881 posts
14,027 battles

Akurat jedną VIII(ale na moje nieszczęscie  jest pancernik) mam ale nie zmienia to faktu że nie lubię stylu gry jaki panuje na wyższych tierach, ludzie kampią na potęgę i boją się wychylić nosa.

Życie

[BSW]
Players
319 posts
13,253 battles

Coś tak czułem w kościach, żeby nie wykorzystywać elitexp. Mam wielu kapitanów do poprawy, szkody tylko, że nowych się ignoruje z tymi misjami. 

Players
1,796 posts
2,177 battles

Takie pytanie bo mam wątpliwości, te misje będą do zrobienia raz? Czyli jak mam Benson, Flet i Kakao to zgarnę maks. 30k elitarnego PD?

[-DWS-]
Beta Tester
4,475 posts
12,081 battles

Takie pytanie bo mam wątpliwości, te misje będą do zrobienia raz? Czyli jak mam Benson, Flet i Kakao to zgarnę maks. 30k elitarnego PD?

WG jak zwykle pisze zagadkami. Weźmy misję na 90k

one victorious battle with a Tier X Destroyer and a Tier X Cruiser

Tak jak jak to rozumiem, to trzeba wygrać 2 bitwy, jedną DD-kie, jedną krążkiem. Ale wtedy powinno chyba być

one victorious battle with a Tier X Destroyer and one with a Tier X Cruiser

A nic takiego nie ma.

Z drugiej strony, jakby to miała być bitwa krążkiem lub deską, to powinno być OR zamiast AND.

Co do misji na 10k, tam są misje na krążownik T10 i niszczyciel T10, czyli pokrywa się z misją na 90k.

Jak dla mnie, to misja na 90k jest jedna, do zrobienia krążkiem albo deską, a misji po 10k jest sześć.

Tyle, że to mi tak z logiki wyszło, bo z tekstu nijak nie wynika.

[ZGZ2]
Players
2,063 posts
10,188 battles

WG jak zwykle pisze zagadkami. Weźmy misję na 90k

one victorious battle with a Tier X Destroyer and a Tier X Cruiser

Tak jak jak to rozumiem, to trzeba wygrać 2 bitwy, jedną DD-kie, jedną krążkiem. Ale wtedy powinno chyba być

one victorious battle with a Tier X Destroyer and one with a Tier X Cruiser

A nic takiego nie ma.

Z drugiej strony, jakby to miała być bitwa krążkiem lub deską, to powinno być OR zamiast AND.

Co do misji na 10k, tam są misje na krążownik T10 i niszczyciel T10, czyli pokrywa się z misją na 90k.

Jak dla mnie, to misja na 90k jest jedna, do zrobienia krążkiem albo deską, a misji po 10k jest sześć.

Tyle, że to mi tak z logiki wyszło, bo z tekstu nijak nie wynika.

Na naszym jest taka wersja:

"– za jedną zwycięską bitwę rozegraną okrętem X poziomu otrzymacie 90 000 elitarnych PD dowódcy."

Nic nie ma o tym, że ma być niszczarka lub krążek.

[ZGZ]
Players
20 posts
11,041 battles

Na anglojęzycznym forum użytkownik Babykim napisał:

To clarify the 90k of free xp bonus. To get you need to win either 2 tier X games, or 4 tier 9 games, or 6 tier 8 games in a cruiser or a destroyer. 

A jak będzie - to się jutro dowiemy.

Players
119 posts
330 battles

Ruscy mają już łatę. Jest 7 misji na elitarny exp. Jedna na 30k  na okręcie od V tieru, a należy wygrać bitwę na coopie albo randomie. Pozostałe na 10k expa z wygraną na DD na tierze VIII,IX,X i CA na VIII,IX i X tierze. Reset jednego punktu kapitana kosztuje 500 punktów elitarnego doświadczenia.

[-CC-]
Beta Tester
129 posts
5,950 battles

A dokładnie to 

"

Elite Commander Training
Win a Co-Op or Random battle.

• Must use a tier VIII or higher destroyer"

Czyli misję na VIII tier nie trzeba robic VIII tylko mozna IX lub X

Ja na przykład nie mam DD X tieru więc zrobię misje V tieru za 30k, a potem VIII i XI tieru na DD i na VIII tierze krążownikiem czyli razem dostanę 30 +10+10+10k= 60k elitarnego expa

Edited by mcjrosa

Players
1,796 posts
2,177 battles

A dokładnie to 

"

Elite Commander Training
Win a Co-Op or Random battle.

