Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
GundamSeravee

Myoko kaptan becerileri nasıl olmalıdır ?

7 comments in this topic

Recommended Posts

[CMMR]
Players
681 posts
12,963 battles

Merhabalar, VII seviye japon kruvazörü Myoko gemisinin kaptan becerileri sizce nasıl olmalıdır ?

Merhaba Arkadaşım,Myoko yu sattım ancak komutanı yedekte beklemekte...bendeki komutan becerileri aşağıda resimdeki gibidir...doğrudur yanlıştır tartışılır ancak it dalaşına girdiğim dövüşçü tüm gemilerimde bu düzeni kullanmaya çalışırım...umarım yardımı dokunur.

NpVk0Y.jpg

Players
735 posts
9,958 battles

senin yolun zao ya gidiyor o yüzden kaptanını şimdiden ona göre eğitmelisin. kendi kaptanıma gelirsek özellikleri şöyle. tabi bunalr benim oynayışıma göre ayarlanmış sen daha kendine özgü şeyler yapabilirsin. kaptan özelliklerini iyi oku oynanış tarıza göre sana en iyi uyanı ver. bana uygun olan sana uygun olmayabilir. 

01VllV.jpg

• Cool 1

[SAT]
Players
771 posts
9,830 battles

en mantıklısı fareranınki güzel kombinasyon bir kaç ayar daha yapılabilir 4. kısım ve 1. kısımdan krüvazör oynıyacağımda siz bana yardımcı olursunuz artık arkadaşlar 

Edited by PisiReis

Players
186 posts
4,233 battles

Zao'ya kadar gideceksiniz ve Zao'yada uygun bir kaptan hazırlatılmalı.Ben oynayış tarzıma göre yaptım.E tabi sizin oynayış tarzınız farklı olabilir buna benzer ama biraz farklı yapabilirsiniz.Benim Myoko kaptanınıda böyle hazırlamayı planlıyorum.Hem bu bana göre Zao içinde daha uygun :)

dPjP3p.jpg            

• Cool 1

[TRYRN]
Players
28 posts
5,060 battles

Hepinize teşekkürler, Yamato ve Zao hedefim. Aslında kruvazör oynamasını hiç bilmem hep zırhlı oynadığımdan sıkıldım ve kruvazörlere de yöneldim.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.