Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
PanNickt

Oszustwa WG z nagrodami za PT

25 comments in this topic

Recommended Posts

[ZGZ]
Players
4,107 posts
9,016 battles

Próbowałem wczoraj odebrać nagrody za PT 6.0.0 (2 edycje) i PT 6.1.0, bo się nazbierały.

W sumie miały być 3 x po 3 flagi, 2 x po 10 kamo 6 i dzień premium.

Wybrałem co trzeba na stronie https://worldofwarships.eu/pl/userbonus/#, dostałem informację, że nagrody za chwilę zostaną dostarczone - i NIC (*) nie zostały dostarczone.

Grzecznie piszę do Supportu i dostaję kłamstwo w żywe oczy:

*edit* na prośbę Wulewu

W oszustwach WG potrafi przebić nawet samo siebie :)

edit

(*) Chyba faktycznie zostaly dostarczone nagrody za PT 6.1.0 (po 3 flagi), ale bez zwyczajowej informacji pokazującej wpadające flagi. Za to nagrody za PT 6.0.0 wpadły w jakąś WG-czarną dziurę, bo czego jak czego, ale rozpoczęcia kontra premium nie sposób przeoczyć. :P

Edited by PanNickt

[ZGZ]
Players
4,107 posts
9,016 battles

nie łamiesz czasem regulaminu, komentując i upubliczniając korespondencje z supportem?

Się zobaczy. Jak mnie zbanują, to znaczy że łamałem.
  • Cool 1

[ZGZ2]
Players
2,061 posts
10,188 battles

Może wbiłeś kody, które były na forum. Też miałem podobnie, wbijałem kody, które u mnie nie działały, jak napisałem do suportu, to mi odpisali, że kody już wykorzystałem, a nie robiłem tego. Dopiero po jakimś czasie zorientowałem się, że wykorzystałem nagrody za test, więc kody u mnie nie działały.:P

[POMF]
Weekend Tester
2,269 posts
7,420 battles

Oszustwa WG  z zagrodami 

• Cool 1

[HOB]
Players
1,166 posts
5,378 battles

Raczej chodzi o zapobieganie kopiowania głupot wypisywanych przez support niż bezwzględny zakaz.

Jeśli ktoś np. zada pytanie o to, czy pociski przeciwpancerne mogą podpalić, a ktoś wklei odpowiedź supportu, że nie mogą... to za to raczej ban nie grozi.

[TF16]
Community Contributor
4,084 posts
9,693 battles

Ach. Czyli właściwie to dali, ale zasiałeś panikę. :) Choć ciesz się, że dostałeś niezłą odpowiedź od supportu. Mnie kiedyś wciskali kit, że dostałem nagrody za PT wcześniej, niż odbył się PT. Jak się przyczepiłem, że nie potrafią czytać to mi zgłoszenie zamknęli.

[ZGZ]
Players
4,107 posts
9,016 battles

Support nadal KŁAMIE - tym razem twierdzą, że nagrody odebrałem 25.01, a nic takiego nie miało miejsca.

Przy takiej bandzie kłamców i oszustów trzeba robić screena każdej operacji, bo inaczej będą pluli w twarz i mówili, że deszcz pada.

Czyli to samo co u Dark_Havoc - mają burdel nieporządek i na każdym kroku próbują wykiwać klientów.

Dowód na burdel nieporządek w WG:

*edit* na prośbę Wulewu

Edited by PanNickt

[TF16]
Community Contributor
4,084 posts
9,693 battles

Przypadkiem nie wklepywałeś tych kodów, które parę dni temu były na forum? One były związane z PT - mi się niby wbiły, ale nie było komunikatu w grze. Może w ten sposób odebrałeś nagrody z PT.

[ZGZ]
Players
4,107 posts
9,016 battles

*edit* na prośbę Wulewu

A wystarczyło dać komunikat, wysłać maila, że termin odbioru nagród jest skrócony albo chociaż w ten sposób odpowiedzieć na pierwsze zgłoszenie, zamiast na czwarte.

OK, temat do zamknięcia. Sprawa wyjaśniona.

Edited by PanNickt

[WG-EU]
WG Team
903 posts
9,288 battles

PanNickt - Twoja osobista opinia o tym czemu miałeś trudności z odebraniem nagród za PT ma prawo zaistnieć na forum.

Rozumiem też, że oczekiwanie na nagrody może budować frustrację. Przepraszamy za opóźnienie i zamieszanie ale niestety mieliśmy dobry powód by tymczasowo wstrzymać działanie strony przyznającej nagrody.

Jeśli nic się nie ruszy w tym kierunku do końca tygodnia, proszę o kontakt ze mną.

Nowe reguły forum jasno określają jaki mamy stosunek do cytowania prywatnych wiadomości z Działem Obsługi Klienta.

Proszę o wyczyszczenie Twoich wpisów z cytatów z Twojej korespondencji z Supportem bo nie chcę zgłaszać Ciebie do moderacji.

xxPVNLE.png

• Cool 1

[ZGZ]
Players
4,107 posts
9,016 battles

Proszę o wyczyszczenie Twoich wpisów z cytatów z Twojej korespondencji z Supportem bo nie chcę zgłaszać Ciebie do moderacji.

Zrobione.

Po wykastrowaniu wątek przestał mieć jakąkolwiek wartość informacyjną (przede wszystkich dla osób, które spotka(ły) ten sam problem), więc spokojnie można go usunąć/zamknąć. 

Ze swej strony proponuję, żeby informację o problemie umieścić w ogłoszeniach.

[GOFER]
Beta Tester
2,854 posts
6,641 battles

Regulamin nie zabranie dzielenia się wiadomościami od supportu poprzez PM.

Można utworzyć oddzielny wątek celem wymiany takich PM.

:)

[GOFER]
Beta Tester
2,854 posts
6,641 battles

Umieszczać na zewnętrznym,najlepiej publicznym forum o dużej oglądalności.

:)

[HOB]
Players
1,166 posts
5,378 battles

W sumie niegłupie... po prostu wystarczy zaszyfrować, że treść nie jest od supportu, a od kogokolwiek (może być nawet, że w dziekanacie tak powiedzieli)

Nie uda się określić, który gracz ujawnił treść rozmowy, bo support pani z dziekanatu notorycznie odpowiada wklejankami.

[ZGZ]
Players
4,107 posts
9,016 battles

W sumie niegłupie... po prostu wystarczy zaszyfrować, że treść nie jest od supportu, a od kogokolwiek (może być nawet, że w dziekanacie tak powiedzieli)

Nie uda się określić, który gracz ujawnił treść rozmowy, bo support pani z dziekanatu notorycznie odpowiada wklejankami.

Vox populi, vox Dei:

Pan z dziekanatu napisał, że najmocniej przeprasza za tę sytuację i że możliwość odbioru nagród za test 0.6.0 aplikacji dziekanatowej została wyłączona 17/02/2017, w związku z pewnymi okolicznościami. W chwili obecnej developerzy dziekanatu zbierają dane, ile osób nie zdążyło do tego czasu odebrać nagród - jak tylko listy te będą przygotowane, nagrody zostaną ponownie wysłane. Pan z dziekanatu raz jeszcze przeprosił za to zamieszanie i poprosił o jeszcze odrobinę cierpliwości.

• Cool 1

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.