Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
IDAGI

Dlaczego WG uważa że MM musi być tak..

32 comments in this topic

Recommended Posts

[ARES-]
Players
1,456 posts
11,031 battles

DLACZEGO WG Z TAKĄ PREMEDYTACJĄ GRUPUJE POMIDORY W WIĘKSZOŚCI TYLKO DO JEDNEGO TEAMU?  Czy naprawdę nie można dać szansy na równą grę i po prostu rozdzielać losowo? Przez ten *edited* MM bitwy są z góry przesądzone i zwykle trwają krótko bo nooby z jednej strony szybko giną albo przeciwnie nie uczestniczą w bitwie pływając po krańcu mapy byleby poczekać na ogryzki i dopiero wtedy zacząć strzelać (a że osłabili swój team zostawiając go na pożarcie to maja w głębokim poważaniu..). Przecież takie podejście do MM nie daje nikomu frajdy ani noobom ginącym na początku, ani noobom którzy liczą, że zostawiając silny team samemu sobie osłabią go na tyle że przeciwnik zdoła go pokonać ale będzie za słaby na full HP noobów, ani graczom liczącym że będą mogli wykazać się w bitwie. PO JAKI *edited*  Przecież sam noobprotect w RNG działa wystarczająco dobrze i idioci nie przegrywają cały czas (kto z nas nie zaliczył podwójnej cytadeli na skątowaniu gdy noob strzelający na pancerniku całą bitwę z HE omyłkowo przerzucił się na AP).

Dwie kolejne bitwy:

-Bismarkiem rzuconym na X tiery gdy własny team idiotów pada w kilka minut wiele nie da się zrobić

-w drugiej jestem na topce ale zanim osiągnąłem pełną prędkość to przeciwnikowi już padły dwa okręty. Nawet nie zdążyłem dopłynąć do środka mapy, rewelacyjna * exp x2 mniejszy niż na przegranej :(

PO OBU ZOSTAŁA TYLKO FRUSTRACJA I ZNIECHĘCENIE DO GRY !!! i to na samym starcie weekendu

TaNcC5g.jpg

tNbFMGy.jpg

Edited by TariboW
wulgaryzmy
  • Cool 1

Players
6,008 posts
7,043 battles

Nic nie poradzisz, taka mają politykę  i testerów  xD

Coraz częściej dochodzi do gwałtu. Po paru minutach jest po wszystkim. To nie wina testerów.

Powiedziałbym, że to przez to, że baza graczy nauczyła się grać i jakikolwiek błąd z jednej strony, powoduje bardzo ostrą karę z drugiej strony (takie wykorzystanie szansy taktycznej). Tylko wiemy, że to nie prawda. Po prostu większość ludzi nie ma skilla. Chce sobie popływać w statki.

Coraz częściej też tak to traktuję. Staty rosną, ale stres mniejszy.

Po prostu to co się wyprawia staje się dla mnie obojętne - a to podobno pierwszy etap to odejścia :ohmy:

• Cool 7

Beta Tester
1,400 posts
7,634 battles

Nic nie poradzisz, taka mają politykę  i testerów  xD

Żebym zaraz Ciebie nie przetestował.

Jak nie wiesz jak wygląda sprawa to po co się wypowiadasz?

Może to wina takich graczy jak Ty? Hmmm... sprawdzę zaraz... a nie czekaj - masz ukryte wszystko :trollface:

Ghash ma niestety rację. Ale to tylko i wyłącznie efekt mechanizmu MM. Gra jest za trudna do ogarnięcia dla większości a MM i RNG chce aby jednak każdy ''coś'' tam zrobił aby i nie odszedł od produktu.

Czy to coś daje? Jak ktoś jest typowym causalem to na pewno tak.

[LOBUZ]
Players
4,327 posts
16,673 battles

Pomidorek raz na jakiś czas coś wygra, ucieszy się szczerbatą szczęką i kliknie bitwa. Profit dla wszystkich - WG ma klienta ,a my mamy na kim krakeny nabijać.

Edited by 44smok
  • Cool 2

[MS-B]
Players
128 posts
13,162 battles

Ghash ma niestety rację. Ale to tylko i wyłącznie efekt mechanizmu MM. Gra jest za trudna do ogarnięcia dla większości a MM i RNG chce aby jednak każdy ''coś'' tam zrobił aby nie odszedł od produktu.

Czy to coś daje? Jak ktoś jest typowym causalem to na pewno tak.

Zaraz moment :) czyli jeżeli na 100 gier moimi CA tierami VIII  - 90 razy rzuca mnie na X  i to jako jedna z 2-3 ósemek na 24 okręty to znaczy że MM i RNG chce aby na mnie nabijali casuale dmg????? Czyli że taki BB wpie.......... mi przypadkiem dmg z 20 km i to ma być zachęta aby gość nie odszedł z gry bo jest casualem i niewiele potrafi - ot ciekawa polityka.

