Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Albeko

Nabór do klanu [WAG]

9 comments in this topic

Recommended Posts

[JEDI]
Players
3 posts
1,740 battles

wows2.png

Witam serdecznie wszystkich kapitanów.

Klan [WAG], We Are Gamers, zaprasza chętnych kapitanów do wpłynięcia w nasz port. W naszym porcie głównymi założeniami jest relacji interpersonalna urozmaicona rozgrywką w Word of Warships. Jesteśmy nastawieni na typowo luźna rozgrywkę w miłym towarzystwie.

Nasze wymagania :

- wiek 25+ (Jesteśmy już dojrzałymi graczami i takich samych poszukujemy).

- minimum poziom V okrętu w porcie (Każdy kiedyś zaczynał i od razu dziesiątego poziomu okrętu nie miał)

- obecność na TeamSpeak-u (Na tym zależy nam najbardziej, ale wszystko w granicach rozsądku. Każdy z nas pracuje lub ma inne zajęcia. Kiedy grasz bądź na TS, którko)

- kultura języka !!! (Szanujemy każdego gracza nie zależnie od jego poziomu doświadczenia jak i umiejętności)

Nie zawracamy uwagi na :

- statystyki (Każdy ma prawo mieć zablokowane swoje wyniki, nam chodzi o wspólną grę)

W razie pytań proszę pisać PW lub w grze. Nick ten sam. 

Pozdrawiam.

Edited by Albeko

[JEDI]
Players
3 posts
1,740 battles

Witam,

Przepraszam, że post był ubogi, w czasie pisanie kliknąłem save i się opublikował w połowie.

Pozdrawiam

[TF16]
[TF16]
Players
2,330 posts
19,962 battles

Wags lub WAGs – akronim stworzony i używany przez brytyjską prasę bulwarową dla określenia żon i dziewczyn (ang. Wives and Girlfriends) angielskich piłkarzy. Obecnie jednak stosowany jest również w stosunku do sportowców o innych specjalizacjach, jak również piłkarzy niekoniecznie narodowości angielskiej, obecnie jest używane na całym świecie (np. polskie WAGs). "WAGs" spopularyzowało się w 2006 roku podczas Mistrzostw Świata w piłce nożnej odbywających się w Niemczech.

:)))

Powodzenia!

[JEDI]
Players
3 posts
1,740 battles

Przez chwilę zastanowiłem się ile komuś zajmie porównanie do skrótu WAGs :-) i jak widzę długo nie musiałem czekać.

Dzięki, pozdrawiam.

[TF16]
[TF16]
Players
2,330 posts
19,962 battles

Przez chwilę zastanowiłem się ile komuś zajmie porównanie do skrótu WAGs :-) i jak widzę długo nie musiałem czekać.

Dzięki, pozdrawiam.

WAGi, dobre dupy :D

Tak jak pisałem wcześniej, trzymam kciuki :)

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.