Jump to content
You need to play a total of 10 battles to post in this section.
Springpeace

Sekundární výzbroj a protiletadlové zbraně

63 comments in this topic

Recommended Posts

Alpha Tester
298 posts
3,200 battles

Kdyz jdes do modules a vpravo si rozkliknes jednotlive kategorie, tak po najeti na konkretni vybaveni lode vidis v ramecku nejen tyto udaje, ale muzes rovnez prepnout kameru primo na danou vez, apod.

Edit: Nicmene popisky ukazuji jen zakladni dostrel. V soucasne dobe do nich neni zahrnut commander, ani upgrades bonus - ve hre ale funguje (tzn. lod s dostrelem sekundarnich del 5km strili cca na 7.2km, pokud mas oba upgrady).

Edited by DangerCZE

[NYXCZ]
Beta Tester
37 posts
8,440 battles

Já bych měl dotaz jak se označuje prioritní cíl.

Dřív jsem to měl na CTRL (volný pohled a označit myší) a teď se mi nedaří to nastavit :-)

Vyřešeno reinstalací.....

Edited by MadDogCz

[UIF]
Weekend Tester
77 posts
438 battles

...keď to tu spomínaš napadlo ma, že by bolo zaujímavé, keby sme si medzi tým mohli prepínať a ovládať napríklad AA zbrane :popcorn:

Beta Tester
5 posts
417 battles

Ahoj lidi, tak se mi zdá, že mi sekundární zbraně nefungují, nevidím je střílet, jak je mám aktivovat?

Beta Tester
118 posts
3,674 battles

Ahoj lidi, tak se mi zdá, že mi sekundární zbraně nefungují, nevidím je střílet, jak je mám aktivovat?

Na akej lodi ?

Beta Tester
5 posts
417 battles

Na akej lodi ?

zatím jsem se dostal na 3. tier a nevšiml jsem si na žádné, že by něco automaticky střílelo.

Beta Tester
338 posts
150 battles

zatím jsem se dostal na 3. tier a nevšiml jsem si na žádné, že by něco automaticky střílelo.

V pravo v doku mas statistiky lode, jsou rozkllikavaci. Tam se lze docist jak je vybavena tvoje lod, tedy i jakou ma sekundarni vyzbroj a na jakou vzdalenost zacne automatickou palbu.

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff, Community, Alpha Tester
3,381 posts
5,911 battles

Na 3. úrovni má sekundární zbraně máloco a když, tak s hodně malým dostřelem:

Kawachi: 3 km

St Louis: 2,5 km

Na 4. úrovni je to už 3,5 km a jde to tak k 5 km.

[CSN]
Beta Tester
2,536 posts
7,729 battles

Ono ist na taku vzdialenost k lodi je samovrazda, sice sa obcas stane ze daky torpedoborec sa priblizi dostatocne blizko na dostrel sekundarnych diel ale to uz sneho mozes spravit reseto aj hlavnymi delami...

Alpha Tester
38 posts

Na 3. úrovni má sekundární zbraně máloco a když, tak s hodně malým dostřelem:

Kawachi: 3 km

St Louis: 2,5 km

Na 4. úrovni je to už 3,5 km a jde to tak k 5 km.

je v plánu v budoucnu dále balancovat ty sekundární děla? konkrétně jejich dostřely atd? protože mi to moc nejde do hlavy.. pro úplně nejlepší příklad sekundární 155 mm/60 na Yamatu, které v realu byly montovány i na Mogami-class a Oyodo-class a s 123 librovou AP střelou byly schopné střílet až na +/- 25 000 metrů při 35° náměru.. a tady i ta Mogami, i když má 155 mm/50 Type 91 (které později byli vyměňovány za ty výše zmíněné) má taky dostřel alespoň 13,4km.. takže osobně doufám, že ty dostřely sekundárních zbraní jsou place holdery střelené jen tak od pasu.. 

edit: a o dalších, především 127mm sekundárních kanonech by se taky dalo diskutovat relativně dlouho

Edited by Ramiel
  • Cool 2

Beta Tester
338 posts
150 battles

...

Jeste jsi zkoukni napred realny dostrel hlavnich del a porovnej jsi ho jaky mame ve hre ted.

• Cool 2

Alpha Tester
38 posts

Jeste jsi zkoukni napred realny dostrel hlavnich del a porovnej jsi ho jaky mame ve hre ted.

ano, třeba to Yamato bylo schopné střílet až na 46km při 45° náměru..efektivní dostřely, úsťové rychlosti, rychlosti dopadů a následná průraznost jsou jiné otázky.. ale to tady teď vůbec neřeším a ani řešit nechci, jsem si dobře vědom, že je to arkáda, takže od toho nečekám žádný extrémni simulace.... jde mi o ten princip sekundárních děl, že vše strílí na 5km a nazdar (až na některé vyjímky).. byla to regulérní otázka, která mě zajímá.. protože třeba u AA zbraní jsou pro různé typy různé dostřely.. pro příklad na Pensacole.. 20mm Oerlikon 2,1km, 40mm Bofors 4,5km, 127mm kanon (který je i jako sekundární zbraň) 5km ... tak proč by nešlo a nebo bylo špatné mít sekundární zbraně s různýma dostřelama?

