Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
voulezvous

Konkurs dla wszystkich filmowców - Oskary 2017

34 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
WG Team
903 posts
9,288 battles

Znów nadszedł ten czas!

89-ta edycja przyznawania Oskarów odbędzie się za niedługo i chcemy uczcić tę okazję w stylu World of Warships!

Szczegóły konkursu znajdziecie tutaj

BKlyuTP.jpg

Players
4,154 posts
9,221 battles

Dziki szał, nagroda za 1 miejsce to z 15 złotych warta , ale się szarpnęliście

Cała pula nagród 20 euro :trollface:

• Cool 2

[TF16]
Community Contributor
4,087 posts
9,711 battles

Upload'uję :ohmy:

Hmm... Nie było potwierdzenia, ale mam nadzieję, że przeszło... :sceptic:

Ja wrzuciłem swoje :) Czegoż się nie robi dla flagi :)

[ZGZ2]
Players
2,063 posts
10,188 battles

Na stronie konkursowej wyświetlają mi się tylko dwa filmy, czyżby nie było więcej zgłoszeń? A nawet na któryś z tych dwóch nie wiem jak zagłosować.

Czy głosowanie jest już uruchomione??

Players
6,008 posts
7,043 battles

Na stronie konkursowej wyświetlają mi się tylko dwa filmy, czyżby nie było więcej zgłoszeń? A nawet na któryś z tych dwóch nie wiem jak zagłosować.

Czy głosowanie jest już uruchomione??

To normalne, że nie działa.

Ale swój filmik widziałem.

Myślę, że teraz pracownicy przeglądają nadesłane filmy i je akceptują, dlatego widać je po parę sztuk.

EDIT: mój jeszcze jest widoczny "Many Nations - One War".

Edited by ghashpl

Players
1,644 posts
9,230 battles

Głosować chyba się nie da,  znikła opcja zalogowania w ogóle. Strona zrobiona tak 2/10. Myślę że w notatniku sam bym lepszą napisał w 30 min. Jeśli to prywatna inicjatywa Voule czy tam innego moderatora to ok, nie ma problemu, naprawi się będzie dobrze. Natomiast jeśli to oficjalny konkurs WG to strach się bać ich profesjonalizmu.

[TF16]
Community Contributor
4,087 posts
9,711 battles

To normalne, że nie działa.

Ale swój filmik widziałem.

Myślę, że teraz pracownicy przeglądają nadesłane filmy i je akceptują, dlatego widać je po parę sztuk.

EDIT: mój jeszcze jest widoczny "Many Nations - One War".

Heh:  :) całe 2 wpisy :)

[WG-EU]
WG Team
903 posts
9,288 battles

Kapitanowie,

Niestety system głosowania na Wasze zwiastuny do konkursu Oskary w stylu WoWs odmówił posłuszeństwa. Z tego względu stworzyliśmy nową stronę, na której możecie się zarejestrować. Każda z zarejestrowanych osób otrzyma flagę pamiątkową w grze. Będziecie też mieć szansę na zdobycie kolejnych nagród. Poza flagą wybierzemy losowo:

• 100 graczy którzy dostaną 1 dzień Premium

• 50 graczy którzy dostaną 1 kontener

Nadal możecie głosować na zwiastuny przygotowane przez graczy ale te głosy będą liczyły się jedynie przy wyborze najlepszego filmu, nie dla zdobycia ww. flagi i nagród. Stąd nowa strona o której wspomniałem w pierwszym akapicie.

Listę wszystkich nagrodzonych ogłosimy do tygodnia od zakończenia konkursu w osobnym wątku. Wszystkie nagrody powinny pojawić się w Waszych portach do 2 tygodni od zakończenia konkursu.

Players
6,008 posts
7,043 battles

Uwaga zmiana: http://aftermathoftheoscarsbe2017.hscampaigns.com/#enter-now

Teraz każdy, kto się zapisze ma szansę na... dzień premki lub kontener. Hihi: zepsuł się system głosowania i ni ma nagród z pierwszej edycji :)

Pupsko...

