Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
tagl1a

Hata Bildirimi

11 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
WG Team
292 posts
459 battles

Kaptanlar,

0.6.2 Açık Testinde karşılaştığınız hatalarla ilgili geri bildirimleri bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

Teşekkürler

Alpha Tester
128 posts

Merhabalar ekip savaşı yapmak istiyoruz fakat ekibimde savaş için kime davet atarsam atiyim attığım kişinin oyun kitleniyor bir türlü ekip savaşı yapamadık.

Edited by scorpionangel

Players
4 posts
860 battles

merhaba ben istenilen sekilde ındırdım ve kendı kendıne once sanrım 5 gb  lık  daha sonrada 9.5 gb  lik yukleme yaptı  herneyse sımdı acmaya calisiyorum fakat simdi sunucu baglanırken hata  veya hatalı şifre yada adres  yazıyor aynı zamanda da  sııfrenzızı  unuttunuzmu kısmıda da sıfrenızı resetleyın kısmında da degıstırmıyor grıs yapmaya kalktıgımda da bole mail adresi kayıtlı degıl yazıyor bu  durumuda hıc kımse  onlıne cevap veren bulamadı  yardım rıca edıyorum

[EJDER]
Players
770 posts
9,469 battles

Cok asiri kasma var pc de yukseltme parcalarini takarken bile isleminiz devam ediyor diye yazi yaziyor internet baglantimda sorun yok sistem gereksinimi listesi degisecek boyle olursa bu versiyonda

Players
161 posts
3,396 battles

Nasıl bir forum anlayamadım  sorulan sorulara  cevap bile alınamıyor 

Güzel bir forum

merhaba ben istenilen sekilde ındırdım ve kendı kendıne once sanrım 5 gb  lık  daha sonrada 9.5 gb  lik yukleme yaptı  herneyse sımdı acmaya calisiyorum fakat simdi sunucu baglanırken hata  veya hatalı şifre yada adres  yazıyor aynı zamanda da  sııfrenzızı  unuttunuzmu kısmıda da sıfrenızı resetleyın kısmında da degıstırmıyor grıs yapmaya kalktıgımda da bole mail adresi kayıtlı degıl yazıyor bu  durumuda hıc kımse  onlıne cevap veren bulamadı  yardım rıca edıyorum

Büyük ihtimalle amerika serverine kayıt olmuşun, https://worldofwarships.eu/ bu siteden kayıt olarak deneyebilirsin. 

WG Team
499 posts
1,310 battles

Nasıl bir forum anlayamadım  sorulan sorulara  cevap bile alınamıyor 

Oyuna yeni kayıt olduğunuzu görmekteyim. Test sunucuları geçmiş tarihlerden veri tabanı aldığı için büyük ihtimalle bu test sunucusunun veri tabanı alındığında hesabınız henüz oluşturulmamıştı. Bundan sonraki test sunucularına girerken böyle bir sorunla karşılaşmamanız gerekmekte ancak eğer sorun devam ederse lütfen müşteri hizmetleri ile bilet oluşturarak iletişime geçmeye çekinmeyin.

[TEK1]
Players
7 posts

selamlar  açık test 0,6,2  1. bölüm ve ikinci bölümde ana hesap için verilen ödülleri  açıktest için veriyorsunuz  ana hesaba  ödül falan gelmiyor  1. bölüm ü bitirdim  ikinci bölümdeyim  ilk bölüm  için sadece flamalar geldi  24 saat  premium ve  kamuflaj boyaları gelmedi  ikinci bölümdede  dikkat ettim  kamuflaj ödülleri  açık test hesabına  geliyor  bir hata var sanırım çünkü ana hesap için ödül başlıgı altında  görevler 

Players
4 posts
860 battles

acaban 6,01 deki mail adresını kullanıyorum dıye ıı  oluyor bugunde ufak bı  guncelleme oldu yaptım tekrar baglanmaya kalkıyorum ve yazan su 

sunucya baglanırken hata 

hatalı e posta yada sifre dıyor 

fakat ben aynı eposta ve sıfre ıl e  hem  buraya baglanıyorumm  hemde 601  oyunun da  oynayabılıyorum 

Players
22 posts
8,400 battles

Açık test için ayrıca kayıt oldunuz değil mi?

Şimdi açık teste giriş için için:

-Asıl oyun sunucusunda kullandığınız e mail adresi

-Asıl oyun sunucusuna girerken kullandığınız şifreden farklı bir şifre gerekiyor.

Şuraya açık teste girerken kullandığınız e mail ve şifrenizi kullanarak giriş yapmayı deneyin bakalım:

http://pt.worldofwarships.ru/ (Turuncu renkli giriş yap kısmını tıklayın.)

https://pt.worldofwarships.ru/id/signin/?next=/id/openid/110676320066378995/&trust_root=https%3A//pt.worldofwarships.ru/

Buraya girebiliyorsanız açık teste de sorunsuz girmeniz lazım

Edited by solaris1212

Players
5 posts

Kaptanlar,

0.6.2 Açık Testinde karşılaştığınız hatalarla ilgili geri bildirimleri bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

Teşekkürler

güzelim oyunu görünmez gemi saçmağılığıyla oynanmaz hale getirmişsiniz tebrikler gemi savaşında ortadan yok olan hayalet gemimi olur!! oyuncuyu oyundan soğutouprsunuz....

• Cool 1

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.