Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Ivana_Drago

Aktualizace 0.6.2 - Všeobecná diskuze

13 comments in this topic

Recommended Posts

[CSP]
Players
164 posts
5,102 battles

Testík nám nějak stávkuje :amazed:

531PT_0_6_2b.jpg 

913PT_0_6_2a.jpg

Edit: Než jsem to postnul, tak už dala Iva info o odstávce. Tak dobrý, zpátky na stromy :teethhappy:

Edited by MaVon1962_CZ

[IDDQD]
Players
180 posts
13,200 battles

Chtěl bych jen zaplakat že pohyb v přistavu jako nakupy,prodeje vylepšování,nasazování vlajek,kamufláží je tak zasekané že trvá několik minut než plně vybavim lod na bitvu  a to vetšinu času čekám na probehnutí operace,např jednu blbou vlajku nasazuji kolem 5s.je to hodne otravné.. Dělejte s tím něco prosím!

[IDDQD]
Beta Tester
2,574 posts
4,521 battles

Chtěl bych jen zaplakat že pohyb v přistavu jako nakupy,prodeje vylepšování,nasazování vlajek,kamufláží je tak zasekané že trvá několik minut než plně vybavim lod na bitvu  a to vetšinu času čekám na probehnutí operace,např jednu blbou vlajku nasazuji kolem 5s.je to hodne otravné.. Dělejte s tím něco prosím!

SSD ? A teď nic ve zlém na jaký kalkulačce to hraješ ? V práci mám lodičky jen tak ( a je to strašný, nehraju je tam.Jen po aktualizaci kontroluju co se změnilo ) a chová se to jak píšeš.Je v tom nějaký starý dvoujádro a grafika 38 něco od AMD . 

A jestli to máš na notasu,tak se už vůbec nedivím.

Players
202 posts
3,931 battles

Tak je tu druhá iterace. V první jsem splnil všechny mise, musím je plnit znovu? Když je splním zase, dostanu odměny 2x nebo co? 

Players
3,762 posts
18,834 battles

Tak je tu druhá iterace. V první jsem splnil všechny mise, musím je plnit znovu? Když je splním zase, dostanu odměny 2x nebo co? 

Podle mě minule dali taky i za druhou iteraci...
Edited by ims21

[T-N-T]
[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
3,829 posts
9,234 battles

Pokud se nic nezmenilo tak dostanes jak odmenu za prvni iteraci tak i idmenu za druhou

Beta Tester
2,536 posts
7,729 battles

Dokdy se musí vybrat ?

nemam sajnu za tento test mi ziadny email neprisiel akurat mam adresu  ulozenu tak zato viem ze boli dake odmeny

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.