Głosować można, a jest tylko 9 filmików. Ludzie teraz pogłosują na te, potem WG stwierdzi "cholera, nie pokazaliśmy resztę" i nie wygrammmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :(

[TF16]
Community Contributor
4,087 posts
9,711 battles

Pupsko...

Głosować można, a jest tylko 9 filmików. Ludzie teraz pogłosują na te, potem WG stwierdzi "cholera, nie pokazaliśmy resztę" i nie wygrammmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :(

Możesz próbować przez polską wersję: tam są tylko 2 filmy. Próba głosowania wywala błąd: errror occured please try later :)

Players
6,008 posts
7,043 battles

Możesz próbować przez polską wersję: tam są tylko 2 filmy. Próba głosowania wywala błąd: errror occured please try later :)

Kandly mówi, że te 9 klipów to wszystkie które zostały wybrane i zatwierdzone przez WG.

Teraz tak jak mówisz, na polskiej wersji są 2, w tym jeden mój (Many Nations - One War).

Także tego...

Przypominam. Bijemy się o 30 sygnałów, 9 kontenerów (po 4 sygnały każdy lul) i 3 miejsca w porcie.

Słabo mi... Ktoś znów dźgnął mnie w serduszko...

[TF16]
Community Contributor
4,087 posts
9,711 battles

Kandly mówi, że te 9 klipów to wszystkie które zostały wybrane i zatwierdzone przez WG.

Teraz tak jak mówisz, na polskiej wersji są 2, w tym jeden mój (Many Nations - One War).

Także tego...

Przypominam. Bijemy się o 30 sygnałów, 9 kontenerów (po 4 sygnały każdy lul) i 3 miejsca w porcie.

Słabo mi... Ktoś znów dźgnął mnie w serduszko...

Ja na całe szczęście filmik swój zrobiłem nie dla tych super sygnałów i kontenerów, ale dla tej flagi, bo lubię kolekcjonować. Okazało się, że zamiast pół dnia kombinować z filmem, wystarczyło teraz wpisać nick i kliknąć OK. Gdybym wiedział, to bym tyle się nie męczył :)

[TF16]
Community Contributor
4,087 posts
9,711 battles

Dobra. Jak to jest, że na angielskiej wersji mają 9 zgłoszeń i twierdzą że to WSZYSTKIE zgłoszenia, jak na polskiej wersji są 2 , na francuskiej 0, na niemieckiej 2, tureckiej 0 na hiszpańskiej 1 zgłoszenie . Miało być głosowanie wszystkich, a wygląda tylko, że wersja angielska się liczy?

[ZGZ2]
Players
2,063 posts
10,188 battles

Ja odniosłem wrażenie, że w ogóle nie ma żadnego głosowania.

"Jedyne, co musicie zrobić to zarejestrować się tutaj, aby uczestniczyć w specjalnym rozdaniu, aby mieć szansę na wygranie nagród i otrzymać nową flagę "Nagroda za Zasługi"

Players
6,008 posts
7,043 battles

Dobra. Jak to jest, że na angielskiej wersji mają 9 zgłoszeń i twierdzą że to WSZYSTKIE zgłoszenia, jak na polskiej wersji są 2 , na francuskiej 0, na niemieckiej 2, tureckiej 0 na hiszpańskiej 1 zgłoszenie . Miało być głosowanie wszystkich, a wygląda tylko, że wersja angielska się liczy?

Nie wiem. Wyszedł koszmar z tym konkursem. Chce się powiedzieć "znowu".

Jak to możliwe, że tylko 9 filmów zostało zaakceptowanych. Trzeba było napisać w regulaminie o tym. A wyszło, że znów jakaś ustawka.

Jednak szkoda było tych paru godzin :(

[ZGZ2]
Players
2,063 posts
10,188 battles

Dostałem maila, że otrzymałem nagrodę za udział w konkursie. Jak wrócę z pracy to sprawdzę w grze.:)

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.