Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Corsairdream

Sayısı Artan Bot Oyuncular

16 comments in this topic

Recommended Posts

[DR-KS]
Players
57 posts
8,555 battles

Selamlar 

Sürekli bot oyunculara denk geliyorum . Hesaplarını bot programlarına bağlamışlar ve sıralamalı maç atıyorlar. 

Ne plan yapılıyor ne saldırılardan kaçıyorlar ne de koruma istediğimde yanıt alıyorum. En basit soruya dahi cevap vermiyorlar. Amerikan CV kullanınca bu durum tam bir kriz haline dönüyor. Lütfen çözüm üretin 

Players
812 posts
12,693 battles

Oyle bir sey yoktur inanmiyorum oyunun atacagi bot desen olabilirdi dd yardim istesin veya cv ben oraya gidene kadar zaten batmis oluyor arti ben ingilizce hafiften biliyorum her yardim istegine yardim gelecek diye bir sey yok cv benim bildigim kruvazor korur dd dahil gozlemledigim senin anlattigin olay su sen grup ile beraber hareket edemiyorsun oyle cok cv battigini gprdum

[DR-KS]
Players
57 posts
8,555 battles

Oyle bir sey yoktur inanmiyorum oyunun atacagi bot desen olabilirdi dd yardim istesin veya cv ben oraya gidene kadar zaten batmis oluyor arti ben ingilizce hafiften biliyorum her yardim istegine yardim gelecek diye bir sey yok cv benim bildigim kruvazor korur dd dahil

Sıralamalı savaşta oyun bot atmayacağına göre oyuncular bot yazılmı kuruyor eğer imkansız olsaydı şikayet sisteminde bot diye şikayet etme olmazdı diye düşünüyorum.  Düzgün bot olmayan bir takım geldiğinde mesela plan ne diye sorarlar hiç değilse sağ mı sol mu diye karar verilir bu postu yazdığımda mesela hiç kimse hiç bir şey yazmamıştı. Ve gelen torpidolara doğru gemi süren bile vardı.

Players
812 posts
12,693 battles

O zaman Turklerden goportta bot kullaniyor diyebilirmiyim adam taktigini anlatti simdi bu adam botmu kullaniyor siralamada 1. Bitirdi yapmayin boyle seyler tamam aimbot filan pisman yazsaniz tamam diyecegim noobs oyunculari hic saymiyorum

[DR-KS]
Players
57 posts
8,555 battles

Bahsettiğin oyuncuyu bilmiyorum sonuçta 2 aylık oyuncuyum fakat şuan yine sıralamalı maçtayım takım baştan beri konuşuyor, F tuşlarında ki komutları kullanıyor yardım istiyor plan yapıyor vs... Yani insan faktörü olduğunu hissediyorsun oyunda. Bu postu attığımda yine sıralamalı maçtaydım fakat oyunda yalnız gibiydim kimse konuşmuyor komut vermiyor plan vermiyor F komutları yok. 3. seviye gemiler ile sıralama maçlarını oynuyor olsaydık yine derdim adamlar oyunu bilmiyor. 7. seviye gemi alan oyuncu iyi kötü bir şey öğrenmiş demektir .

[BV]
[BV]
Players
570 posts
13,421 battles

Oyunda bot var ve evet sıralamalıda da denk geliyor. @PisiReis her konuya bir yorumun var ama oyun bilgin oldukça zayıf, amacın post kasmak mı başka birşey mi bilmiyorum ama bilmediğin konularda kesin yargılarda bulunmamalısın.

Tekrar bot konusuna gelirsek @Corsairdream kardeşim ben bu oyunun inciğini cıncığını bilen biriyim ve oyunda bot var. Eskiden sabit durup birşey yapmıyorlardı, WG hareket etmeyen kişilere ödül vermemeye başlayınca şimdi hareket eden duran dönüş yapan bazen ateş eden ama asla iletişim kurmayan beyinle hareket etmeyen hesaplar var artık. WoT'tada bu böyleydi burada da böyle. Böyle bir durumla karşılaştığında oyun içi report sistemini kullanman ve ticket sisteminden replay ile iletişime geçmelisin.

