Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
erend200312

Mayın

24 comments in this topic

Recommended Posts

[TCDK3]
Players
60 posts
2,700 battles

Merhaba. Arkadaşlar sizce oyuna mayın gelir mı? Hani WG nin öyle bir fikri varsa torpidolar onları aratmıyor zaten vazgeçsinler. Fakat, Realistik maç modu gelirse mayın olmalı diye düşünüyorum. Hadi bakalım gerisi size kalmış. 

[EJDER]
Players
769 posts
9,441 battles

:popcorn:Allah inandırsın ben bu moddayım bu istek olmuş

2nMkN2.jpg

Edited by PisiReis

Players
521 posts
12,368 battles

Mayın çok fazla TK'ya sebep olur(Team kill). WG şimdilik düşünmüyor ama belki PvE için olabilir. Çünkü PvE modu için ciddi yenilik arayışları içindeler.

Players
735 posts
9,934 battles

mayını boş ver füze geliyor füze. :teethhappy: 

bakalım ileride neler olacak. füze gelirse bu işin ucu açık artık her şey gelebilir. 

• Cool 1

[TCG]
Players
362 posts

Hangi gemi olduğunu hatırlamıyorum ama sanırım yeni çıkan rus muhriplerinden birinde görsel olarak füze vardı. Herkes füze bataryalarını görünce "yok artık" dedi. Üstüne WG yeni bir silah türü gelecek dedi. Öyle olunca füze dedikoduları aldı başını yürüdü. Ama geliştiriciler öyle bir niyetlerinin olmadığını ve oyun mekaniklerine uymayacağını söylediler. Yeni bir şeyler gelecek ama füze değil çok şükür :)

Edited by P4RDUS
  • Cool 1

Players
634 posts
21,655 battles

Yav bırakın allah aşkına ne mayını ne füzesi zaten mecut durumu ile bu oyunun oynanabilirliği içler acısı yok sisi yok görünmeyen gemileri  bir tanesi neredyse 20k hasar veren 15 tane birden torpido atabilen gemileiri vs... 

başımıza bir de mayın ve füze belası getirmeyin zaten piyasada füzeli oyunlar dolu bu oyuna girmesin bari :) sonra oyunda   füzenin nükleer olanınıda

( DF-21D gibi) ister insanlar bunun sonu yok  mazallah haritada  haritada taş taş üstünde kalmaz :D

Edited by muavenet_2016

[EJDER]
Players
769 posts
9,441 battles

Canbanur kanki neden getirmesinler bak mesela alman zirhlilari cikti torpido atiyor oyuncularinda hosuna gitti:-) oyunda sindire sindire degisiklilige gidebilir wg ama ne gibi yenilik yapar hangi ulusta yapar o dusundurur ingiliz zirhlilari gelcekya onlari mesela almanlar gibi farkli kilan bir sey olabilir tahminim

Community Contributor
371 posts
6,124 battles

Mayınlarımızın dost gemileri batırma gibi bir tehlikesi olucaktır torpidolarda olduğu gibi. Lakin hem torpidolar hemde mayınlar için dost gemilere etki etmeme gibi sınırlayıcı etken getirirlerse bu mükemmel olur. Mayınların tespit konusuna gelirsek mayınların tespit menzilleri gemiden gemiye değişmeli. Doğal olarak muhriplerin mayın tespit menzillerinin bi hayli geniş olması gerek. Diğer gemilerin tespitlerini de WG daha iyi düşünür diye tahmin ediyorum. Güdümlü füze hahahaha :) Evet o konuya gelirsek öyle birşey gelse dahi onlar içinde sınırlayıcı etkenler elbet olucaktır öyle tahmin ediyorum. 

[TCG]
Beta Tester
80 posts
11,190 battles

Mayın çok fazla TK'ya sebep olur(Team kill). WG şimdilik düşünmüyor ama belki PvE için olabilir. Çünkü PvE modu için ciddi yenilik arayışları içindeler.

ya neden olsun öyle birşey sana görünecek mayının nerde olduğu çok basit

Players
186 posts
4,133 battles

Ya gözünüzü seveyim mayın füze yapmayın ya.WG füzeyi uçaksavar yapar diye korkuyorum valla sonra ben CV'yi bırakırım :) Ama oyundaki en genç gemiler WW2 gemileri onlardada füze yok zaten.Gelirse füzeler,gemilerin gerçekçilik yapıları bozulur ve oyunda füzeyi aşırıya kaçırma durumları oluşur sonra Welcome the cehennem :)

Mayında oyunu cehenneme çevirir.Zira mayınlar her yerde olursa mecbur müttefik gemiler ilerlemek için çarpmak zorunda kalır sonra gelsin team killeri :)

Bana göre mayın ve füze oyunu oynanmaz hale getirir ve oyun sapıtır.

