Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Cptn_JackSparrov

BLACK - Premium Destroyer

9 comments in this topic

Recommended Posts

[TCG]
Beta Tester
80 posts
11,216 battles

bana soylermisin seni nasıl  ''Community Contributor'' yaptılar. Bu nasıl bir inceleme iyimisin sen ? geminin en önemli özelliği olan RADAR !!! yok şaka gbi bide burda paylaşmışsın wg yetkililerinin iyice kalitesi düşmüş

Edited by jah_1

Players
6 posts
5,880 battles
Arkadaşım sen çok biliyordun da neden onun yerinde sen olmadın adam emek harcamış video çekmiş nedir yani sendeki bu öz güven patlaması ?
  • Cool 1

Community Contributor
371 posts
6,124 battles

bana soylermisin seni nasıl  ''Community Contributor'' yaptılar. Bu nasıl bir inceleme iyimisin sen ? geminin en önemli özelliği olan RADAR !!! yok şaka gbi bide burda paylaşmışsın wg yetkililerinin iyice kalitesi düşmüş

Gereksiz tepkinizi umarım giderir buyrun... :look:

:great:İyi Savaşlar Sakin Denizler Dilerim:great:

Başkalarını bilen insan bilgili, kendini bilen kimse akıllıdır... -Laotsze

[EJDER]
Players
770 posts
9,461 battles

Hatasiz kul olmaz bunlar kucuk hatalar teknoduslerden istegim var canturk oger gibi oynanis videolari koysaniz cok makbule gecer ben yeni basladim oyuna degisik sitiller arayisindayim topluluk katilimcisi oldugunuz icin boyle premium gemi videolarini gormek istemiyorum engin deneyimiz olan videolara agirlik verirseniz sevinirim sonucta oyunu bilmeyen veya yeni baslamis olan arkadaslara katkida bulunacaginizi dusunuyorum premium gemiler yeni oyuncularin ilgisini cekmez maalesef engin deneyiminizden yararlanmak isterim topluluk katilimcisi oldugunuz icin istegim bu hemde oyuna daha fazla Turk oyuncu cekmis olursunuz haftada 1 video koysaniz bile yeterli kaptan ozelikleri gibi gemilere hangi parcalar takilacagi gibi

• Cool 1

Community Contributor
371 posts
6,124 battles

Hatasiz kul olmaz bunlar kucuk hatalar teknoduslerden istegim var canturk oger gibi oynanis videolari koysaniz cok makbule gecer ben yeni basladim oyuna degisik sitiller arayisindayim topluluk katilimcisi oldugunuz icin boyle premium gemi videolarini gormek istemiyorum engin deneyimiz olan videolara agirlik verirseniz sevinirim sonucta oyunu bilmeyen veya yeni baslamis olan arkadaslara katkida bulunacaginizi dusunuyorum premium gemiler yeni oyuncularin ilgisini cekmez maalesef engin deneyiminizden yararlanmak isterim topluluk katilimcisi oldugunuz icin istegim bu hemde oyuna daha fazla Turk oyuncu cekmis olursunuz haftada 1 video koysaniz bile yeterli kaptan ozelikleri gibi gemilere hangi parcalar takilacagi gibi

O halde size önerim Youtube üzerinden takibinizi sürdürmeniz olur... Teşekkürler... :look:

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.