Jump to content
You need to play a total of 10 battles to post in this section.
Springpeace

Sekundární výzbroj a protiletadlové zbraně

63 comments in this topic

Recommended Posts

Sailing Hamster
1,768 posts

Ahoj ted mě napadlo, dají se trefovat torpéda?

Trefovat torpeda muzes napr. svoji lodi, ale rekl bych, ze se to obecne nedoporucuje... :)
  • Cool 1

Players
10 posts
2,126 battles

Zdravim mám dotaz, právě jsem se dostal na Nagato a přemýšlím o vylepšení na dostřel a přesnost sekundárních baterií, myslíte, že to má společně s kapitánskym skillem cenu (cca dostřel 7km) ? Dále by mě zajímlo jestli někdo neví o kolik procent se zvedne přesnost sekundární baterie ? Díky moc a lovu zdar!

Players
2 posts
6,515 battles

Mě bych dotaz na AA výzbroj, která je zároveň výzbrojí primární (např. Nicholas). Jak docílím toho, aby hlavní děla pálila po letadlech? Ještě jsem je po letadle nikdy vypálit neviděl, i když jsem měl zvolený primární cíl a tato letka se pohybovala na dostřel (ostatní AA výzbroj po ní pálila), ale primární děla stále otrocky sledovala pohled kamery, i když jsem nestřílel, ani neměl na dostřel žádnou nepřátelskou loď.

Jak je to teda s touhle "sdruženou" výzbrojí (AA+primár)? Kdy střílí po letadlech a jde to vůbec graficky vidět?

Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
3,486 posts
8,636 battles

Mě bych dotaz na AA výzbroj, která je zároveň výzbrojí primární (např. Nicholas). Jak docílím toho, aby hlavní děla pálila po letadlech? Ještě jsem je po letadle nikdy vypálit neviděl, i když jsem měl zvolený primární cíl a tato letka se pohybovala na dostřel (ostatní AA výzbroj po ní pálila), ale primární děla stále otrocky sledovala pohled kamery, i když jsem nestřílel, ani neměl na dostřel žádnou nepřátelskou loď.

Jak je to teda s touhle "sdruženou" výzbrojí (AA+primár)? Kdy střílí po letadlech a jde to vůbec graficky vidět?

Hlavni zbrane ktere maji zaroven funkci jako AA (je to u nekterych DD a CA) "strili" po letadlech automaticky respektive udeluji damage letadlum v dostrelu automaticky bez strelecke animace.

Je to tim ze WG chtel zjednodusit v teto situaci ovladani a hrac muze hlavni baterii neustale pouzivat a strilet po jinych lodich i kdy ta zrovan "strili" po letadlech.

• Cool 1

Alpha Tester
289 posts
1,590 battles

Zdravim mám dotaz, právě jsem se dostal na Nagato a přemýšlím o vylepšení na dostřel a přesnost sekundárních baterií, myslíte, že to má společně s kapitánskym skillem cenu (cca dostřel 7km) ? Dále by mě zajímlo jestli někdo neví o kolik procent se zvedne přesnost sekundární baterie ? Díky moc a lovu zdar!

Na kapitanovi si rozhodne dej 4 bodovy perk na dostrel del do 155mm raze, a ani ne tak kvuli Nagatu, ale jednou kvuli Yamatu, kde to opravdu ocenis.

Players
2 posts
6,515 battles

Hlavni zbrane ktere maji zaroven funkci jako AA (je to u nekterych DD a CA) "strili" po letadlech automaticky respektive udeluji damage letadlum v dostrelu automaticky bez strelecke animace.

Je to tim ze WG chtel zjednodusit v teto situaci ovladani a hrac muze hlavni baterii neustale pouzivat a strilet po jinych lodich i kdy ta zrovan "strili" po letadlech.

Díky moc za jasný vysvětlení :honoring:

Players
2 posts
236 battles

Ahoj kapitáni,

odehrál jsem asi jen 20 bitev - tak se omlouvám, pokud se budu ptát jako totální bl..c.

Zde můj dotaz:  Jak je možné střílet ze sekundárních baterií mimo AA? mám lodě na II tieru, jsou tam mimo hlavních děl na palubě menší děla ve střílnách v trupu a v charakteristikách je označena hodnota poškození sekundární zbraní, přesto jsem nenašel způsob, jak tuto střelbu zahájit nebo ovlivnit.

Prosím pomozte, díky BBB_CZ

Beta Tester
875 posts
5,400 battles

Sekundarni baterie strileji automaticky,no lze je nasmerovat stejne, jako AA palbu  pomoci klavesy Ctrl a mysi si oznacis lod,na kterou maji strilet :)

Players
41 posts

Ahojte mám problém.Nefunguje mi sekundarka na minotaurovi s 19bodovým, kapitánom.Dal som si 4bodového kapitána, na 20% zlepšenie dostrelu bodovej + aa no nedá sa mi to vôbec nastaviť,ani kurzor mi nevyhodi co s tým, máte podobné skúsenosti.Dakujem.

Players
85 posts
210 battles
1 hour ago, GolradirSK said:

Ahojte mám problém.Nefunguje mi sekundarka na minotaurovi s 19bodovým, kapitánom.Dal som si 4bodového kapitána, na 20% zlepšenie dostrelu bodovej + aa no nedá sa mi to vôbec nastaviť,ani kurzor mi nevyhodi co s tým, máte podobné skúsenosti.Dakujem.

Minotaur nema sekundarky. Iba hlavne dela a proti lietadlove dela.

Players
41 posts
12 hours ago, nothero01 said:

Minotaur nema sekundarky. Iba hlavne dela a proti lietadlove dela.

Ahaaa tak tu je ten problém :) Ďakujem

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.