Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
TimTaylorCz

Nová linie ruských DD v patchi 0.6.2

16 comments in this topic

Recommended Posts

[O-S-W]
Players
225 posts
11,241 battles

Zdravím, asi jste zaregistrovali novou linii ruských DD + úpravu těch stavájících, zajímaly by mě změny lodí Tashkent, Kiew a Udaloj po patchi. Tashkent byl teď tier 8, teď bude 9, přitom už na tieru 8 to nebyl žádný extra stroj, takže jsem zvědav co vše mu buffnou...

[IDDQD]
Korzár
1,803 posts
13,556 battles

Viděl jsme je ve videu Houmra a .. Ty HP jsou k ničemu, když jsou na úkor smoku. Další věc.. V dobách, kdy se letalovky nehrají mi přijde vůbec zbytečné je vydávat. Nemají (jakožto AA DDčka) využití + co je hlavní.. Nechápu význam AA ddček ve hře. To se WG snaží, aby DDčka nejezdili na capy, ale držely se s  bitevními loděmi a bránili je AAčky nebo jak?

[T-N-T]
Beta Tester
986 posts
7,490 battles

Viděl jsme je ve videu Houmra a .. Ty HP jsou k ničemu, když jsou na úkor smoku. Další věc.. V dobách, kdy se letalovky nehrají mi přijde vůbec zbytečné je vydávat. Nemají (jakožto AA DDčka) využití + co je hlavní.. Nechápu význam AA ddček ve hře. To se WG snaží, aby DDčka nejezdili na capy, ale držely se s  bitevními loděmi a bránili je AAčky nebo jak?

To je příprava na novou metu.

Co by dělalo DD na capu, když jediná třída bez radaru už je jen CV? Vše ostatní už si ten cap pořeší radarem a DD vystřílí.

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
4,964 posts
10,742 battles

A nebude to tim ze aktualne jsou DD hlavni cill pro CV jejich jedina ochrana aktualne je smouke? A smouke neni az takovy problem pro dobreho hrace CV ten vytorpi DD v i nem.

[CULMY]
Moderator
1,787 posts

Ať je to jak chce, doporučuji vám mít v přístavu sovětské DD T5-T9. Rozšíření jejich větve by mělo probíhat na podobném principu, jako to bylo u IJN DD. Díky kompenzacím tak můžete získat jak další lodě, tak i místa v přístavu, kapitány, kompenzace ve formě kreditů...

Zajímavou možností je i zakoupení prémiové kamufláže. Ta by se pak i s lodí měla přesunout na vyšší tier, což může být velmi výhodné.

[CULMY]
Moderator
1,787 posts

A čo sa stane s expama na tej lodi,ktorá sa bude presúvať?

Detaily si už nepamatuji. Zkus se podívat, jak probíhala změna ve stromu IJN DD.

[CSN]
Players
128 posts
10,990 battles

Tady jsou podrobnosti ohledně kapitánu :

https://www.excalibur.cz/ostatni/world-of-warships/zakulisni-informace-ruska/

Jsem pěkně nakrklej horko těžko jsem přeexpil vrak jménem Tashkent na udaloje a teď místo Udaloje zpět dostanu Tashkent grr:P:izmena:

Sice je pravda že budu mít Udaloje ,ale k němu jen 9 bodového kapitána.

Edited by Badsworth

[CULMY]
Moderator
1,787 posts

Tady jsou podrobnosti ohledně kapitánu :

https://www.excalibur.cz/ostatni/world-of-warships/zakulisni-informace-ruska/

Jsem pěkně nakrklej horko těžko jsem přeexpil vrak jménem Tashkent na udaloje a teď místo Udaloje zpět dostanu Tashkent grr:P:izmena:

Sice je pravda že budu mít Udaloje ,ale k němu jen 9 bodového kapitána.

Tashkent na tieru 9 bude mít trochu jiné TTD, na vyšší tier se rozhodně nedostane beze změn. V linku zmíněné informace nejsou přímo od WG a navíc se můžou kdykoliv změnit. Počkejme si a uvidíme – stejně jako v případě IJN DD se WG snaží, aby hráči o nic nepřišli (a pro hráče, kteří mají výše zmíněné SN DD v přístavu, je celá akce velmi výhodná).

P.S.: Tashkent rozhodně není vrak :)

[CALM]
Players
244 posts
13,513 battles

Nějak jsem se nevěnoval štěpení IJN takže se radši ptám. Když si teď koupím udaloi tak se mi atomaticky přesune na větev vedle bo mi za to dají tašku?

Players
812 posts
2,660 battles

Nějak jsem se nevěnoval štěpení IJN takže se radši ptám. Když si teď koupím udaloi tak se mi atomaticky přesune na větev vedle bo mi za to dají tašku?

Podle mě dostaneš oba.

Resp, když se dělili Japonci, tak jsem měl koupené pouze Minekaze a vyexpené (ne koupené) Mutsuki. 

Po rozdělení jsem dostal:

+ Minekaze + kapitán co tam byl původní

+ Mutsuki na tieru V. + kapitán myslím s 6 body

+ vyzkoumané byly obě tier VI

• Cool 1

[CULMY]
Moderator
1,787 posts

View Postmarwin303, on 23 February 2017 - 12:58 PM, said:

Podle mě dostaneš oba.

Resp, když se dělili Japonci, tak jsem měl koupené pouze Minekaze a vyexpené (ne koupené) Mutsuki. 

Po rozdělení jsem dostal:

+ Minekaze + kapitán co tam byl původní

+ Mutsuki na tieru V. + kapitán myslím s 6 body

+ vyzkoumané byly obě tier VI

jj, tak nějak. Detaily budou zveřejneny zanedlouho.

[CSN]
Players
128 posts
10,990 battles

Tady jsou další info :

https://worldofwarships.eu/cs/news/common/ru-destroyers/

Pro zdůraznění aktualizovaného konceptu této větve obdrží torpédoborce Tashkent a Khabarovsk spotřební doplněk „Opravářská četa“, který teď bude možné použít místo „Generátoru kouře“.

No nevím jestli se ta výměna vyplatí často pokud se dostaneš do silné palby od přesily tak dřív než začne fungovat oprava tak si mrtvej a nemáš moc šancí díky velkému  spotu zmiznout.... Kouř bejvá často jedina zéchrana.

[IDDQD]
Alpha Tester
3,348 posts
7,857 battles

Russian DDs got the 1900 HE Damage back

no, ze ten khabar buff potrebuje, co ? :teethhappy:

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.