Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Gigantikus

nazwy graczy

69 comments in this topic

Recommended Posts

[GTWPL]
Players
259 posts
15,742 battles

Szanowni gracze

Uważam, że WG powinno w pewien sposób weryfikować nazwy graczy i uniemożliwiać ich nadawanie. Jak my wszyscy na tym forum jestem Polakiem i jestem z tego dumny lecz szlag mnie trafia kiedy widzę nazwę gracza typu:

H1tler - nazwa aż nazbyt kojarząca się z Hitlerem

Blitzkrieg1939  - no tutaj ledwo wytrzymałem aby gościowi nie wygarnąć pełnej salwy z Iowy

Kiedyś pisałem do supportu ale odpowiedź była g... warta , zatem może wspólnie a z największą pomocą WG staff zróbmy akcje aby WG coś z tymi nazwami zrobiło ?

• Cool 1

Beta Tester
272 posts
8,799 battles

To nie serwer klimatyczny jakiegoś MMO by się tym przejmowali. Mają na to wywalone i będą mieć na to wywalone bo nie jest to dla nich realne zagrożenie.

Players
6,008 posts
7,043 battles

A co to Kaczyński się nie można nazywać, bo to jakaś plama na honorze?

Natomiast Blitzkierg39... no tu gość już pojechał.

[PWS]
Beta Tester
798 posts
9,892 battles

To nie serwer klimatyczny jakiegoś MMO by się tym przejmowali. Mają na to wywalone i będą mieć na to wywalone bo nie jest to dla nich realne zagrożenie.

Jak wyżej , póki nie  uderzasz po nazwach religijnych, otwarcie promujących nazi i najistotniejsze póki ktoś tego nie zgłosi, to nie ma  przeszkód nazywać się Wacław Moszna Trzepiekoński. W wocie wiem ,że strasznie byli przewrażliwieni co do religii wszelakich i dużo spraw  było, mi utkwiła sprawa gościa o niku  Christophoros ( z jakimiś  literkami ), raport za religijne odniesienie bo kogoś to kuło w oczka i raport był. Za to Stalinów popyla na pęczki .W Wows nie zauważyłem większych  kwiatów, ale za Adolfa z kumplami i Jozefa Stalowego to powinny być  permbany, a nie  ta  mocno rozmyta polityka pseudomoralnego regulaminu przeznaczonego do dowolniej interpretacji przez support.. 

Players
1,253 posts
984 battles

Czyli że saport w kwestiach WoWS jest mniej restrykcyjny niż w przypadku reszty tytułów? Userów typu H1tler powinni siłowo renejmować, ale na reakcję na temat zasłużonych bolszewickich zbrodniarzy przeciwko ludzkości nie liczyłbym.

W samolotach sam helmutom klan zepsułem i musieli zrobić sobie nowy, bo saport był jak nigdy szybki w palcach.

Players
4,154 posts
9,221 battles

Wyslij raport że obraża swoim nickiem twoje uczucia religijne i nie musisz robić dramy na forum bo H1tlera zobaczyłeś czy jakiegos innego Mao :smart_fish:

Ja nie wiem skąd w ludziach ta ciągła nadzieja , że wszyscy są wspaniali cudowni pomocni, mili grzeczni i nie używają wulgaryzmów w internecie ? Nie podoba się ? zignoruj albo wyślij raport i żyj dalej  bo nic innego sensownego nie zrobisz . Kampanie edukacyjne nie pomogą

Beta Tester
311 posts
14,085 battles

Nic na wodach nie wQ jak 

ORP_Macierewicz   :facepalm::P

"Ale, że o co chodzi ja się pytam się zapytuję się?" :trollface:

14671249524842.jpg

• Cool 3

[LOBUZ]
Players
4,327 posts
16,657 battles

Te wszystkie Radeckie i horthy to ukryta opcja cesarsko-królewska. Jestem na nie

[PWS]
Beta Tester
798 posts
9,892 battles

Brak tylko Misiewicza...

Jest w grze w wielu odmianach aczkolwiek powiązania z w/w aptekarzem  wazeliniarzem o aparycji Józia z trzeciej gimnazjum po dwóch tygodniach u babci, mogą być różne, ot nazwisko jak nazwisko nie koniecznie chodzi o te aberracje genetyczną. Co mają powiedzieć ojcowie, którzy dali swoim dzieciom na  imię  Ryszard bo męskie, bo mało popularne, bo mocne, a przyszedł Petru i to wszytko spier.... Na szybko przejrzałem  wyszukiwarkę , Eichamnn  jest, rudolf Hoss  czy hess jest,  wszystkie organy płciowe  są, określenia  homoerotyczne są,  Jezus  i Alllach check,  jude w paru odmianach etc etc. Jak Wows dochowa się swojego Terlika, będzie  miał  gość co robić, póki to nie nastąpi, zdziczenia i moralnej inercji w necie nie naprawimy, więc szkoda zdrowia. 

Edited by WscieklyPL01
  • Cool 1

[PLO]
Beta Tester
4,418 posts

Te wszystkie Radeckie i horthy to ukryta opcja cesarsko-królewska. Jestem na nie

Co ty masz przeciw porządnej monarchii absolutnej?

Elekcja w tym kraju nie działa, spójrz tylko na poczet władców III RP...

A jakbyśmy sobie ustanowili Habsburgów, to chów wsobny wykończyłby ich dopiero po kilkuset latach.