+ další fakt, ty 155mm na Yamatu jsou novější než ty co jsou ve hře na Mogami.. a "ty horší" mají dostřel přez 13km a "ty lepší" jako sekundární 5km..

úplně nejvíc bych si přál, kdyby sekundárky byly ovladatelné hráčem.. ale to jsem asi hodně náročnej.. tak proto mě zajímají ty dostřely, jestli takový zůstanou, nebo je v plánu to nějak dále řešit.. 

• Cool 1

Beta Tester
338 posts
150 battles

....

úplně nejvíc bych si přál, kdyby sekundárky byly ovladatelné hráčem.. ale to jsem asi hodně náročnej.. tak proto mě zajímají ty dostřely, jestli takový zůstanou, nebo je v plánu to nějak dále řešit.. 

Samozdrejme souhlas, ale jen ze je dobre  vedet jake pouzivaji autori pomery mezi hlavnimi bateriemi a po hodnotit nastaveni sekundarnich.

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff, Community, Alpha Tester
3,381 posts
5,911 battles

Ono ist na taku vzdialenost k lodi je samovrazda, sice sa obcas stane ze daky torpedoborec sa priblizi dostatocne blizko na dostrel sekundarnych diel ale to uz sneho mozes spravit reseto aj hlavnymi delami...

No řešeto z něj udělat můžeš, ale 1. hlavní děla mají často dost pomalé nabíjení a 

2. navíc ještě pomalšjí otáčení věží :)

je v plánu v budoucnu dále balancovat ty sekundární děla? konkrétně jejich dostřely atd? protože mi to moc nejde do hlavy.. pro úplně nejlepší příklad sekundární 155 mm/60 na Yamatu, které v realu byly montovány i na Mogami-class a Oyodo-class a s 123 librovou AP střelou byly schopné střílet až na +/- 25 000 metrů při 35° náměru.. a tady i ta Mogami, i když má 155 mm/50 Type 91 (které později byli vyměňovány za ty výše zmíněné) má taky dostřel alespoň 13,4km.. takže osobně doufám, že ty dostřely sekundárních zbraní jsou place holdery střelené jen tak od pasu.. 

edit: a o dalších, především 127mm sekundárních kanonech by se taky dalo diskutovat relativně dlouho

Určitě k nějakým změnám postupně dojde, ale rozhodně se sekundární kanóny nikdy nevyrovnají té samé zbrani jako hlavní výzbroji. Už proto že by pak u lrckterých lodí hráč nemusel dělat nic a mohl spoléhat na sekundárky ;)

[ELCH]
Beta Tester
81 posts
3,394 battles

Určitě k nějakým změnám postupně dojde, ale rozhodně se sekundární kanóny nikdy nevyrovnají té samé zbrani jako hlavní výzbroji. Už proto že by pak u lrckterých lodí hráč nemusel dělat nic a mohl spoléhat na sekundárky ;)

Bol by som za to, aby sa dostrel moc nepredlžoval. Tých 4,5 - 5 km už je aj tak dosť problém, keď človek hrá USN DDčka, kde má napríklad Nicolas alebo Farragut dostrel torpéd na 5,5 km. 

[CSN]
Beta Tester
2,536 posts
7,729 battles

Joj tie dela davaju taky mocny dmg ak sa nahodou trafia. 45 zasahov a 950 dmg :bajan:

[ELCH]
Beta Tester
81 posts
3,394 battles

Joj tie dela davaju taky mocny dmg ak sa nahodou trafia. 45 zasahov a 950 dmg :bajan:

No, skôr ide o to, že majú dosť vysokú šancu na oheň alebo poškodenie modulu. Aspoň mne sa to tak často deje, či už sú tie sekundárky moje alebo strieľajú na mňa. 

[CSN]
Beta Tester
2,536 posts
7,729 battles

No, skôr ide o to, že majú dosť vysokú šancu na oheň alebo poškodenie modulu. Aspoň mne sa to tak často deje, či už sú tie sekundárky moje alebo strieľajú na mňa. 

Aha to len moje maju asi ozratu obsluhu a figu robia
  • Cool 1

[ELCH]
Beta Tester
81 posts
3,394 battles

Aha to len moje maju asi ozratu obsluhu a figu robia

Dosť možné :D Praví námorníci :D
  • Cool 1

Beta Tester
44 posts
562 battles

K čemu je dobré vypinaní sek děl a AA proč to tlačitko tam je a proč vubec pak není jasne jestli se jím to zapína nebo vypína dík za odpověd. (P)

Edited by CamoPillbox

Beta Tester
118 posts
3,674 battles

K čemu je dobré vypinaní sek děl a AA proč to tlačitko tam je a proč vubec pak není jasne jestli se jím to zapína nebo vypína dík za odpověd. (P)

Je to hlavne kvôli DD-čkam. Ak sú v dymovej clone a spustia akú koľvek paľbu (aj s AA), tak sa odhalia.
Edited by Budoo

Beta Tester
454 posts
707 battles

no melo by, ale skutecnost je jina.. DD stojici v mlze a palici hlavni baterii neuvidis dokud mlha neopadne...(pokud ma vyple AA tak ani letadlo ho neodhali).. Takove US DD strilejici v mlze si dokaze nastrilet slusne score :)

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.