Sign in to follow this  
Followers 0
Razjael

HMS Hood RN VII T

• You need to play a total of 30 battles to post in this section.

125 posts in this topic

Posted (edited) · Report post

17436081_1265214436860332_4483617967228517492287_1265214430193666_3743050302764917493074_1265214433526999_41639495423339

RN HMS Hood- pancernik premium VII tieru

PW: 67 700

GŁÓWNA BATERIA  4×2381mm [Działa z Warspite]

• Zasięg: 17.57km
  • Czas Przeładowania:30s 
  • Obrót wież o 180°: 60s
  • OB :5300
  • PP : 11 400
  • OB Prawdopodobieństwo pożaru: 34%
  • OB Prędkość wylotowa: 732m/s
  • PP Prędkość wylotowa:732m/s

Obrona Przeciwlotnicza:  Okręt ma posiadać wzmocnienie ognia przeciwlotniczego

• 5x20 178mm 50DPS 1.5km
  • 7x2 102mm  66DPS 5.0km
  • 3x8 40mm 59DPS 2.5km
  • 4x4 12.7mm 8DPS 1.2km

Bateria dodatkowa[drugorzędna]:

1. 102mm 7x2

• Zasięg: 5.0km
  • Czas przeładowania:3.0s
  • OB : 1500
  • Prawdopodobieństwo pożaru: 6%

Manewrowość:

• V max: 32.0w
  • Promień skrętu: 910m
  • Przełożenie steru: 15.8s

Kamuflaż:

• Zasięg wykrywalności z powierzchniu:16.20km
  • Zasięg wykrywalności z powietrza: 13.86.05km

Dodatkowe wyposażenie:Grupa naprawcza [334pw/s], wzmocnienie obrony przeciwlotniczej[czas trwania 40s]

Informacje o okręcie będę aktualizował w miarę wypływania nowych danych na jego temat. Nie wiadomo czy okręt będzie miał torpedy. 

Edited by Razjael

HMS Hoodini

Dzień dobry

Kaboom

Do widzenia

2 people like this

Witam

Dane uzupełnie jak tylko wypłyną jakieś ciekawsze:]

Póki co Hood to krążownik liniowy a więc w WOWs pancernik coś jak kongo.

Działa z warspite, prędkość 31knts, wyrzutnie torpedowe co ciekawe jak to rozwiążą Hood miał dwie wrztunie pod pokładem

w okolicach masztu głównego i dwie wyrzutnie podwodne na dziobie na wysokości wieży?? :D 

Ciekawe jest też AA 178mm rocket launchers?? :D

W 1940 roku na krążowniku zbudowano pięć wyrzutni niekierowanych pocisków rakietowych UP po dwie na burtach na pokładzie łodziowym i jedną na dachu wieży B. Każda z nich składała się z 20 prowadnic dla 7-calowych (178 mm) rakiet stabilizowanych brzechwami. Po eksplozji z rakiety uwalniał się cienki drut, opadający na spadochronach i zakończony ładunkiem wybuchowym. Ideą działania broni było utworzenie salwą rakiet zapory z drutów, które miały oplątywać nadlatujące samoloty przeciwnika, niszczone następnie wybuchem ładunku.

Prawie jak SF :]

Edited by Razjael

Hood nie będzie miał podwodnych wyrzutni torpedowych-jedynie przed trzecią wieżą ma po dwie wyrzutnie-są one umieszczone nad bąblem przeciwtorpedowym.

Czy tylko ja mam wrażenie patrząc na screen z portu, że ktoś zapomniał nałożyć kamuflażu? A to lenie :P

Kilka okrętów które są w grze nie ma podwodnych wyrzutni, mimo że miały je w rzeczywistości.

Żaden okręt w grze nie ma i nie będzie miał podwodnych wyrzutni torpedowych-póki co takie jest oficjalne stanowisko WG. Edited by Escapist7

Zabierajo szczelanie z niewidki, nerfio mi błyske  i gremlina, hud ładny bo ładny ale waluty nie bedzie, fakju wugje.

Wyrzutnie torpedowe to któreś 2 z tych 4 klap na burcie, które widać najlepiej na powyższych screenshotach z portów.

Taka trochę chyba odpowiedź na mutsu, trochę podobny w zestawieniu by WG.

Hood nie będzie miał podwodnych wyrzutni torpedowych-jedynie przed trzecią wieżą ma po dwie wyrzutnie-są one umieszczone nad bąblem przeciwtorpedowym.

Czy tylko ja mam wrażenie patrząc na screen z portu, że ktoś zapomniał nałożyć kamuflażu? A to lenie :P.

Żaden okręt w grze nie ma i nie będzie miał podwodnych wyrzutni torpedowych-póki co takie jest oficjalne stanowisko WG.

Oficjalne stanowisko było tez takie, że wyrzutni torped nie będzie miał żaden pancernik. Wszedł Derpitz i nagle stanowisko zaginęło w akcji...

Oficjalne stanowisko było tez takie, że wyrzutni torped nie będzie miał żaden pancernik. Wszedł Derpitz i nagle stanowisko zaginęło w akcji...

Wszystkie pancerniki jakie mają torpedy w grze to maję je jako nawodne ruchome ( wiem, że w Mutsu to jest kilka stopni tylko ) - podwodnych nie ma żaden...

Wszystkie pancerniki jakie mają torpedy w grze to maję je jako nawodne ruchome ( wiem, że w Mutsu to jest kilka stopni tylko ) - podwodnych nie ma żaden...

Wiem, ale stanowisko nie dotyczyło torped nawodnych/podwodnych a torped w ogóle.

