Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
RicziAkaBajceps

TEAM SPEAK3 | TS3 DLA KLANÓW

3 comments in this topic

Recommended Posts

Players
3 posts

 

Podajemy rękę dla przeróżnych projektów, organizacji, drużyn, sieci serwerów i wiele innych - Serwer jest nowy, lecz jest zrobiony na 100% tylko brakuje wiary. Mamy możliwość nadania specjalnej strefy na Team Speak'u dla wymienonych wyżej projektów, w tym własne rangi i boty muzyczne. Posiadamy strefy VIP, które funkcjonują od +5 osób aktywnych na kanale. Funkcjonuje bot, który rejestruje automatycznie i tworzy prywatne kanały.

 

 

 

Przejdźmy do sedna: 

 

Oferujemy dla projektów specjalne strefy umieszczone pod strefą Adminstracjii, w tym dodajemy kanał, na który wejdziesz i dostaniesz ikonkę taką, jaką dany projekt wybierze. Na strefie dodamy "podstrefę" muzyczną, na której będą się znajdywały 3 boty muzyczne np. "Bot Muzyczny DanyProjekt.pl - Disco Polo".  Wzamian oczekuję tylko zdrowego rozsądku i porządku oraz oczywiście aktywnych użytkowników na Team Speak'u.

 

Aby otrzymać strefę VIP, na której znajduje się 5 podkanałów należy mieć +5 osób aktywnych - Będzie można dyskutować o jednym Bocie Muzycznym na kanale.

 

Aby otrzymać strefę VIP, na której znajduje się 10 podkanałów należy mieć +10 osób aktywnych - Przywilejem jest oczywiście posiadanie własnej ikonki + dodajemy kanał, który automatycznie nadaje tą ikonkę.

 

 

IP: 176.31.18.52

 

Domena będzie wkrótce.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
[ISEN]
Moderator
4,534 posts

kolego popracuj nad wygladem TS .... bo to porażka

sora z szczerość :)

 

Pomagam:

"Kolego popracuj nad wyglądem TS, bo to porażka.

Przepraszam za szczerość.

 

PLO czuwa!

Wybacz szczerość. :honoring:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×