Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
FUBUxMETIN

MUTSU - Nowa Premka w Sklepie

13 comments in this topic

Recommended Posts

Beta Tester
153 posts

HazLv5B.jpg

W sklepie premium pojawił się Mutsu w cenie 109.03 zestaw optymalny.

Jeden z dwóch pancerników typu Nagato zbudowanych po zakończeniu I wojny światowej i jeden z pierwszych pancerników uzbrojonych w 16-calowe działa. Mutsu uczestniczył w wojnie na Pacyfiku, zapewniając ograniczone wsparcie podczas bitwy u wschodnich Wysp Salomona. Okręt został zniszczony w tajemniczych okolicznościach 8 czerwca 1943. Stał na kotwicy w Japonii, gdy eksplodował magazyn wieży numer 3, rozrywając okręt na pół. Winą za to obarczono później marynarza, który był oskarżany o kradzież, ale prawdziwa przyczyna nie została do dziś wyjaśniona! Jednostka była dobrze opancerzona jak na swoje czasy, posiadała także wyrzutnie torped, dzięki czemu będziesz mógł zaskoczyć uciążliwych przeciwników, którzy podejdą za blisko!

Players
6,008 posts
7,043 battles

Prośba, aby umieszczać wszystko tutaj: http://forum.worldofwarships.eu/index.php?/topic/73410-promocje-obnizki-oferty/

Łatwiej nam będzie.

[PWS]
Beta Tester
798 posts
9,928 battles

HazLv5B.jpg

W sklepie premium pojawił się Mutsu w cenie 109.03 zestaw optymalny.

Jeden z dwóch pancerników typu Nagato zbudowanych po zakończeniu I wojny światowej i jeden z pierwszych pancerników uzbrojonych w 16-calowe działa. Mutsu uczestniczył w wojnie na Pacyfiku, zapewniając ograniczone wsparcie podczas bitwy u wschodnich Wysp Salomona. Okręt został zniszczony w tajemniczych okolicznościach 8 czerwca 1943. Stał na kotwicy w Japonii, gdy eksplodował magazyn wieży numer 3, rozrywając okręt na pół. Winą za to obarczono później marynarza, który był oskarżany o kradzież, ale prawdziwa przyczyna nie została do dziś wyjaśniona! Jednostka była dobrze opancerzona jak na swoje czasy, posiadała także wyrzutnie torped, dzięki czemu będziesz mógł zaskoczyć uciążliwych przeciwników, którzy podejdą za blisko!

Ledwo co mój umysł  wykaraskał się z  traumy po Liszowskiej i wyłączył niskie ceny, to teraz wszędzie Mutsu,  szturm  tematów o poślednim pancerniku z 2 torpedami na  burtę,w cenie,, w której po rzędzie  dziesiątek wyraźnie brakuje  przecinka,a do szkolenia  kapitanów  wystarczy tamagoczi z IV poziomu , tańszy o  60% , który na swoje drodze na pewno nie spotka  VIII. Premka z ciekawą historią za  100 pln w  podstawowej wersji  ....eeeeee....... nie .   

[TF16]
Players
1,247 posts
13,205 battles

Fajne pomysły mają. Bierzemy standardowy okręt z drzewka, malujemy "na ładny" dodajemy "superggadżet" - czyli np torpedy i już możemy liczyć hajsy. Coś mi się zdaje, że dziś wieczorem na rankedach spotkam kilka Mutsu

Weekend Tester
341 posts
9,342 battles

Moja Arizona czeka na Mutsu :) Jeżeli to taka kopia Nagato to będzie wchodzić :) 

[TF16]
Players
1,247 posts
13,205 battles

Ooo, faktycznie! Nie zauważyłem. Zasugerowałem się Nagato i nie przyszło mi do łba, że podnieśli wartość i moc okrętu lokując go tier niżej. 

[PLO]
Beta Tester
4,646 posts

Premka z ciekawą historią za  100 pln w  podstawowej wersji  ....eeeeee....... nie .   

To znaczy ciekawa historia sprowadza się do zdania "był i znikł". Trochę mało...

Ale w sumie ma torpedy, czyli niby taki niszczyciel bez dymu.

Pozdrawiam

• Cool 1

[LOBUZ]
Players
4,367 posts
16,858 battles

Ten okręt nie ma żadnej historii. Ciekawe ilu kolekcjonerów tęskni za stockowym Nagato.

[-DWS-]
Beta Tester
4,508 posts
12,126 battles

To znaczy ciekawa historia sprowadza się do zdania "był i znikł". Trochę mało...

Fakt. Nagato może się przynajmniej pochwalić tym, że wytrzymał atomówkę. Jeśli premki mają być unikalne, to WG powinno dać Mutsu do drzewka a Nagato na premkę. Ciekaw jestem jakie "specjal features" by mu WG wymyśliło z okazji uczestnictwa w Operacji Crossroads.

[PLO]
Beta Tester
4,646 posts

Fakt. Nagato może się przynajmniej pochwalić tym, że wytrzymał atomówkę. Jeśli premki mają być unikalne, to WG powinno dać Mutsu do drzewka a Nagato na premkę. Ciekaw jestem jakie "specjal features" by mu WG wymyśliło z okazji uczestnictwa w Operacji Crossroads.

Delikatną fosforyzującą poświatę, szczególnie przydatną podczas bitew nocnych (kiedy już się pojawią).

Co ciekawe, w becie Gaijina brałem udział w bitwie nocnej, wyglądało to obłędnie.

Pozdrawiam

• Cool 1

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.