Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Haatra

Leningrad

8 comments in this topic

Recommended Posts

[O-S-W]
Players
215 posts
10,610 battles

Loď mám cca půl roku a popravdě, moc s ní spokojený nejsem. DDčka mě hodně baví, mám rozjete (vlastně už dojeté) všechny linie DD ve hře kromě pan-asijských a v přístavu skoro všechny tiery 10 DD + hromadu těch co mě přišly zajimavé či zábavné jsem si taky nechal (aktuálně sem tam jezdím Gaering, Khabarovsk, Z-52, Shimakadze, Fletcher, Akizuki, Lo Yang, Gallant, Benson, Shinonome, Mass, Z-46, Sims, Minekaze, Vampire, Udaloj + na nějaký jsem určitě zapomněl). Jako hrát s tím jde, ale třeba Sims, který jsem nedávno dostal jako "překvápko" z vánočního balíčku, je o dost lepší.  Leningrad se hraje podobně jako Khabarovsk - valíte full speed na 11-12km od cíle a střílíte o 106.   Zapalujete, trefujete, ale pořád díky tomu svítíte. Když vás něco (třeba jiné DD) přepadne na 5-6km, máte velký problém - loď má velmi pomalé otáčení dělových věží a než je otočíte třeba o 180 stupňů, trvá to třeba 15s (možná i víc). Takže třeba se Simsem nebo Massem bych na blízko na Leningrad klidně vyjel a docela si věřil, že ho ustřílím. Takže to vidím jako největší nevýhodu Leningradu - není vhodný na blízko ani na CAPy, ale na spamování HEčkama na bitevky na 12+ km, kde zapaluje jak zběsilej.  Torpy jsou solidní, dosah 8km na tieru 7 celkem stačí na vytorpení někoho/něčeho. Loď mi ale díky výše uvedenému nepříjde moc zábavná (možná to je tím, že vyžaduje specifické skilly kapitána a třeba kapitán z Khabarovsku se na ní moc nehodí). Určitě bych lodi buffnul otáčení věží (zrychlení) + možná i lehce snížil spot (o 100-200m), nebo jí dal buff obratnosti (aby lépe zatáčela), jinak mi osobně třeba Mahan nebo Sims příjdou lepší... 

Pozitiva:

-má hodně HP,

-velmi rychlý 

-silná HE munice

-solidní torpy  

Negativa:

-velmi pomalu otáčí dělové věže (nutno mít skill na kapitánovi, jinak je to úplná bída)

-nic moc obratnost (možná souvisí s rychlostí, jak valí hodně rychle, nestačíte reagovat

-hodně pomalu otáčí (velký poloměr otáčky)

-špatný spot (nevýhoda v CAPU)

-je hodně velký (dlouhý) a nepřátelé ho dobře trefují, když pluje rovně a nemanévruje

-velmi často má poškozené moduly (příjde mi že častěji než jiné DD)

[IDDQD]
Weekend Tester
694 posts
6,735 battles

Kúpil som ho iba včera. Popravde neočakával som až tak dobré DD, ale zatiaľ sa mi s ním neskutočne darí. Dal som 6 bitiek priem. dmg 53 000, avg kills 1,5 na bitku. Jasné...je to veľké dd s obrovským spotom (6,6km), ale má výborné delá a slušné torpy. Na ich vypustenie máte síce okno len 1,4 km, ale vďaka speed boostu (46,5 uzla!!!) sa dokážete dostať do pozície, kde ich môžete krásne umiestniť do bokov súperových BB. Reakčná doba na zistenie torpéd je jedna z tých lepších, takže BB sa často neuhnú a torpy majú druhý najvyšších dmg (po Japoncoch) a vysokú šancu na zaplavenie, takže ich zásah naozaj bolí. Čo sa často hodí.

Samostatnou kapitolou sú delá. V tier 5-7 ste vďaka nim kráľ. CA na tom tieri nakladáte na salvu kľudne 3 000 dmg a k tomu často zapaľujete. Na vyšších tieroch Vám zase ukrutne pomôže dostrel, ktorý so skillom na väčší dostrel dostanete na úroveň 13,8km! V kombinácii s vysokou RoF a speed boostom (46,5 uzla!! áno viem opakujem sa :Smile_Default:) máte z tejto lode malý Chabarovsk, ktorý BB nevedia trafiť, pretože na nižších tieroch presnosť hlavných batérií súperov nie je nijak oslňujúca.

Samozrejme má aj dosť veľké nevýhody...hlavne spot...ergo do capu sa veľmi nepchať na začiatku hry. Skôr zaberať capy v neskorších fázach hry.

Celkovo však loď hodnotím veľmi pozitívne, pretože dokáže veľa natorpiť a ak sa torpiť nedá, tak mraky dmg dokážete nastrieľať aj delami. Je to veľmi univerzálna a hlavne zábavná loď. A prémiák by mal byť zábavný.

[BL4CK]
Players
18 posts
18,124 battles

Leningrad vrele doporucuji nejlepsi DD na T7 kdo ma spatne PR tak s nim si ho hned zlepsi 

[GWDYS]
Beta Tester
223 posts
5,437 battles

nevím co se doporučuje ale za mě určitě EM, AFT, CE a SE (7x350=2450hp navíc k původním 15200) ... což moc možností nenechává

hraje se to pak defakto jako Khaba s tím že máš pidiokno na stealthdrop ....  (spot 6,6km, torpy 8km :)

build pak asi nějak takto  s tím že místo DE lze vzít SI ... ale to už je dle vkusu každého soudruha ... tenhle build se dá použít minimálně po Kiev + Okhotnik u Taškentu a Khaby už je CE nanic

zamrzí absence adrenalinu, takže případně lze zahodit DE/SI a vzít místo toho AR + PM ...

http://shipcomrade.com/captcalc/1000000000100001010000100000100119

• Cool 1

[FF-CZ]
Players
140 posts
5,210 battles

Tuhle kocabku sem bral ve slevě po té,co sem objevil kouzlo ruských DD. Je mi líto ze jsem ji neobjevil dřív. Splňuje vše co premiak splňovat ma:

* Fun Factor

* Vydělává 

Jediné slabé místo téhle lodě jsou dela a jejich otáčení. Zoufale pomalé ALE máme tu speciálního ruského kapitána co má bonusové otáčení věží,když ho sem nacpem + všechny doplňky na zvýšení rychlosti otáčení. Dostaneme se z 27s na 17s a to už je znat. 

Pokud na něj nalepime kamufláž na zisk kreditů + vlajky. Při dobré hře se sním dá udělat 650 tis čistého. Průměr mám nějakých 400tis čistého max. byl mega.

Play style je klasicky ruský - nezastuvuju,neprestavam střílet. 

Takže komu sedí ruska DD,počkat na akci kdy bude ve slevě za cca 300kc a uděláte sním víc parády a vydelate víc peněz než s 8 za tisíce. Jinak já mám kapitána takhle

Screenshot_2018-09-27-21-11-38-152.jpeg

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.