Players
124 posts

To się kupy nie trzyma! - Powinno Ciebie rzucać tylko do "pomidorów" lub do "koksów", a trafiłeś i tu i tu. Przemyśl to co gryzmolisz jeszcze raz.

Players
4,154 posts
9,221 battles

No tak , polityka taka żebys poszedł w t10 a nie siedział na t8 . Od razu premke będzie trzeba kupić , może camo weźmiesz za 5000 . Same zalety

Players
124 posts

No tak , polityka taka żebys poszedł w t10 a nie siedział na t8 . Od razu premke będzie trzeba kupić , może camo weźmiesz za 5000 . Same zalety

Przecież on jest pro graczem i na 10 będzie zarabiał co bitwę.
Edited by Socyn

Players
4,154 posts
9,221 battles

No właśnie nie będzie zarabiał , ale jak dostanie taki sam łomot w Yamato jakby pływał Amagi to przynajmniej nie będzie marudził , że ma tier za niski i przez to. Popłacze na Op cv albo DD

Weekend Tester
651 posts

Prawda jest taka, że są okręty które mają bardzo duży wpływ na wynik i są takie które robią za dekorację . Gdy przeciwnik ma dobrych graczy z odpowiednimi kapitanami to gwałt odbywa się w tempie expresowym. Być może BB są OP , ale to DD czy CV robią grę. Jak padną nasze DD w pierwszej min. bitwy to mamy bardzo ciężko  by wyciągnąć wynik. Tak samo z CV. Jak nasz lotnik zajmuje się nabijaniem dmg na BB , a przeciwny topi nasze deski to wynik też jest prawie wiadomy. 

[MS-B]
Players
128 posts
13,162 battles

To się kupy nie trzyma! - Powinno Ciebie rzucać tylko do "pomidorów" lub do "koksów", a trafiłeś i tu i tu. Przemyśl to co gryzmolisz jeszcze raz.

ale o kim mowa???

KaraMon taki jest target w każdej grze,że jest coś topowego do zdobycia i tu jest to T10.Co do kupowania to "skolko godno" stać Cię to kupujesz.

Myślę że tego typu MM i RNG nie za bardzo zachęca właśnie takich graczy co grindują jakieś okręty gdy nagle zaczyna nimi miotać na +2 dużo częściej niż na podobne tiery a sam wiesz ile można zdziałać okrętem o tierze niższym w przypadku widełek VIII-X

Players
2,515 posts
3,801 battles

Przecież wiadomo, że 40% bitew się "wygrywa" z urzędu nic nie robiąc, 40% niemal nie do wygrania solo, a tylko 20% to uczciwe walki z równym szansami. Aczkolwiek skala rzezi jest większa niż pół roku temu, gra więcej osób i poziom bardzo poleciał w dół,  stąd MM musi mocniej ustawiać bitwy, żeby te 40% wr miał każdy. Teraz jeszcze rankedy, ci co umieją wcisnąć W to na randomie rodzynki.  IDAGI i tak wygrywasz więcej niż ustawa przewiduje, nie marudź.

• Cool 1

Players
4,154 posts
9,221 battles

Myślę że tego typu MM i RNG nie za bardzo zachęca właśnie takich graczy co grindują jakieś okręty gdy nagle zaczyna nimi miotać na +2

No to biora free expa i mają t10 i się nie "męczą" na t8

[TF16]
Community Contributor
4,084 posts
9,693 battles

IDAGI możesz coś zrobić w celach naukowych: zacznij od dziś robić zrzuty po każdej bitwie. Po 100 bitwach wrzuć je i przejrzymy ile było skrajnych przypadków, w których drużyna (Twoja bądź przeciwna) wygrywały do 0. Bo to, co teraz piszesz to są ODCZUCIA, a nie fakty.

• Cool 1

Players
221 posts

Tak sobie czasem myślę by odinstalować tą grę. Tak w ramach protestu na parę dni. Może to jest metoda, jak by tak 5, 10 tys. graczy w jednym terminie na parę dni odinstalowało grę. Może to da do zrozumienia, kochanemu WG, że nie ma iść tą drogą z psem Sabą.

Players
124 posts

Tak sobie czasem myślę by odinstalować tą grę. Tak w ramach protestu na parę dni. Może to jest metoda, jak by tak 5, 10 tys. graczy w jednym terminie na parę dni odinstalowało grę. Może to da do zrozumienia, kochanemu WG, że nie ma iść tą drogą z psem Sabą.

ta i by Ci się chciało co 5 dni instalować na nowo 15GiB?

