Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Lenovo76

Ts3CoFFee.pl - zaprasza do współpracy Klany i Graczy

6 comments in this topic

Recommended Posts

[BSW]
[BSW]
Players
185 posts
15,277 battles

Witam wszystkich Graczy WOWs Serdecznie Was Zapraszam do korzystania z TeamSpeaka. Wiadomo w sieci jest bardzo dużo komunikatorów tego stylu.Co czyni Nas wyjątkowym. Wszystko i Nic.  Ale jednak Naszego TS wybrały Klany Wota, Gildie MC i  pewna ilość użytkowników. Klany WOT które nam już Zaufały- BATS- White Skull- Bad Wolf- GACU Klan WOWS -- Shadow Hunters Oraz na naszym ts już się stworzyła społeczność Wowsa - graczy którzy nie są w Klanie ale wspólnie ze sobą grają. Wystarczy Do nich Dołączyć . Dlaczego Wy Macie dołączyć z Waszym Klanem?: Dzięki wam tworzymy Społeczność Wows w jednym fajnym Miejscu. Macie możliwość większą grania Dywizjonów z innymi Klanami / Graczami. Rada Klanu  otrzymuje duże możliwość w permisjachNie pobieramy żadnych Opłat za korzystanie z TS. 


To Wy Gracze tworzycie społeczność takiego Komunikatora. To dzięki Wam potrafi on się rozrosnąć.

 Więc Korzystajcie. Zapraszajcie Znajomych.  A my jako Administracja postaramy się żeby wasz pobyt na ts3CoFFee.pl był tym czego Szukacie. Jedno Mogę zapewnić. Na naszym TS nie ma równych i równiejszych . Każdego Obowiązują te Same Prawa. Nawet Administracja potrafi być Karana :) Więc Klikać program TS - Adres Serwer wpisać TS3COFFEE.pl - i tam zacząć czas Nową Przygodę. pozdrawiam Black Coffee


Edited by Lenovo76

Share this post


Link to post
Share on other sites
[TF16]
[TF16]
Players
11 posts
3,495 battles

Joł, polecam spoko ekipa jest, jeżeli ktoś by miał ochotę do klanu to piszcie śmiało, nie gryziemy no chyba że Lenovo ale to rzadko ;). Jeżeli jesteś odporni na powszechny troll to zapraszamy, jeżeli jesteś nie do końca normalny to chodź do Nas u Nas jest takich pełno :D.

Pozdro Pan Biały.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Players
4 posts
5,453 battles

Heyo , zapraszam świetna ekipa  jest z kim pograć , pogadać  i pośmiać się z dowodzących maszerujących do Biedronki :) .

Edited by fragles86

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×