• Must use a tier VIII or higher destroyer"

Czyli misję na VIII tier nie trzeba robic VIII tylko mozna IX lub X

Ja na przykład nie mam DD X tieru więc zrobię misje V tieru za 30k, a potem VIII i XI tieru na DD i na VIII tierze krążownikiem czyli razem dostanę 30 +10+10+10k= 60k elitarnego expa

Czyli ze mną byłoby to samo.

Players
1,254 posts
10,808 battles

Nie wiem, jakie misje wprowadzą jutro na EU, natomiast dzisiaj na rosyjskim wygląda to tak, jak na zamieszczonych screenach. Przy czym nie łudźmy się nadmierną "hojnością" WG: misje za 30.000 elite punktów można wykonać tylko raz, okrętem od V poziomu wzwyż. Wypróbowałem Furutakę o zwiększonym zasięgu dział, już z kapitańskim camo i (nowym) wykryciem okrętu, równym zasięgowi, czyli 13,9 km. Dla krążka jest to trochę bezpieczniej, BBrajanek na kampingu 18+ nie zobaczy cię i nie pośle na dno. Co nieco ugrałem, a kiedy wróciłem do ekranów z misjami, pozostały już tylko te wysokopoziomowe (dla niszczycieli i krążowników od VIII poziomu wzwyż).

30.000 elite punktów + zniżka pozwala de facto albo przebudować zdolności kilku kapitanów, albo uzupełnić punkty do brakujących perków w 1-2 przypadkach. Jakoś się zmieściłem, zobaczymy jednak czy podobna sytuacja będzie jutro na EU, czy też (wrr!!) pożałują nam punktów i trzeba będzie powolutku zbierać, co brakuje do wymaksowania zdolności. Zobaczymy jutro, a dziś zerknąłem na koniec, jak się prezentują francuskie krążki (jeszcze w fazie testowania - Algieria).

• Cool 1

[TF16]
Players
1,199 posts
12,853 battles

Nie wiem, jakie misje wprowadzą jutro na EU, natomiast dzisiaj na rosyjskim wygląda to tak, jak na zamieszczonych screenach. Przy czym nie łudźmy się nadmierną "hojnością" WG: misje za 30.000 elite punktów można wykonać tylko raz, okrętem od V poziomu wzwyż. Wypróbowałem Furutakę o zwiększonym zasięgu dział, już z kapitańskim camo i (nowym) wykryciem okrętu, równym zasięgowi, czyli 13,9 km. Dla krążka jest to trochę bezpieczniej, BBrajanek na kampingu 18+ nie zobaczy cię i nie pośle na dno. Co nieco ugrałem, a kiedy wróciłem do ekranów z misjami, pozostały już tylko te wysokopoziomowe (dla niszczycieli i krążowników od VIII poziomu wzwyż).

30.000 elite punktów + zniżka pozwala de facto albo przebudować zdolności kilku kapitanów, albo uzupełnić punkty do brakujących perków w 1-2 przypadkach. Jakoś się zmieściłem, zobaczymy jednak czy podobna sytuacja będzie jutro na EU, czy też (wrr!!) pożałują nam punktów i trzeba będzie powolutku zbierać, co brakuje do wymaksowania zdolności. Zobaczymy jutro, a dziś zerknąłem na koniec, jak się prezentują francuskie krążki (jeszcze w fazie testowania - Algieria).

30K kapitańskiego free expa to wcale nie jest jakaś rewelacyjna ilość. W ciągu kilku dni ostatniego testu nazbierałem sporo ponad 1 000 000 expa dla kapitana. Dobra bitwa + flagi (smocza i ta druga) i spokojnie nabijasz 20K.

[-DWS-]
Beta Tester
4,475 posts
12,081 battles

30K kapitańskiego free expa to wcale nie jest jakaś rewelacyjna ilość. W ciągu kilku dni ostatniego testu nazbierałem sporo ponad 1 000 000 expa dla kapitana. Dobra bitwa + flagi (smocza i ta druga) i spokojnie nabijasz 20K.

Dużo i niedużo. Flagi (szczególnie smocze) kiedyś się kończą, a przecież ten exp jest dodatkowo. A będzie można zgarnąć dodatkowo coś od 100k do pawie 200k (w zależności jak te misje faktycznie będą wyglądać) w jeden dzień. Dodatkowo, to XP które złapiesz "normalnie" przecież i tak dostaniesz.

• Cool 1

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.