Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Danny202

Roma a jiné „plány“ WG na rok 2017?

149 comments in this topic

Recommended Posts

[GWDYS]
[GWDYS]
Beta Tester
631 posts
5,950 battles

Vypadá to slibně. :)

Edited by Danny202

[IDDQD]
Players
1,743 posts
15,965 battles

nejvíc mě zaujalo: "Removal of alt-attacks on 4-5 level CVs, because sealcubbing is too common" - takže se CVčkáři nenaučí na těhlech tierech vůbec nic.

Linii pro pan-asii jsem nečekal, snad to nebudou jen kopie lodí ostatních národů pod jinou vlajkou.

[GWDYS]
Beta Tester
223 posts
5,437 battles

nejvíc mě zaujalo: "Removal of alt-attacks on 4-5 level CVs, because sealcubbing is too common" - takže se CVčkáři nenaučí na těhlech tierech vůbec nic.

Linii pro pan-asii jsem nečekal, snad to nebudou jen kopie lodí ostatních národů pod jinou vlajkou.

přesně ... kde jinde se proboha učit manuální drop když ne na t4-5 kde jsou ty lodě ještě jakž tak pomalé a mají nulové AA ? až to začnou zkoušet na t6 to bude masakr :)

je fakt že už jsme potkal t4 US CV s tím perkam na +1DB/stíhačka to bylo ošklivé pro moji CV kde má kapitán asi 3 body (CV defakto nehraju)

ale ot by se dalo dát na všechno, (skoro) cokoliv do čeho na lowtieru nacpu 19b kapitána bude OP ....

• Cool 1

Weekend Tester
321 posts
2,427 battles

jenom mně trochu mrzí že tam neni nikde v announcements "RN BB line" :(

ale docela zajímavý je : "Raid-like PvE with different difficulty levels"

Edited by Kentusacek

[T-N-T]
[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
3,809 posts
9,221 battles

Na BB Roma ci RN BB vam s... pes ale to ze pridaji Graf Zeppelin je bomba :coin::great::playing::izmena:

Edited by Sigimundus

[IDDQD]
Players
1,743 posts
15,965 battles

Na BB Roma ci RN BB vam s... pes ale to ze pridaji Graf Zeppelin je bomba :coin::great::playing::izmena:

vzducholoď bude zajímavý zpestření :trollface:
  • Cool 3

[T-N-T]
[T-N-T]
3,809 posts
9,221 battles

vzducholoď bude zajímavý zpestření :trollface:
Jen pockej az ti s tou "vzducholodi" budu potapet tvoji Warspite :P

[10GO]
Players
1,105 posts
11,088 battles

''Removal of open-water stealth firing''

A je to tady!!! Můžete hádat proč takovéto změny přicházejí... ''BB captains''... :facepalm:

[T-N-T]
[T-N-T]
3,809 posts
9,221 battles

Ted uz tve neviditelne Zao nebude dovolovat na me nebohe Yamato :smart_fish:

Ted vazne - Jsem zvedav jak to hodlaji provest jelikoz to je dost citelny zasah do vyvazenosti trid lodi a nejak si nedovedu predstavit tuhle zmenu bez predelani nekterych DD/CA

[IDDQD]
Players
1,593 posts
8,664 battles

a keď im sealcluber jedným strifom zruší 60% ich letectva tak to sa naućia bohovsky veľa

+ keď vidím niektoré T10tky tak snaha sa vôbec niečo učiť tu dosť ľuďom chýba

• Cool 1

Players
3,762 posts
18,821 battles

Super ... takže bez čmoudu si nikdo skrytě nevystřelí ... co budou dělat US DD ?

Co kdyby ještě zpomalili kormidla na CA ? To je přece frustrující pro nobíky v BB, když jim CA vykličkuje palbu ...

• Cool 2

[-VU-]
Players
149 posts
3,540 battles

Super ... takže bez čmoudu si nikdo skrytě nevystřelí ... co budou dělat US DD ?

Co kdyby ještě zpomalili kormidla na CA ? To je přece frustrující pro nobíky v BB, když jim CA vykličkuje palbu ...

ims hraj za 10t bb  a uvidis ze to nieje sranda ale maximalna hlupost  ked po tebe striela nieco ani nevidis a vrcholom je ked je to od teba 9km a mam sekundarky na 10,6 km a nemozem nic urobit.  BB je videt cez pol mapy  ( je jasne ze svojimi rozmermi je to jasne )  a nejaka mala lodka ta uplieska a nie nevies z kadial ale vies ze je to blizko a tonervavim ze uhybat s torpedami je tiez zabava najme ked mas proti sebe 5 torpedonoobou co to spliechaju na kazdu stranu a nik ti tie torpeda nespotne aby si sa im vyhol. Neda sa lachko manevrovat ako s CA  takze vacsinu striel co po tebe dakto vypali aj schytas . K nikomu sa poriadne nedostanes  a polka HP v keli,  A spajprit na maximum dostrelu je len pre noobou a tych co maju aimbota . Viem ze je to arkada  ale v reale by si tie male lodky ani nestrchli a  tu mega BBcko uklepe aj rybarska lodka ked kapitan si strazi spot. 