• Cool 4

[BV]
[BV]
Players
570 posts
13,421 battles

Hâlâ aynı şeyi diyorsun işte, bilmiyorsan konuşmamalısın. Oyunda (senin anlayacağın şekilde yazayım) bot programı kullanan oyuncular var. Sen WG nin kabul ettiği şeyi hâlâ inkar ediyorsun. Git biraz araştırma yap sonra gel tezini savun.

• Cool 1

[DR-KS]
Players
57 posts
8,555 battles

Oyunda bot var ve evet sıralamalıda da denk geliyor. @PisiReis her konuya bir yorumun var ama oyun bilgin oldukça zayıf, amacın post kasmak mı başka birşey mi bilmiyorum ama bilmediğin konularda kesin yargılarda bulunmamalısın.

Tekrar bot konusuna gelirsek @Corsairdream kardeşim ben bu oyunun inciğini cıncığını bilen biriyim ve oyunda bot var. Eskiden sabit durup birşey yapmıyorlardı, WG hareket etmeyen kişilere ödül vermemeye başlayınca şimdi hareket eden duran dönüş yapan bazen ateş eden ama asla iletişim kurmayan beyinle hareket etmeyen hesaplar var artık. WoT'tada bu böyleydi burada da böyle. Böyle bir durumla karşılaştığında oyun içi report sistemini kullanman ve ticket sisteminden replay ile iletişime geçmelisin.

Gerekli yanıt verildi. 2 aylık oyuncuyum fakat kimin insan kimin bot olduğunu iyi bilecek kadar da oyuncuyum ;) 

Replay sistemini bilmiyorum forumda görmüştüm kurcalar gereğini yaparım teşekkürler  @OttomanSIap

Edited by Corsairdream
  • Cool 1

[DR-KS]
Players
57 posts
8,555 battles

Rica ederim. Bu farkı ayırt edecek seviyeye ulaşmanda oldukça iyi olmuş :)

Bu arada replays dosyalarının açılımını burada anlattım, yardımcı olacaktır.

http://forum.worldofwarships.eu/index.php?/topic/67994-modsuz-replaylari-acma-rehber/

Teşekkürler işlemleri yaptım, bundan sonra bu tip insanların ensesinde olacağım :izmena:
Edited by Corsairdream

Players
634 posts
23,367 battles

Buyrun size muhtemel bot kullanan oyuncular alta linkini verdiğim stats da bu sıralamalı savaşlarda en çok maç yapan oyuncyları listelediğimizde ilk 100 de kazanma oranı %47 den düşük

(kazanma oranı kırmızı renk ) olan şu an için 24 oyuncu var bu bence oyuncuların BİR KISMI kesinlikle bot programı kullanıyor 

http://wows-numbers.com/tr/season/id,6/?order=battles__desc#leaderboard

Edited by muavenet_2016

[BV]
[BV]
Players
570 posts
13,421 battles

Ortalama 500 deneyim alan lowlar bana göre bottur. Rank 1 olmanın artık bir esprisi kalmadı. Önüne gelen 1 oluyor. Zamanında 25 kademe ve 11 den sonra 6 yıldız isteyen ve yenilince birinci olsan dahi 1 yıldız kaybettiğin zamanlarda göremedik bunları. Şimdi ceket koy illaki 1 olur. 

Players
161 posts
3,396 battles

Buyrun size muhtemel bot kullanan oyuncular alta linkini verdiğim stats da bu sıralamalı savaşlarda en çok maç yapan oyuncyları listelediğimizde ilk 100 de kazanma oranı %47 den düşük

(kazanma oranı kırmızı renk ) olan şu an için 24 oyuncu var bu bence oyuncuların BİR KISMI kesinlikle bot programı kullanıyor 

http://wows-numbers.com/tr/season/id,6/?order=battles__desc#leaderboard

Bende botum :D 
Edited by GoPort

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.