Pozdrawiam

• Cool 1

Weekend Tester
583 posts
986 battles

Akurat na nicki wiążące się stricte z nazizmem suport WG reaguje mniej lub bardziej sprawnie. Co prawda trafiają się kwiatki w stylu odpowiedzi suportu na raport w sprawie nazwy rumuńskiego klanu "[sS-T] Divizia SS Totenkopf" w stylu:

Dziękujemy za kontakt z supportem Wargaming.net!
Skojarzenie z SS nie jest tutaj jednoznaczne, zwłaszcza że klan jest z Francji.
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt.

ale suport angielski wyprostował sprawę raz-dwa (szkoda tylko, że bez banów dla członków klanu). Tylko tu rzeczywiście trzeba zgłaszać; najlepiej do suportu anglojęzycznego i najlepiej być upierdliwym. A nicki są takie same we wszystkich trzech grach WG więc przynajmniej teoretycznie reakcja suportu WoWs powinna być taka sama jak suportu WoT.

• Cool 1

[WG-EU]
WG Team
903 posts
9,288 battles

Szanowni gracze

Uważam, że WG powinno w pewien sposób weryfikować nazwy graczy i uniemożliwiać ich nadawanie. Jak my wszyscy na tym forum jestem Polakiem i jestem z tego dumny lecz szlag mnie trafia kiedy widzę nazwę gracza typu:

Blitzkrieg1939  - no tutaj ledwo wytrzymałem aby gościowi nie wygarnąć pełnej salwy z Iowy

Kiedyś pisałem do supportu ale odpowiedź była g... warta , zatem może wspólnie a z największą pomocą WG staff zróbmy akcje aby WG coś z tymi nazwami zrobiło ?

Jest w grze w wielu odmianach aczkolwiek powiązania z w/w aptekarzem  wazeliniarzem o aparycji Józia z trzeciej gimnazjum po dwóch tygodniach u babci, mogą być różne, ot nazwisko jak nazwisko nie koniecznie chodzi o te aberracje genetyczną. Co mają powiedzieć ojcowie, którzy dali swoim dzieciom na  imię  Ryszard bo męskie, bo mało popularne, bo mocne, a przyszedł Petru i to wszytko spier.... Na szybko przejrzałem  wyszukiwarkę , Eichamnn  jest, rudolf Hoss  czy hess jest,  wszystkie organy płciowe  są, określenia  homoerotyczne są,  Jezus  i Alllach check,  jude w paru odmianach etc etc. Jak Wows dochowa się swojego Terlika, będzie  miał  gość co robić, póki to nie nastąpi, zdziczenia i moralnej inercji w necie nie naprawimy, więc szkoda zdrowia. 

Jeśli uważasz że nazwa gracza jest obraźliwa lub nawiązuje do treści zakazanych, zgłoszenie do Supportu wraz ze screenem powinno bardzo szybko rozwiać wszelkie wątpliwości.

Players
5 posts
110 battles

Pływam od niedawna, ale Blitzkriga zdążyłem juz spotkać. I jeszcze NachOst czy jakoś tak. Plaga na te niemiecikie, wojenne nazwy jest straszna. I co najciekawsze często im bardziej bojowa nazwa tym większy tchórz. To po co zaczynają bitwę, jeśli wolą zwiedzać krawędz mapy? Niech sobie założą wows.de i tam uprawiają alternatywną wersję wojny na morzu  :playing::teethhappy::trollface:

[PLO]
Players
639 posts
7,697 battles

a Friedrich Wilhelm Kruger? Takie ładne germańskie nazwisko. I pewien s...syn który w WoT-cie przybrał je sobie od swojego idola.

[LOBUZ]
[LOBUZ]
Players
3,342 posts
18,767 battles

Wczoraj na koniec grania, dostałem sojusznicze torpy od kolesia o nicku Bismarck(cyferki). Grałem Taszkientem, on Myoko. Ja próbuję kapa zająć. Cofam bo wiedziałem że pójdą torpy od Benka prosto w jego torpy. Ja ostatni w teamie a on 3 od końca. 

Weekend Tester
583 posts
986 battles

a Friedrich Wilhelm Kruger? Takie ładne germańskie nazwisko. I pewien s...syn który w WoT-cie przybrał je sobie od swojego idola.

W 2014 w grudniu zgłaszałem taki nick do suportu WOT; został zmieniony.
Edited by profes79

Weekend Tester
651 posts

Mi tam by było miło ubić jakiegoś Hitlera czy Stalina, nawet ze swojej drużyny. Wittmannów, Guderianów mam na pęczki, a takie nicki mi się jeszcze nie trafiły. Aż bym screeny zrobił dla potomności. Ok. pałki nie można przeginać z nickami czy nazwami klanów, ale nie można popadać w paranoję. Przypomnę historię bardzo dobrego polskiego klanu w Wot -SD-. Przez cztery lata nikomu ten skrót nie przeszkadzał, aż znalazł się jakiś zawistny s...syn i napisał donos. I tak klan stał się Sedesami ( -SED- ).

• Cool 1

Weekend Tester
583 posts
986 battles

Cóż, na polskim forum WoT swego czasu był gościu uparcie twierdzący, że SS w jego nicku to skrót od Szare Szeregi...

Players
550 posts
3,696 battles

Cóż, na polskim forum WoT swego czasu był gościu uparcie twierdzący, że SS w jego nicku to skrót od Szare Szeregi...

Tak, przy okazji - mnie to nie przeszkadza, ale flaga w Twoim avatarze to wiesz... Mnie kiedyś za te flage na pejsbuku strasznie męczyli ;)

[LOBUZ]
Beta Tester
1,044 posts
5,524 battles

Tak, przy okazji - mnie to nie przeszkadza, ale flaga w Twoim avatarze to wiesz... Mnie kiedyś za te flage na pejsbuku strasznie męczyli ;)

• Cool 1

Players
550 posts
3,696 battles

Dixie jest oklepane ;) Ja wrzuciłem to:

Koleżanka co mieszka w usa dostała jakiegoś amoku ;) W sumie nie wiem dlaczego :trollface:

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.