Players
3,762 posts
18,821 battles

Hraju taky obcas za (nudne) T10 BB (ale mene) a je mi to fuk, ze na me strili nekdo, kdo neni videt a rozhodne tyhle upravy, ktere zrejme prijdou, me nejak nenadchnou... nemas lezt, kam nemas nebo mas mit CA  /DD s sebou ...

Uvedom si, ze to CA ti vezme par HP, ale ty ho jses schopnej na salvu vypnout. To, ze te nekdo upaluje trva dost dlouho a taky je to blbost tveho tymu. Staci, kdyz DD nejsou uplne tupy a nehrnou se vsechny na stejnej cap, ale spotujou. Pak si to CA vystreli jednou a u z o nem vis. A nez zhasne, tak je dost posramocene.

K cemu to pak bude, az se vyslysi placky hracu BB ? Krizniky budou jen jako křoví a nakonec to dopadne tak, že bude jezdit 12 bitevek proti 12 bitevkam a pak se zase bude plakat nad RNG a MM. Navic, na BB si dneska muzes postavit kapitana proti ohni, mas letadla na spot atd ... Ty bys chtel mit nejradeji sekundarky na 20km, abys jen jezdil a strilel a potapel. Ale to by te asi za chvilku prestalo bavit. Je to hra !

Co by bylo podle me bylo lepsi - ze ze smogu muze strilet ( resp. vidi) jen lod, ktera si smog polozila a nekdo ji spotuje.

Edited by ims21
  • Cool 4

Players
812 posts
2,660 battles

Toto je vážně blbost. Prasklo mě to do očí. A to mi jako zakážou třeba s Nikolaiem mířit, abych nefarmil lidi na tieru IV? Nebylo by třeba rozumější nerfnout dmg těch torpéd, nebo tak něco? Pak nový hráč bude hrát Ryujo a nebude umět dropovat... to je snad ještě horší jak když někdo sealclubbuje.

Jinak Roma určitě koupím. Alabamu možná taky, i když Missouri asi bude lepší volba.

Edited by Porpoisee

Players
812 posts
2,660 battles

Graf Zeppelin bude nejspis t7 - 8 ?

IMO tier VI. Graf Zeppelin měl mít kapacitu cca. 30 letadel. To by odpovídalo spíše tieru VI. Ranger i Hiryu byly kapacitně někde jinde.

Jinak jsem zvědavý jestli vůbec bude mít torp bombery. Osobně čekám, že budou jen Stuky s 1000kg bombami (snad udělají sirénu) a jako palubní stíhačky budou Bf109. Čekám, že to bude minisaipan s OP stíhačkama.

Edited by Porpoisee

[-BES-]
Players
246 posts
6,618 battles

No tak , pocet letadel zase takovej problem zmenit neni, kdyz uz je tu dost lodi co podle skutecnosti nedela to co by melo .....

Napr. fubuki ve hre 35 uzlu, ve skutecnosti nejmene 38 uzlu  hm ?

[IDDQD]
Players
1,300 posts
10,339 battles

IMO tier VI. Graf Zeppelin měl mít kapacitu cca. 30 letadel. To by odpovídalo spíše tieru VI. Ranger i Hiryu byly kapacitně někde jinde.

No při projektu těch 30 letadel měl nést, ale Kriegsmarine potom podala žádost na nová letadla (protože spory s "luftwafe"), která by byla používána pouze na letadlových lodí a těch by už i díky sklopným křídlům mohla nést 40-45. Tento návrh byl někde z roku 1940. Ale kdoví, v jaké konfiguraci (upravené) jej WG vydá.  

Jinak torpédová letadla se taktéž plánovala. Měly to bý upravené (tuším dvojplošníkové verze) Štuky. Ale dostalo se to jen do fáze zkoušek/plánování. Poslední známá konfigurace, co měla na zeppelinu být je 10 stíhaček a 30 bombardérů (výškových). :)

Tady je odkaz na ten torpédový "Štuk". Postaveno jich bylo pouze 14 no. https://en.wikipedia.org/wiki/Fieseler_Fi_167

Edited by _Wolffnstein_
  • Cool 1

[-BES-]
Players
246 posts
6,618 battles

NO v rannych fazich stavby se uvazovalo o vyzbrojeni palubnima stihackama avia B-534 mno .... Kazdopadne zajimave .

[SALIS]
Beta Tester
122 posts
6,287 battles

''Removal of open-water stealth firing''

A je to tady!!! Můžete hádat proč takovéto změny přicházejí... ''BB captains''... :facepalm:

Já toto rozhodně vítám a podotýkám, že nehraju jen BBs

[O-S-W]
Weekend Tester
91 posts
11,133 battles

Chyba. Velka chyba. Nekde se to CVckari naucit musi a ucit se na T6 je podle mne pozde. Manual drop je zaklad. Na druhou stranu chapu, ja na Langley expil kapitana a stravil jsem tam dost casu a slo to celkem dobre i pro mne jako prumerneho CV hrace. A po cca 60 hrach sel wr i dmg nahoru diky novackum naproti. Ale nevim no. Pamatuju zlate casy wowp a jakmile zacali delat zmeny typu "poslouchame komunitu" sla cela hra do kytek.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.