Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Ketankis

Důležité - WoWS videa na YouTube

87 comments in this topic

Recommended Posts

Players
124 posts
46 battles

Námořníci,

rádi bychom vás touto cestou upozornili, že můžete volně natáčet videa s tématikou WoWs.

Aktuální licenční podmínky YouTube však mohou v některých případech způsobit, že videa související s produkty Wargaming.net budou odstraněna.

Pokud by se stalo, že vaše video bude YouTube staženo, kontaktujte prosím někoho z našeho komunitního týmu (Kentankis ; Ivana_Drago ; Kayi4ek) s vaší herní přezdívkou, vaším skutečným jménem (a příjmením) a odkazem na váš YouTube kanál. Poskytneme vám pak potřebné licenční schválení platné pro naše tituly.

Budeme také rádi, když s námi budete vaše videa sdílet, svými výtvory se můžete pochlubit přímo v tomto vlákně. Ty nejšikovnější z vás můžeme podpořit sdílením na našich FB stránkách.:honoring:

Edited by Ivana_Drago

Weekend Tester
40 posts
1,718 battles

Ketankis a nie je to trochu odrádzajúce, keď človek vyrobí reklamu na vašu hru a ešte aj musí absolvovať tortúru so schvaľovaním z vašej strany? Nebolo by jednoduchšie schváliť licenciu plošne?

Players
124 posts
46 battles

Úvodní vlákno bylo editováno, pro schválení prosím kontaktujte našeho partnera.

Kasiusi -  plošně schválit licenci nejde.

Galandrias - povedené video, díky!:) 

Alpha Tester
185 posts
101 battles

Ketankis a nie je to trochu odrádzajúce, keď človek vyrobí reklamu na vašu hru a ešte aj musí absolvovať tortúru so schvaľovaním z vašej strany?

Bohužel, schvalování z naší strany... jde spíše o schvalování ze strany YouTube, aby nedocházelo ke zbytečným mazáním videí či jejich blokacím kvůli autorským právům. Možná to někteří zažili (a já se mezi ně rád započítám), že jejich video bylo YT smazáno kvůli tomu, že v něm bylo použito něco od někoho jiného (audio či video). 

Takto de facto Wargaming potvrdí přímo YouTube, že ten a ten člověk je naším "partnerem" a smí používat náš obsah, aby YouTubka zbytečně daná videa nesmazala. 

Beta Tester
2 posts
414 battles

Ako to je s uverejnovanim videii na inych video portaloch portaloch. Platí tam to isté čo na youtube?

Players
124 posts
46 battles

Ako to je s uverejnovanim videii na inych video portaloch portaloch. Platí tam to isté čo na youtube?

Záleží na konkrétních portálech, jaké mají podmínky. Myslíš nějaký konkrétní?

Beta Tester
17 posts
351 battles

No písal som ešte v sobotu na podporu ohľadom licencie a dodnes mi neodpísali... :unsure: Mám ich otravovať pokiaľ sa mi neozvú? :teethhappy:

Players
124 posts
46 battles

No písal som ešte v sobotu na podporu ohľadom licencie a dodnes mi neodpísali... :unsure: Mám ich otravovať pokiaľ sa mi neozvú? :teethhappy:

Z naší strany povolení nahrávat videa ze hry máte, může se ale stát, že Youtube by vám začal videa odstraňovat. Proto je lepší kontaktovat podporu, aby k tomu problému nedošlo. Jedná se o prevenci.)

Beta Tester
3 posts
963 battles

tak tady je ten reupload :D
mrkněte, pokud chcete :D

Edited by Ostrej
  • Cool 1

Master Pirate
210 posts
211 battles

tak jo lidi, tohle je moje první video o warships. jestli chcete vidět lamu v akci, mrkněte :)

video mi povolil Wysch, za což děkuji :D

Mas to nastaveny jako soukrome video :D

Beta Tester
3 posts
963 battles

tak jo :D video uz se reuploaduje, pak sem hodim novy odkaz :D

Edited by Ostrej

Players
814 posts
245 battles

Ahoj námořníci,

aktualizovali jsme informace ohledně nahrávání videí s tématikou WoWs na YouTube.

O licenční schválení není potřeba žádat předem, nýbrž jen v případě, že se vám opravdu stane, že vaše video bude YouTube staženo.

Players
735 posts
12,871 battles

Fůůůůů , tak jsem našel na YouTube mojí bitvu s BAYERN :playing::D Škoda že nerozumím co tam plká. Jediné co jsem trochu pobral je , špatně používám opravy , zbytečně nadávám a nevhodně používám SOS. :hiding:

Edited by rarach666
  • Cool 1

Beta Tester
857 posts
7,615 battles

Trošku tě zepsul, ale jinak pěkná hra :)

jedno pro zajímavost  aneb Kraken za 2 minuty atd....

• Cool 1

Beta Tester
18 posts
825 battles

dovolím si sem hodit jen tento kousíček jak jsem neschopný .A jak naopak ostatní schopní jsou :D

Beta Tester
857 posts
7,615 battles

Tome, pekny videjko.. Doporucim Aslain mod pack... . Vyuzil bys asi replay pro videa a pro hru doporucim "running lights" a "navigátor"....

Beta Tester
18 posts
825 battles

Tome, pekny videjko.. Doporucim Aslain mod pack... . Vyuzil bys asi replay pro videa a pro hru doporucim "running lights" a "navigátor"....

Víš chlape - nejsem zastánce žádných pomocníků :D WoWp jsem celé odlétal na JOY a bez jakékoliv podpory dalších podprogramů a také to šlo . WoWs nehodlám hrát tak vehementně abych si stahoval další nějaké prográmky - když už točím tak vždy naživo aby bylo vidět jak to se mnou vlastně je :D

[CSP]
Players
192 posts
6,339 battles

Jakožto pachatel onoho rozmarného videjka, co sem kolega Tomibar postoval, jsem rád, že se líbilo :honoring:

Players
735 posts
12,871 battles

ARP TAKAO vs, DM.DONSKOI , měl na mě zálusk. :playing:    A neb.: Kde je vystrčíno , tam je dovolíno.  :D

"omluvte kvalitu vysílání , chyba neni ve vašem příimači" :hiding:  Jsem mimo domu tak je to dělané na kalkulačce.

Edited by rarach666
  • Cool 1

Beta Tester
18 posts
825 battles

Spíše amatérismus s Japonskou bitevní lodí na 4 ranku - ale myslím že video záznamů není nikdy dost a ke kávě i toto obstojí :)

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.