[ARES-]
Players
1,456 posts
11,031 battles

Coś obawiam się, że skończy się u mnie jak z czołgami i samolotami - gra pójdzie do piachu. Po zniechęceniu w sobotę rano może dzisiaj zbiję ze 3 gwiazdki od niechcenia i tylko tyle byłoby z całej weekendowej zabawy z WG.

Dopóki człowiek się uczył to własną dobrą grą łatwo można było przechylić szalę zwycięstwa, a dobra bitwa niemal zawsze oznaczała wygraną i była frajda, że coś się zrobiło. Gdy przytrafił się błąd albo słabe zaangażowanie to najczęściej oznaczało porażkę ale przynajmniej zdobywało się doświadczenie jak nie należy robić na przyszłość żeby nie zawieść teamu. Proste: marchewka + kijek i pomidor staje się coraz bardziej zielony. Niestety gdy w czołgach i samolotach podgoniłem WR do tych 60% to niezależnie do moich starań przebieg bitew przestał się zmieniać. WG tak dobiera teamy, że mój udział w bitwie staje się właściwie zbędny. Najbardziej było to widać w bitwach samolotów gdzie królowały boty. Niezależnie jak ja osobiście zagram, to mój team szybko *edit* albo odwrotnie. Co to za frajda przegrywać gdy się dobrze gra i wygrywać gdy się gra beznadziejnie? Niestety identycznie zaczyna się dziać ze stateczkami. Nie żebym narzekał na 60% WR - pewno tylko na tyle mnie stać ..ale *edit* DLACZEGO ja nie mogę wypracować tych wygranych tylko muszą być *edit* prezentami od MM? Oczywiście czasem ten kraken odwróci losy bitwy skazanej na porażkę ale niestety coraz rzadziej to wystarczy ale co gorsze nawet totalne zlamienie bitwy nie wiąże się z karą i przegraną. Tak jakby głąby z WG uparły się, że mam wygrywać 60% bitew - ani więcej ani mniej i to oni koniecznie muszą na siłę wybrać, które bitwy mam wygrać, a których nie.

Obawiam się, że co raz więcej graczy w podobny sposób jak ja odbiera to jak WG ich traktuje. Jeśli nie powiążą dobrej gry z sukcesami, a słabej z porażkami to ludzie przerzucą się na granie w rzucanie kostką bo bardziej będzie promowała skilla i dawała frajdę. Naprawdę szkoda bo zarówno czołgi, samolociki jak i stateczki od WG miały niezły klimacik zanim nie ulepszyli MM do takiego poziomu że moje osobiste umiejętności i starania przestały być wystarczające aby decydować o losie bitew  :(

Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: wulgaryzmy

Edited by Daroo2017
Wulgaryzmy

Players
4,154 posts
9,221 battles

No ale twoje umiejętności i starania denerwują Helmutów i innych AverageJoe którzy mają 40% WR i wszystkie premki w porcie . Im lepiej grasz tym jestes mniej potrzebny WG , im jest potrzebny chodzący portwel któy nie rozumie podstawowych mechanik gry ale chętnie rzuci 100 euro na premkę t9 :p

• Cool 1

Beta Tester
272 posts
8,799 battles

Cyferki na koncie muszą się zgadzać u WG. Ja fioletowym nie jestem, jestem typowym średnim graczem, a ostatnio ten MM coraz bardziej mnie kara za grę w dywizjonie. Nieraz robiło się po 4-8 kili w 3 osoby, a i tak to było za mało by wygrać. Nieraz było mało kili, ale drużyna obita jak psy i tylko ich dobić. A te #*&%^ tylko sobie pływają, i na yolo mając kilkaset hp szarżują i giną. Ręce opadają, i już kilkukrotnie waliłem do swoich by się ogarnęli, a gdy już brakowało cierpliwości to po prostu wychodziłem z bitwy by nie obserwować tego jednostronnego widowiska. Możecie mnie za to krytykować, ale ja miałem już po prostu dość. Tak po ludzku. Za 5 dni koniec premki z kontenera i czas zrobić przerwę. Czas pokarze jak długą.

• Cool 1

[BFS]
Beta Tester
723 posts
9,730 battles

Hmm ja z poziomu średniaka po prostu przestałem się interesować WR. Po prostu mam wrażenie, że jest już całkowicie ponad mną. Mam wygrywać to wygrywam mam przegrywać to przegrywam. Bardziej interesuje mnie na ile pomogłem/ zaszkodziłem drużynie. 

[WG-EU]
WG Team
903 posts
9,288 battles

IDAGI podrasowałem tytuł tego wątku bo nie chcę Ciebie zgłaszać do moderacji.

Sam gram w Rankingówki. Frustracja czasem jest ale jestem pewien, że potrafisz swoją myśl przekazać elokwentnie i bez niedokończonych wulgaryzmów z wielokropkami.

• Cool 1

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.