Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Dropsiq

W co gra spolecznosc Wowsa i WoT

176 comments in this topic

Recommended Posts

Shadow of Mordor jest możliwy do wygrania poprzez zalogowanie się do GeForce Expierence - GF rozda losowo 50000 kluczy.

Skyllon   

Darklands. Carcassonne lub Magia i Miecz.

Przy piwie koniecznie w Gazdę.

A jak się trafi jakaś mucha to w Kapcia. :Smile_trollface:

Na co dzień gram na takim bieda zestawie.

Spoiler

28JqJbj.jpg

Zwykły panoramiczny monitor, głośniki 2.1.

Ale sytuacja się zmieniła.

Teraz nie ma komu marudzić że głośniki od dźwięku stoją porozstawiane wszędzie i jak najszerzej dookoła zamiast być rzucone w jeden kąt za zasłoną, że telewizor nie może stać centralnie na samym środku, że subwoofer dudni i ogólnie jest za głośno i wszystko jej nie pasuje... 

Wyjechała na 5 dni więc sobie "troszkę" przemeblowałem. Jak wróci to ją zamuruje że zamiast kuchni jest sala kinowa. :Smile_trollface:

Baby nie rozumiejo graczy. 

Spoiler

X8NZEpA.jpg

Spoiler

we2EkKh.jpg

Spoiler

rHdmE66.jpg

Ekran główny: 50 cali 1980X1080 60hz. Pełna obsługa stereoskopowego 3D jak ktoś ma kaprys pograć w okularkach. 

Dźwięk: przestrzenny DD 7.1, jak subwoofer walnie to szklanki w szafkach brzęczą a jak nad moim okrętem latają samoloty to słychać z której są strony.

Na dużym ekranie mam grę. Na małym software do OC i monitoringu wszystkiego - wykresy temperatury, napięcia i obciążenia CPU, grafiki i pamięci. 

Grafika i dźwięk w WoWs na wszystkim ustawionym do oporu (poza synchronizacją pionową bo wolę 120 fpeesów). Na nagraniu efpeesy trochę spadają bo jak włączam nagrywanie full hd w 60 klatkach to karta ledwo sobie radzi.

Gra wygląda tak:

Na wielkim telewizorze aż zwala z nóg. 

I nie będę wychodził na balkon na papierosa. Zadymię całe mieszkanie.  :Smile_glasses:

Ale mnie wciagnal ten nowy AC:origin, 30 godzin grania i dopiero piramide pierwsza odwiedzilem. Wyscigi rydwanow zaliczone, podobno gdzies sa dwie areny gladiatorow, a nawet plywalem galera wioslowa i oczywiscie bylo:

RAMMING SPEED!!! i koles nakurwiajacy w bemben dla tempa:Smile_trollface:

4 hours ago, turkina said:

Obecnie pogrywam w Divinity Orginal Sin 2, Elex i nowy Assasin.

Polecasz Elexa? Oglądałem gameplay'e i gierka niby spoko tylko ten system walki wygląda prostacko. Z drugiej strony zarywało sie kiedyś nocki na Gothic'u wiec jakiś tam sentyment pozostał. 

turkina   
3 hours ago, _Donaukinder_ said:

Polecasz Elexa? Oglądałem gameplay'e i gierka niby spoko tylko ten system walki wygląda prostacko. Z drugiej strony zarywało sie kiedyś nocki na Gothic'u wiec jakiś tam sentyment pozostał. 

Szczerze powiedziawszy walka jest prostacka. Pogrywam w Elexa właśnie z sentymentu dla serii Gothic. Warto odnotować zmiany dotyczące ekwipunku, obecnie nosze tony uzbrojenia gdyż nie spełniam jeszcze warunków jego używania. Świat jest duży, zwiedzanie to frajda jak dla mnie. Jetpack daję kolejne możliwości tak do zwiedzania jak i do samej walki. Grę trudno jednoznacznie polecić, są zmiany w statystykach które mi się podobają. Z drugiej strony system walki jak dla mnie kuleje. Wisienka na torcie nosze tony złomu, dziesiątki rzeczy na sprzedaż a o głupim śpiworze zapomnieli. Jeżeli potrzeba snu lecimy teleportem do łóżka. Mała rzecz a irytuje.

• Cool 1

KTKM4tw   

TOAW IV.

Heeresgruppe Mitte: muszę w końcu zamknąć kocioł wokół Mińska i cofnąć pancernych na odpoczynek przed jak najszybszym pociągnięciem na Smoleńsk (aczkolwiek zaczyna mnie korcić historyczne zagranie na otoczenie Kijowa, tyle, że długofalowe skutki mogą być podobne). Dalej na północ jest kiepsko, dałem za mało sił Nord i z Leningradu raczej nici będą, zaczynają grzęznąć pod Pskowem.

Spoiler

toaw4_1.jpg

Heeresgrupe Süd: przebicie i kotłowanie pod Lwowem poszło nieźle, ale właśnie zaczyna brakować zaopatrzenia, naprawa linii kolejowych idzie za wolno. Pancerniacy ledwie zipią, bitwa pod Równem była jeszcze bardziej zażarta niż w rzeczywistości... bo gram przeciwko samemu sobie :Smile_teethhappy: od gry przeciw AI mam mniejsze scenariusze a na PBEM nie mam regularnego czasu (ten sam powód dla którego nie mam zamiaru się klanować w WoWs).

Spoiler

toaw4_2.jpg

Jak skończę ten scenariusz to potem odpalam w ten sposób absolutne monstrum czyli Fire in the East 2. Scenariusz też oddający cały front wschodni, ale w 3x większej skali niż to co gram aktualnie. Co najmniej rok grania. A TOAW4 ma w sumie ponad 200 scenariuszy od wojny japońsko/rosyjskiej po konflikty współczesne. Pieniądze wydane na parę lat, aczkolwiek zmiany w porównaniu z trójką nie powalają. Najbardziej rozczarowało mnie, że praktycznie nie ruszyli łańcucha dowodzenia, a w zasadzie jego braku.

Natomiast rozbudowali system... bitew morskich. Na razie nie wyróbowywałem i jestem sceptyczny jak to ma działać w mechanice klasycznej heksówki lądowej, ale jest Jutlandia i parę innych, trza będzie sprawdzić kiedyś.

• Cool 1

Scarrry   
1 hour ago, KTKM4tw said:

TOAW IV.

Hide contents

jedno zajebiaszczo ważne pytanie - jak z AI? Jest lepiej czy nie ?

KTKM4tw   
37 minutes ago, Scarrry said:

jedno zajebiaszczo ważne pytanie - jak z AI? Jest lepiej czy nie ?

Na razie się skupiam na mojej symulacyjnej zabawie i przypominaniu sobie mechaniki, więc niestety nie jestem w stanie odpowiedzieć.

• Cool 1

qaramell   

Oprócz WoWs-a? Aktualnie dorwałem Divinity: Original Sin w "największej" edycji - wiedz, że grasz w dobrego, prawdziwego RPG-a jeżeli po 6h dalej siedzisz w pierwszym mieście i wciąż masz tam sporo do roboty :) Z moją tendencją do zaglądania pod każdy kamień, to mam pewnie grę na 150h+.

A tak po za tym to raz kiedyś EU3, czasami jakieś MMO się sprawdzi...

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.