Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Haatra

Podvoisky

5 comments in this topic

Recommended Posts

[BL4CK]
Players
156 posts
9,074 battles

Hral s ním už niekto? Oproti starému Gnevnemu to vypadá ako šrot. Reload 9,2 sec. to akože naozaj? Jediné, čo na ňom vidím fajn je rýchlosť. Ruské DD sa predsa hrajú na delá......... ako sa bude hrať toto fakt netuším.... T5 som si nechal preto, že bola zábavná, ale toto je zréjme vhodné už len na predaj.....

[IDDQD]
Alpha Tester
3,348 posts
7,865 battles

Podolski je nic moc, ani ten tah na branku uz nema :trollface:

Players
812 posts
2,660 battles

Nehrál jsem ho a skočil přímo na Gnevny, který jsem dostal zadarmo. Často je ale teď potkávám a teda nevím jestli je to nějaký pokrok. 

Loď je to určitě zajímavá, ale 8s nabíjení a velké rozměry + strašná detekce to zabíjejí. Toto je snad jediná loď, která má spotrange horší jak dostřel a to je to prosím DD. Strašně to dostává naloženo od CA/CL, protože je opravdu velkej. Docela jsem rád, že jsem dostal Gnevnyho. Ten dostal solidní pocitový buff děl a obratnosti oproti tieru V. 

[FF-CZ]
Players
140 posts
5,277 battles

Zábavné, zábavné a ještě jednou zábavné. Tahle lodička,co na 5 tieru s vlajkou a turbem udělá 47,5 kn. Namaxovany dostřel na cca 12.5km zajišťuje bezpečné odstřelování čehokoliv. Nejednu bitevku stim člověk zažene do úzkých.Moc mě bavila tahle loď,to gnevny je proti tomu bída.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.