Wiem, ale stanowisko nie dotyczyło torped nawodnych/podwodnych a torped w ogóle.

Naprawdę wierzysz w dotrzymywanie słowa przez WG? No właśnie. 

Nawodne wyrzutnie pewnie na kilku okrętach jeszcze wprowadzą - raz, że można wzorem Derpa czy Mutsu upchnąć premkę, dwa, że przyciąga to graczy. Zawsze to kolejna metoda pognębienia przeciwnika.

Akurat Hood byłby bardzo słabą platformą dla torped. Spot z kosmosu, długie to, wolno przestawia ster, promień skrętu prawie jak na lotniskowcu i pancerz za słaby,żeby wytrzymać pociski 356+ bez łapania cytadeli na dystansie poniżej 5km.

Jestem tylko ciekaw, jak rozwiążą sprawę rakiet. Hood będzie mieć Defensive Fire i fajnie by było, gdyby wiązało się to z jakąś fajną animacją wystrzeliwywania rakiet. 

Nie będę bazgrał po screenach ale nad drugą wieżą jest wyrzutnia rakiet. HMS Hood będzie posiadał na wyposażeniu wzmocnienie przeciwlotnicze

Edited by Razjael

Nie będę bazgrał po screenach ale nad drugą wieżą jest wyrzutnia rakiet i będzie miał wzmocnienie przeciwlotnicze

Szkoda, że okręt nie będzie posiadał wyrzutni torpedowych. Wzmocnienie będzie. Chociaż tyle.

Edited by SirensRevolution

1 person likes this

Nie będę bazgrał po screenach ale nad drugą wieżą jest wyrzutnia rakiet i będzie miał wzmocnienie przeciwlotnicze

Szkoda, że okręt nie będzie posiadał wyrzutni torpedowych. Wzmocnienie będzie. Chociaż tyle.

Powiedzcie jeszcze, że macie maturę?... Edukacja schodzi na nie powiem co:amazed::ohmy:.

Powiedzcie jeszcze, że macie maturę?... Edukacja schodzi na nie powiem co:amazed::ohmy:.

Nie wiem co masz na myśli. Kolega wyżej pisze o wyrzutni rakiet PLOT UP. Ja wspominam o braku wyrzutni torpedowych. Realnie okręt je posiadał. W grze ich nie będzie. Ot i tyle.

Nie wiem co masz na myśli. Kolega wyżej pisze o wyrzutni rakiet PLOT UP. Ja wspominam o braku wyrzutni torpedowych. Realnie okręt je posiadał. W grze ich nie będzie. Ot i tyle.

Gdybyście przeczytali ze zrozumieniem pierwszy post to nie byłoby takich głupich wiadomości.

Jak przeczytacie pierwszy post ze zrozumieniem (podobno umiejętność czytania ze zrozumieniem sprawdza matura...ale w to wątpię) to może coś odkryjecie.

Edited by Escapist7

Jak przeczytacie pierwszy post ze zrozumieniem (podobno umiejętność czytania ze zrozumieniem sprawdza matura...ale w to wątpię) to może coś odkryjecie.

W pierwszym poście są podane dane historyczne. Jest to nawet napisane na grafice. W grze okręt pojawi się bez wyrzutni torped. To jest już potwierdzone.

Rozbicie na pancerniku?, naprawdę WG. 7 tier będzie murem od którego odbije się większość początkujących graczy na lotniskach.  Dajmy jeszcze Kage na 7 i jej 85 papierowych samolocików płonących jak fajerwerki ku uciesze  graczy BB by poczuli się królami mórz i oceanów. 

Z tego co widziałem to ta jego obrona nie jest jakaś mocarna i dodatkowo jest to na tę chwilę jedyny pancernik z tym skillem więc nie za bardzo rozumiem to narzekanie.Jak cała linia będzie miała skilla wtedy będzie można narzekać.Przepraszam jeśli cię uraziłem tą wypowiedzią.

Nadchodzące zmiany w Hoodzie:

- Czas przestawiania steru został zmniejszony z 20,62 do 17,5s.

- Zwiększono maksymalny zasięg ognia o 1km

- Defensywny ogień przeciwlotniczy nie będzie od teraz wpływał na działa średniego oraz dalekiego zasięgu i nie będzie powodował "paniki" eskadr w zasięgu tych dział. Zaporowy ogień przeciwlotniczy od teraz jest aktywny w odległości maks 1,5km od okrętu (wyłącznie dla rakiet PLOT UP)

- Zmieniono rykoszet pocisków do 60º/67.5º

- Grupa naprawcza będzie naprawiała maksymalnie 14% PW okrętu na jedno użycie

Main Changes

• Main Battery Firing Range changed from 17,57km to 18,57km;
  • Rudder shift time changed from 20.62 to 17.5;
  • 381mm AP ricochet angle changed to 60º/67.5º;

Source: gamemodels3d.com

Other Changes

• Hood can heal 60% of penetration damage except citadel hits. However, it does not increase the total amount of HP healed (14%) per consumable.
  • Hood’s Dual-purpose guns and medium-caliber AA guns no longer benefit from Defensive AA Fire consumable.
  • Hood 178mm rocket launcher only have 1.5 km firing range, but you can enjoy the buff from on large-caliber anti-aircraft guns and air defense skills.
  • Hood’s damage control, which is a general Battleship’s damage control for 15 seconds, is different from Warspite’s damage control; her Repair party consumable is also a general one, which means it couldn’t act like a Warspite’s repair party that can recover extra HP.

Source: SEA Group

https://thedailybounce.net/2017/04/28/world-of-warships-hms-hood-stats-updated/

+

Sign in to follow this  
Followers 0

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.