• Cool 1

[EJDER]
Players
769 posts
9,441 battles

yamatonun belgeselini izle hatta flimi bile olmasi lazim 20 m krediye az o gemi bile gemi kapasitesini duyunca sasirdim :teethhappy: bu yamato dalgasina arabami alirsam japon alacam :teethhappy: ah ah nerf vurmasalardi ben 100 m oyun kredisine bile raziydim :red_button: yamatoyu resmen kamikaze gorevine gondermisler yani gemilerine cok guveniyorlardi eger ucak saldirisi olmasaydi etrafi duman ederdi :teethhappy: amerikanlilar yamatonun korkusuna 500-1000 ucaklik filo gondermis yalandan demiyprum yamato oyununda gercek hayattada zirhlilarinin en agir abisidir :teethhappy: japonyanin semboludur o gemi gercek hayatta 10000 shimakaze uretilmesi lazim :teethhappy:

Players
186 posts
4,133 battles

yamatonun belgeselini izle hatta flimi bile olmasi lazim 20 m krediye az o gemi bile gemi kapasitesini duyunca sasirdim :teethhappy: bu yamato dalgasina arabami alirsam japon alacam :teethhappy: ah ah nerf vurmasalardi ben 100 m oyun kredisine bile raziydim :red_button: yamatoyu resmen kamikaze gorevine gondermisler yani gemilerine cok guveniyorlardi eger ucak saldirisi olmasaydi etrafi duman ederdi :teethhappy: amerikanlilar yamatonun korkusuna 500-1000 ucaklik filo gondermis yalandan demiyprum yamato oyununda gercek hayattada zirhlilarinin en agir abisidir :teethhappy: japonyanin semboludur o gemi gercek hayatta 10000 shimakaze uretilmesi lazim :teethhappy:

Operation Ten-Ichı Go'dan bahsediyorsunuz :) Evet Amerikalılar İndependence ve Essex sınıflarından oluşan yaklaşık 10 tane uçak gemisinden kalkan 400 uçakla daldılar Yamato'ya.Sadece Yamato değil,yanında bir kruvazör ve bir kaçtane DD vardı.Onlarda battı :( Doğru hatırlıyorsam 14 torpido ve 30 küsür bomba ile anca batabildi Yamato.Yamato'nun ve diğer gemilerin görevi Okinawa'ya çıkacak olan Amerikan birliklerini engellemekti.Ama 2 tane keşif uçağı ve denizaltıların raporları sayesinde Yamato bulundu ve uçak gemisi filosu olan Task Force 58 gönderildi.Sonra bam küt çat Amerikanlar kazandı.

Gerçekte eğer dediğiniz gibi Shimakazeden 10000 tane üretim planlansaydı Amerikanlar bunu yapabilecek kapasitedeydi yani kolayca ve hızlıca.Ama Japonlar kısıtlı bütçe dolayısıyla çokça gemi üretebilecek kapasitede değildi yani gerçekte Shimakazeden 10000 yapılması biraz zor ve uzun sürerdi.

• Cool 1

[EJDER]
Players
769 posts
9,441 battles

Japonlari seviyorum gunumuzde bile yalin uretim teknolojisi var herkeste bu yonden onlara imrenir japonlar seri gemi uretebilirdi fakat bu yolu secmediler dediginiz gibi hersey ekonomik tek gemi olsun tam olsun hesabi yapip savasi kaybettiler unutmadan yamatonun 1 topu bir gemiyle esdegermis yanlisim varsa duzeltin ama hangi sinif onu bilemiyprum unutmadan 2. Dunya savasinda kimin gemisi agirsa o kendini guclu gpruyprmus ama amerikanlilar ve ingilizler farkli dusunduklerinden savaslari kazanmislardir teneke gemiler yaparak

[EJDER]
Players
769 posts
9,441 battles

Abi bana alman deme su aliyor arabalari :red_button: unutmadan grobeye izumo ile gene kosk attim sasilacak is :amazed:

[TCDK3]
Players
60 posts
2,700 battles

Mayından füzeden, japon üretimine, alman üretimine geçtik. Çok renkli bir topluluğuz. :D WG Türk topluluğunu kadroya almalı 

• Cool 1

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.