Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
BREAKCASANOVA

Nowe wyzwanie...kontener za bitwe.......

56 comments in this topic

Recommended Posts

Players
31 posts
8,958 battles

Czy koledzy z WG jeszcze nie wytrzezwieli  po niedzieli ze wrzucaja wyzwanie na poziom  5 i mamy je ukonczyc  na rankingowce  w ktorej udział biorą tylko 7 :)

Edited by BREAKCASANOVA

[ZGZ]
Players
4,114 posts
9,027 battles

Czy koledzy z WG jeszcze nie wytrzezwieli  po niedzieli ze wrzucaja wyzwanie na poziom  5 i mamy je ukonczyc  na rankingowce  w ktorej udział biorą tylko 7 :)

Koledzy z WG dali to wyzwanie dla tych, którzy osiągną pierwszą rangę, żeby mogli sobie popływać okrętami 5 tieru (znaczy się - Gremlinem i Kamikaze), a przy okazji jakieś kontenery załapać.
  • Cool 1

[ARES-]
Sailing Hamster
1,543 posts
8,279 battles

czyli misja dla wybranych............  swietnie......Rowne traktowanie graczy...... 

Medale olimpijskie tez są dla wybranych. Masz do kogoś żal że to nie Ty nie pobiegniesz w finale na 100 metrów?
  • Cool 12

Players
6,008 posts
7,043 battles

czyli misja dla wybranych............  swietnie......Rowne traktowanie graczy...... 

Głupiś.

Wbij pierwszą rangę, pomęcz się, a potem się zastanów, czy cały serwer powinien dostać taki event, za bycie amebami w grze.

O. Nawet sprawdziłem twoje statystyki.

Jesteś jedną z tych ameb, które normalni gracze wytykają palcami, bo nie umieją grać w tą grę.

Edit: które (bo było "których" i by mnie PLO ścigało)

Edited by ghashpl
  • Cool 1

Players
6,008 posts
7,043 battles

Medale olimpijskie tez są dla wybranych. Masz do kogoś żal że to nie Ty nie pobiegniesz w finale na 100 metrów?

Ma, że jest tak słabym graczem, że potrafi osiągnąć winratio porównywalne do botów.

W ogóle sorka za sól mojej wypowiedzi.

Tylko triggeruje (denerwuje) mnie to, że ktoś pyszczy nie rozumiejąc podstaw.

Polecam: https://www.youtube.com/playlist?list=PLoRQa0D7yVpc05KETkgPsyZHIRZd980cO

Players
31 posts
8,958 battles

a moze po prostu gram  dla fanu ...... a jak jestes ogranietym graczem to powinienes zwrocic uwage na to ze te słupki rosna..... i tyle, a to ze  bot  niech ci tam bedzie     ......       nie      przejmuje sie tym :P

Players
1,253 posts
984 battles

a moze po prostu gram  dla fanu ...... a jak jestes ogranietym graczem to powinienes zwrocic uwage na to ze te słupki rosna..... i tyle, a to ze  bot  niech ci tam bedzie     ......       nie      przejmuje sie tym :P

Nieno, spoko, luz, masz dopiero 2 IX tiery, wiec masz jeszcze miejsce na rośnięcie tych słupków. No i na fun.

Zwłaszcza na fun.

Players
4,154 posts
9,221 battles

Definicja "gram dla funu" według wows

Naciskam W i trace orientację co się dzieje na resztę bitwy. Na koniec zwyzywam ludzi od idiotów, hakerów i pomarudzę na forum na nierówne traktowanie graczy :trollface:

Jak grasz w piłkę z kolegami to też drapiesz się po dupie dłubiesz w nosie a jak już ktoś do ciebie poda piłkę to oddajesz drużynie przeciwnej  bo "grasz dla funu" ? :popcorn:

• Cool 2

Players
6,008 posts
7,043 battles

Ja nie wchodzę na wows-numbers czy today. Jak sprawdzam gracza, to wchodzę na oficjalkę, więc może to faktycznie trochę krzywdzące.

Ten poradnik co podałem serio jest bardzo dobry.

Grasz pewnie teraz sporo w dywizji, ale warto pooglądać tych bardzo dobrych (na twitch: flamuu albo izolate - gorąco polecam).

• Cool 1

Players
8 posts
2,275 battles

Niestety BREACASANOVA ma rację WG dało ... ciała.

Ich konkurs, ich zasady i nikomu nic do tego.

Ale myślenie boli również przy pisaniu informacji.

Wystarczy w warunkach ukończenia podać:

Wymagana I Ranga i V poziom okrętu - wszystko jasne i sprawa pozamiatana dla niespełniających warunków.

Beta Tester
1,919 posts
7,353 battles

Śmieszą mnie *edit* na widok cudzych statów.

A jak ja robię to do swoich to też uważasz to za śmieszne? 
Edited by Daroo2017
Treści
  • Cool 1

[PLO]
Beta Tester
4,451 posts

Śmieszą mnie *edit* się na widok cudzych statów.

Rozumiem że ukryłeś staty, bo jak każda feministka nie chcesz być obiektem seksualnym?
Edited by Daroo2017
Treści

[GOFER]
[GOFER]
Players
815 posts
9,484 battles

a moze po prostu gram  dla fanu ......

Powinno być: gram fatalnie, nie mam pomysłu jak poprawić moją grę ale prędzej umrę niż się do tego przyznam i dlatego tworzę dziwne usprawiedliwienia dla mojej nieudolności. 

Btw. Czemu tyle spacji i wielokropków? Kot ci biega po klawiaturze? 

[TF16]
[TF16]
Players
605 posts
7,210 battles

Dobrze, że kolega nie grał w poprzednim sezonie rankedów, tam było wyzwanie na X tiery. :D 

Players
31 posts
8,958 battles

Powinno być: gram fatalnie, nie mam pomysłu jak poprawić moją grę ale prędzej umrę niż się do tego przyznam i dlatego tworzę dziwne usprawiedliwienia dla mojej nieudolności. 

Btw. Czemu tyle spacji i wielokropków? Kot ci biega po klawiaturze? 

swiecisz fioletem _ czyli jestes ogarniety. Poprosze o rade na temat kampienia i chowania sie za wszystkimi bo to mi kurde najgorzej wychodzi :P

\lubie kropki:)

Players
1,644 posts
9,230 battles

Dzień w którym ktoś na tym forum powie: "macie rację, jestem czerwony i granie dla funu tego nie tłumaczy. Powinienem zastanowić się co robię źle, popatrzeć na poradniki i przestać szukać winny u innych" będzie dniem w którym nastąpi koniec świata. 

• Cool 4

Players
4,154 posts
9,221 battles

Ogólnie wracając do tematu .

W czym jest problem ? dali misję dla tych co zrobili rangę 1  , w czym jest problem ? Zaciskasz zwieracze trzaskasz 900 bitew masz r1 i robisz misje . Dlaczego mają dawać coś za nie robienie nic ? daja nagrody za granie a nie za marudzenie

• Cool 1

[AKI]
Players
4,147 posts
7,141 battles

Dzień w którym ktoś na tym forum powie: "macie rację, jestem czerwony i granie dla funu tego nie tłumaczy. Powinienem zastanowić się co robię źle, popatrzeć na poradniki i przestać szukać winny u innych" będzie dniem w którym nastąpi koniec świata. 

Macie rację, jestem czerwony i granie dla funu tego nie tłumaczy. Powinienem zastanowić się co robię źle, popatrzeć na poradniki i przestać szukać winny u innych. :(
  • Cool 2

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.