Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Freddy_CZ

Zakoupení Dublonů přes Paypal

10 comments in this topic

Recommended Posts

Players
2 posts
1,901 battles

Stalo se prosím Vás někomu že při koupi dublonů pro WoWs  neobdržel na účet dublony ,ale obdržel měnu v goldech na herní účet WoT ?? .

Právě se mne to přihodilo v premiovém obchodě při zaplacení v akci přes Paypal .   :(

[IDDQD]
Privateer
3,163 posts
5,082 battles

Pokud jsi je měl na koupení premiového účtu,tak si ho kup v tancích. Ten platí i pro lodičky. 

Anebo zde https://eu.wargaming.net/support/kb/articles/27 tam se proklikej na svůj problém a řeš to přes podporu .

Musíš se dostat někam sem a popsat problem https://eu.wargaming.net/support/tickets/create

Edited by Stratos_HF

Players
21 posts
4,880 battles

No ja nevim co ale před asi 15min jsem si za Telefoní hovor za 190 Kč koupil 1510 Dublonu a nedostal jsem je tak se novodobe okradaji lidi?!? Nebo jak to tu je????? Rad bych viděl bud 1510 dublonu na mém učtě nebo 190 Kč na mem kredytu!!!!

Chtěl jsem napsat na podporu ale to prostě nejde nefunguje zada mi to popište problem tak ho popíši a dam pokračovat a ono mě to vrati zase na začatek a tak dokola?!? TO si važně mam mislet že je to tu na okradaní hraču?!?!

Spojeno (2 posty)

Edited by Haatra

Players
21 posts
4,880 battles

ty chytračku podivej se na koupi dublonu za tel hovor za 190Kč a maš jasně naposano 1510 dublonu 3x mi to došlo bez problemu...ted ne je pul čtvrte rano  udelam mazec okradat se od nich nenechäm.... a ty se nauč počitat...!!!!!!!!!!!!

Chtel jsem si 5.dubna udělat radost k mim padesatinam a koupit si přes učet Tirpicz abych měl všechy Německé Bitevní lodě... [Editováno] Zlodějum co kradou 190Kč posilat 1400Kč ani v nejmenším nebudu a jestli ty dublony nedostanu.... tak to pěkně rozmaznu na netu! [Editováno]

Spojeno (2 posty)

Edited by Haatra
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. Haatra

Players
21 posts
4,880 battles
[Editováno]
Edited by Haatra
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. Haatra

[CULMY]
Moderator
1,787 posts

[Editováno]

Systém zadávání ticketů byl a je plně funkční. Musíte to zkusit znova.

Players
3 posts
944 battles

Nemužu koupit DUBLONY přes kreditku,neustále to ukazuje že se někde stala chyba.Vše zadávám správně.Muj kreditní ůčet i banka je v pořádku tak nevím proč nejdou koupit :(

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.