Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
voulezvous

Wersja 0.6.2 - dyskusja ogólna

47 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
WG Team
903 posts
9,288 battles

Kapitanowie,

Kolejna edycja Testu Publicznego tuż przed nami.

Poniżej podaję linki do wątków dotyczących poszczególnych elementów wprowadzonych do testu:

Zapraszam do dyskusji!

Beta Tester
3 posts
2,439 battles

super dzialanie forum... jak probuje podac detale albo dac screena to za dlugi post... jak pisze w nerwach zeby sprawdzic czy dziala to wysyla... super. brawo.

[ZGZ]
Players
4,106 posts
9,004 battles

Test publiczny będzie trwać od 17:30 we wtorek, 21 lutego

No to coś wam nie wyszło, jest 17:50 i nie da się zalogować.

edit

Już się da.

Edited by PanNickt

[ZGZ]
Players
4,106 posts
9,004 battles

Dlaczego znowu okłamujecie klientów?

W opisie testu jest informacja, że nagrodami jest po 10 kamuflaży.

W kliencie testowym - tylko po 6 kamuflaży. Wasi pracownicy nawet do 10 nie potrafią policzyć??? Kogo wy zatrudniacie? Dzieci z przedszkola?

O tym, że nie rozróżniacie kamo typ 6 od kamo walentynkowego to już nawet nie warto przypominać.

nagrodyPT1.jpg

Edited by PanNickt

[ZGZ]
Players
4,106 posts
9,004 battles

I jeszcze jedno - kiedy wreszcie przestaniecie nagradzać graczy AFK za PT? 

Patologia przekroczyła granice przyzwoitości - 1/3 graczy AFK na tierach 7-9.

patologiaPT.jpg

Players
2,513 posts
3,801 battles

I jeszcze jedno - kiedy wreszcie przestaniecie nagradzać graczy AFK za PT? 

Patologia przekroczyła granice przyzwoitości - 1/3 graczy AFK na tierach 7-9.

Może im scrashowało? Mnie wywaliło z bitwy, zamknęło klienta, a jak chciałem wrócić, to wyskakiwało, że błąd i zamykało znowu... Wywaliłem klienta PT i ściągam od nowa, zobaczymy czy zadziała.

E: na razie działa ok

[GRAY]
Players
11 posts
9,877 battles

Drugi dzień serwera testowego a ja nie mogę się zalogować!!!! Przez ost 5 patchow było ok teraz jeden wielki szajs........Brawo WG.

[WG-EU]
WG Team
903 posts
9,288 battles

Dlaczego znowu okłamujecie klientów?

W opisie testu jest informacja, że nagrodami jest po 10 kamuflaży.

W kliencie testowym - tylko po 6 kamuflaży. Wasi pracownicy nawet do 10 nie potrafią policzyć??? Kogo wy zatrudniacie? Dzieci z przedszkola?

O tym, że nie rozróżniacie kamo typ 6 od kamo walentynkowego to już nawet nie warto przypominać.

Artykuł zawierał błąd w ilości nagród. Już to poprawiliśmy.

Players
6,008 posts
7,043 battles

Drugi dzień serwera testowego a ja nie mogę się zalogować!!!! Przez ost 5 patchow było ok teraz jeden wielki szajs........Brawo WG.

To już chyba 10 post w tym tygodniu, który nie zawiera żadnych konkretnych informacji, a brzmi jak płacz małego dziecka, które TERAZ chce cukierka, bo jak nie to płacz.

Może byś napisał jaki masz komunikat? Na pewno logujesz się na swojego maila i wpisujesz poprawne hasło?

I już widzę twoją odpowiedź: "nie jestem głupkiem, chyba wiem co wpisuję, jak nie umiesz pomóc to się chrzań".

I tak codziennie w GOPFie - Graczowej Obsłudze Płaczków Forumowych

Brawo WG.

[SF_A]
Players
3 posts
10,337 battles

Kamuflaże, flagi i dzień premium  po zrobieniu misji nie przechodzą na konto główne (chyba że mają przejść po zakończeniu testów)

[GRAY]
Players
11 posts
9,877 battles

To już chyba 10 post w tym tygodniu, który nie zawiera żadnych konkretnych informacji, a brzmi jak płacz małego dziecka, które TERAZ chce cukierka, bo jak nie to płacz.

Może byś napisał jaki masz komunikat? Na pewno logujesz się na swojego maila i wpisujesz poprawne hasło?

I już widzę twoją odpowiedź: "nie jestem głupkiem, chyba wiem co wpisuję, jak nie umiesz pomóc to się chrzań".

Brawo WG.

Nie mam zamiaru płakać za stary jestem na to. Ta sama kwestia tyczy się cukierka :) Co do mojego postu pisałem że wcześniej logowałem się ost 5 patchów z rzędu i problemów nie było. Co do pomocy jestem otwarty na propozycje. Tak loguje się na ten sam mail ale inny nick. bo trzeba to zrobić na serwerze RU.Chyba ze teraz się coś zmieniło. Na stronie mogę się zalogować i widnieje z drugim nickiem w kliencie gry wyskakuje błąd logowania złe mail lub hasło. Co do hasła to dziś zmieniałem na nowe i tyczy się klienta testowego.

