Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
killer6778

armored warfare

10 comments in this topic

Recommended Posts

Players
96 posts
1,389 battles

ta gra w porównaniu z grą armored warfare jest *edit* jak lato z radiem  w grudniu na 20 walk ryujo przeciwnik taki sam wykonczyl mi 16 razy mysliwce bo byl magikiem chyba

Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: wulgaryzmy

Edited by Daroo2017
Treści

[PLO]
Alpha Tester, In AlfaTesters
5,430 posts

ta gra w porównaniu z grą armored warfare jest *edit* jak lato z radiem  w grudniu na 20 walk ryujo przeciwnik taki sam wykonczyl mi 16 razy mysliwce bo byl magikiem chyba

Istnieje też prawdopodobieństwo, że był po prostu lepszym graczem. Im dłużej będziesz grał, i im uważniej obserwował co inni gracze robią, tym większa szansa, że z czasem sam się paru magicznych sztuczek nauczysz.
Edited by Daroo2017
Treści

[TF16]
Community Contributor
4,087 posts
9,705 battles

ta gra w porównaniu z grą armored warfare jest *edit*  jak lato z radiem  w grudniu na 20 walk ryujo przeciwnik taki sam wykonczyl mi 16 razy mysliwce bo byl magikiem chyba

Jest kochany banalne rozwiązanie zakładające jedną ważną rzecz: mam nadzieję, że nie jesteś masochistą (choć wiele na to wskazuje).

Ja na ten przykład, jeśli gra mi się nie podoba (bo jest bardzo zła), to po prostu w nią nie gram. Kasuję i gram w taką co mi się podoba: na ten przykład "Armored warfare". Problem rozwiązany.

Jesteś człowiekiem niereformowalnym, co niestety widać po Twoich wypowiedziach o składni i formie wyniesionej z średnich klas podstawówki. W związku z tym zaproponuje (oczywiście grać w AW):

foto_ab4c9195f342e8d49e2a8186b182c0c2.jp

Tutaj masz jeszcze trochę znaków przystankowych (i nie chodzi o przystanki autobusowe): ,,,,, ...... ,,,,, ......

Możesz je używać do woli! :)

Edited by Daroo2017
Treści

[GOFER]
Beta Tester
2,856 posts
6,641 battles

Też lubię sobie poszczelać do botów  z armoretka na misjach PvE.

Players
96 posts
1,389 battles

serio bardziej *edit* gry nie ma chyba a uwierz mi gralem w mase gier i ta pod katem glupoty top 1 tu grac to chyba najpierw wpakowac w nia z 10000zl 

Edited by Daroo2017
Treści

Players
96 posts
1,389 battles

A M8 na PVE nie przebija cie za bardzo w twój Challenger?

nie za bardzo bo jak ustawie sie przodem nie przebije po 2 challa nie mam 

[O_O]
Players
88 posts
2,789 battles

Zał mi Cie dzieciaczku...

Przeważnie gry sa od 12lat.. a ty skończyłeś 10 ?

Jak chcesz grać w gre dla dzieci, to polecam Tanki Online, jest tam dużo dzieciaków twojego pokroju ;) :playing:

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.