Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
voulezvous

Wersja 0.6.2 - raportujcie błędy

9 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
WG Team
903 posts
9,288 battles

Zapraszamy do dyskusji i raportowania zauważonych przez Was błędów.

Załączam listę przydatnych informacji przy zgłaszaniu błędów do Supportu:

Aby dobrze zgłosić błąd należy:

1. Opis

Wyraźny i konkretny opis zawierający wszelkie ważne dla sprawy detale
Przykład: krążownik Aoba: samolot zwiadowczy nie działa

2. Odtworzenie własnych kroków

Podaj sekwencję kroków które należy wykonać by błąd się pojawił.
Przykład: 1. Wybierz krążownik Aoba 2. Wejdź do bitwy (pokój treningowy lub bitwa losowa) 3. Uruchom samolot zwiadowczy

3. Wynik

Co się dzieje gdy błąd się pojawi
Przykład: Po naciśnięciu guzika startu samolotu zwiadowczego słychać dźwięki samolotu ale nic poza tym się nie dzieje. Samolot pozostaje na katapulcie.

4. Oczekiwany wynik

Co się powinno stać.
Przykład: Samolot zwiadowczy powinien opuścić katapultę i wznieść się w powietrze

5. Detale techniczne

Przykład: Czas pojawienia się błędu 19:30 (UTC), plik powtórki (próba uruchomienia samolotu ~ 1 minuta bitwy), pliki: python.log oraz DxDiag.

[MYYYK]
Beta Tester
3 posts
3,769 battles

Witam,

wypełniłem ankietę, rozegrałem odpowiednią liczbę bitew i nie otrzymałem bonusu za udział w testach. Dlaczego?

Pozdrawiam

Players
1,644 posts
9,230 battles

Witam,

wypełniłem ankietę, rozegrałem odpowiednią liczbę bitew i nie otrzymałem bonusu za udział w testach. Dlaczego?

Pozdrawiam

46% winratio może być powodem :trollface:

A tak serio to mają być rozdawane ze jakiś czas.

Edited by SzakalDarkstar

Beta Tester
5,081 posts
5,478 battles

Chcialbym zglosic blad, ze zniknal mi 18pkt kapitan z okretu Udaloj, a w zamian dostalem jakiegos 9pkt, ze zresetowanymi perkami

[BUSHI]
Players
3,035 posts
16,253 battles

Po raz pierwszy pojawiła mi się niemożność zaznaczania celów przez CTRL+lewy przycisk myszy co którąś grę. Bywa, że po pewnym czasie samo mija.  Czy ja tylko tak mam ?

edit. Może po prostu robiłem ten błąd, że w tym czasie manewrowałem też okrętem i gra nie rozpoznawała złej kombinacji klawiszy. Muszę jeszcze to sprawdzić.

Edited by Odo_Toothless

[TF16]
Community Contributor
4,085 posts
9,693 battles

Po raz pierwszy pojawiła mi się niemożność zaznaczania celów przez CTRL+lewy przycisk myszy co którąś grę. Bywa, że po pewnym czasie samo mija.  Czy ja tylko tak mam ?

edit. Może po prostu robiłem ten błąd, że w tym czasie manewrowałem też okrętem i gra nie rozpoznawała złej kombinacji klawiszy. Muszę jeszcze to sprawdzić.

Mam to samo. Okręty zaznaczają się co jakiś czas, samolotów w dwóch bitwach nie udało mi się w ogóle zaznaczyć.

[BUSHI]
Players
3,035 posts
16,253 battles

Mam to samo. Okręty zaznaczają się co jakiś czas, samolotów w dwóch bitwach nie udało mi się w ogóle zaznaczyć.

No dokładnie - nie daję rady zaznaczać samolotów co entą bitwę. Rozumiem, że wcześniej nigdy nie miałeś tego problemu?

[TF16]
Community Contributor
4,085 posts
9,693 battles

No dokładnie - nie daję rady zaznaczać samolotów co entą bitwę. Rozumiem, że wcześniej nigdy nie miałeś tego problemu?

W życiu. Dopiero ten patch coś zepsuł. Strasznie boli jak ma się ręczne AA i ręczną pomocniczą.... i ona nie strzela :(

[TF16]
Community Contributor
4,085 posts
9,693 battles

Dziś trochę się bawiłem i:

- zmiana widoku na lornetkę i z powrotem pomaga i można zaznaczać cele,

- błąd pojawia się także na minimapie przy próbie wyznaczenia automatycznego kursu. Wyłączenie i włączenie minimapy pomaga :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.