Players
6,008 posts
7,043 battles

Nie mam zamiaru płakać za stary jestem na to. Ta sama kwestia tyczy się cukierka :) Co do mojego postu pisałem że wcześniej logowałem się ost 5 patchów z rzędu i problemów nie było. Co do pomocy jestem otwarty na propozycje. Tak loguje się na ten sam mail ale inny nick. bo trzeba to zrobić na serwerze RU.Chyba ze teraz się coś zmieniło. Na stronie mogę się zalogować i widnieje z drugim nickiem w kliencie gry wyskakuje błąd logowania złe mail lub hasło. Co do hasła to dziś zmieniałem na nowe i tyczy się klienta testowego.

Według mnie logujesz się niepoprawnymi danymi.

Konto na EU i na RU jest inne (to na pewno wiesz).

Konto na teście (a dokładnie adres mailowy) musi być poprawne z którymś z kont (np. EU).

Napisz do supportu jeżeli to ci nie pomoże: https://eu.wargaming.net/support/

[ZGZ]
Players
4,106 posts
9,004 battles

Artykuł zawierał błąd w ilości nagród. Już to poprawiliśmy.

Wulewu, jesteś równy gość. Aż Ci współczuję, że z takimi partaczami musisz pracować.

Dostaliście info co jest nie tak. A i tak poprawiliście tylko część błędów.

Szkoda czasu by wam pokazywać błędy, bo nawet jak je dostaniecie na tacy, to i tak nie będzie wam się chciało ich poprawić.

partacze.jpg

• Cool 1

[GRAY]
Players
11 posts
9,877 battles

Konto na teście (a dokładnie adres mailowy) musi być poprawne z którymś z kont (np. EU).

Jest również bardzo możliwe, że posiadacie konto o tych samych danych dostępowych (identyczny adres e-mail) na jednym z serwerów w innym regionie (EU, RU, NA, SEA itp.). Jeżeli używacie tam innego hasła, spróbujcie zalogować się używając innych haseł. Próbowałem wszystkich starych haseł i nic. Co do działu obsługi ciągle moje pytania zautomatyzowane. Tylko dziwne ze np w patchu 6.0 nic się nie działo pobrałem klienta gry zainstalowałem i było ok. Zero problemów Co do adresu mailowego jest ten sam na EU i RU mam tylko inny nick na serwerze testowym. Chyba sobie odpuszczę ten test publiczny :)

Edited by RaMzeS28

[TRCKY]
Players
15 posts
10,870 battles

A ja zauwazylem ze gra nie zapamietuje ustawien wlasnych sterowania. Za kazdym razem kiedy uruchamiam gre musze wejsc w ustawienia, sterowanie i na nowo przypisac klawisze. Dotyczy to sprzetu eksploatacyjnego nr. 4 i 5 oraz wydawanie rozkazow na mini mapie, automat ustawia ctrl ale sam ctrl nie dziala, potrzeba ctrl+lpm , przypominam ze chodzi o ustawienia wlasne.

[BSW]
Players
33 posts
12,358 battles

View PostRaMzeS28, on 22 February 2017 - 11:46 AM, said:

Brawo WG.

już się wykazałeś swoją niekompetentną pomocą, idź teraz sobie poprzeprowadzać staruszki przez ulice. ale tylko te, które tego nie chcą. i wstań z kolan bo Twoje wypowiedzi brzmią jakbyś miał w ustach coś co jest organem WG. a na serwer testowy ja i moi znajomi, też nie mogą się zalogować. próbowaliśmy nawet zamiast hasła wpisywać nasze piny kart NFZtu i ciągle się zastanawiamy dlaczego nie działa.
Edited by pagliacci

Sailing Hamster
107 posts
4,079 battles

@pagliaci obejrzyj swojego posta jeszcze raz. Nie wiem szczerze mówiąc do kogo kierujesz swoją odpowiedź (cytujesz dwie wypowiedzi) ale po tym to możesz spodziewać się najwyżej standardowej odpowiedzi informatycznej "u mnie działa".

[PLO]
Beta Tester
4,417 posts

już się wykazałeś swoją niekompetentną pomocą, idź teraz sobie poprzeprowadzać staruszki przez ulice. ale tylko te, które tego nie chcą. i wstań z kolan bo Twoje wypowiedzi brzmią jakbyś miał w ustach coś co jest organem WG. a na serwer testowy ja i moi znajomi, też nie mogą się zalogować. próbowaliśmy nawet zamiast hasła wpisywać nasze piny kart NFZtu i ciągle się zastanawiamy dlaczego nie działa.

:popcorn:
  • Cool 1

[TF16]
Community Contributor
4,080 posts
9,681 battles

U mnie działa!
  • Cool 1

Players
6,008 posts
7,043 battles

już się wykazałeś swoją niekompetentną pomocą, idź teraz sobie poprzeprowadzać staruszki przez ulice. ale tylko te, które tego nie chcą. i wstań z kolan bo Twoje wypowiedzi brzmią jakbyś miał w ustach coś co jest organem WG

I to twój pierwszy post?

giphy.gif

• Cool 1

Players
2 posts

Radeckij, widzę że często i chętnie wstawiasz jedzenie popkornu. Na amerykańskim serwerze napisali, że jedzenie popkornu zabija *edit*

Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: treści

Edited by Daroo2017
Treści
  • Cool 1

[PLO]
Alpha Tester, In AlfaTesters
5,412 posts

Radeckij, widzę że często i chętnie wstawiasz jedzenie popkornu. Na amerykańskim serwerze napisali, że jedzenie popkornu *edit*

Nie wierz we wszystko co przeczytasz w necie.

Edited by Daroo2017
Edit
  • Cool 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.