Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Socyn

Szukam szefa klanu [NDS]

66 comments in this topic

Recommended Posts

Players
124 posts

Szukam szefa klanu NDS prawdopodobne to polski klan - mam mu do przekazania kilka słów odnośnie jednego z jego podopiecznych i podziękowania za -3 do karmy.

Alpha Tester
5,609 posts
5,568 battles

Drwal jeśli się nie mylę ostrzegał, że popkornu już też nie za bardzo... Chyba można przekąsić czymś innym

Znalezione obrazy dla zapytania police academy zed animated gif

[TF16]
Community Contributor
4,087 posts
9,705 battles

ale wiary czyta ten poboczny dział na forum  - wow:hide_turtle:

Nie to bym się czepiał, ale zdanie rozpoczynamy WIELKĄ literą, a kończymy kropką.

PLO pozdrawia!

Players
1,160 posts
5,324 battles

Szukam szefa klanu NDS prawdopodobne to polski klan - mam mu do przekazania kilka słów odnośnie jednego z jego podopiecznych i podziękowania za -3 do karmy.

Reprezentuje NDS. W czym mogę Ci kolego pomóc? 

[HEROS]
Alpha Tester, In AlfaTesters
4,581 posts
12,132 battles

Ło Panie. Jak ja bym k...a zaanihilował takiego burgera. Połozyłbym się na niego i wciągnął przez skórę żeby ten orgazmiczny wytwór rąk boga dłużej mnie cieszył. Pławiłbym się w tym sosie i zbudował ołtarz ku bóstwom rozpusty z frytek. 

GIB.

• Cool 1

Beta Tester
4,867 posts
5,014 battles

Ło Panie. Jak ja bym k...a zaanihilował takiego burgera. Połozyłbym się na niego i wciągnął przez skórę żeby ten orgazmiczny wytwór rąk boga dłużej mnie cieszył. Pławiłbym się w tym sosie i zbudował ołtarz ku bóstwom rozpusty z frytek. 

GIB.

Akurat te ze zdjęcia były w ofercie sezonowej, ale takie dwupiętrowe mają w ofercie non stop. Samego mięsa (wołowina i dużo chrupiącego bekonu) jest w takim prawie pół kilo. Spokojnie jest do zjedzenia - jak jesteś mocno głodny - ale nawet największe żarłoki frytki już zostawiają. Fajnie że te burgery są nie tylko ogromne ale autentycznie bardzo dobre. 

Chcesz namiar na knajpę? Znajduje się w Warszawie. 

Ja go jeszcze lekko modyfikuję: zamiast duszonej cebuli proszę żeby była surowa, żeby mięso było delikatnie wysmażone (różowe w środku) i zamawiam dodatkowy składnik paprykę jalapeno. To jest burger ostateczny. W tej dziedzinie człowiek już nic lepszego nie wymyśli. :medal:

Edited by KptStrzyga
  • Cool 1

Beta Tester
4,867 posts
5,014 battles

To Barn Burger? No każdym razie ja polecam.

http://barnburger.pl/

I te nazwy.:medal:

Dokładnie. Znajduje się 50 metrów od wyjścia z metra Centrum, wchodzisz i zamawiasz bypassa, przyjemność żarcia bajpasa który jest tam najdroższy kosztuje rozsądne 35 zeta. W cenie jest surówka kolesław (ilość taka że mogliby podawać w kieliszku) dwa sosy (salsa i bbq) i garść frytek żeby nie było nieporozumień że ktoś się nie napchał do oporu. 

Sugeruję żeby iść głodnym. Śniadania następnego dnia też można nie planować. 

Edited by KptStrzyga
  • Cool 2

[HEROS]
4,581 posts
12,132 battles

Szkoda że na śląsku. Człowiek z wybrzeża jednak dba o zdrowie i w tak niezdrowe rejony pięknego naszego kraju się nie zapuszcza.

Players
4,154 posts
9,221 battles

Na śląsku to samo zdrowie , jak kopcisz 2 paczki fajek dziennie to tamtejsze powietrze nawet ci płuca oczysci , a na wybrzeżu ? Całe szambo z całego kraju tam się spotyka

[HEROS]
4,581 posts
12,132 battles

Na śląsku to samo zdrowie , jak kopcisz 2 paczki fajek dziennie to tamtejsze powietrze nawet ci płuca oczysci , a na wybrzeżu ? Całe szambo z całego kraju tam się spotyka

Na śląsku Panie, to Wy zdrowia nie widzieliście od czasów królowej Błotnicy, czyli gdzieś w wiekach ciemnych, Anno Domini 700 czy coś takiego. Ale nic dziwnego, bo przecie to powietrze na śląsku to jest przejrzyste jak woda w Katowickiej oczyszczalni ścieków. Jedyne co jest dobre na śląsku, to gumiklejzy, ale przecie to trzeba importować w hermetycznych kontenerach, bo jeszcze jakieś licho czyli nielegalny immigrant z ukrytej opcji niemieckiej gotów się zalęgnąć. 

A na wybrzeżu? Cisza, spokój, powietrze tak klarowne że gofera dojrzysz z 15 kilometrów, a z 20 wyczujesz jego niebiański aromat. Tak tak, wybrzeże to taki Valinor, gdzie śląsk to taki 100 razy gorszy Mordor. 

• Cool 2

Beta Tester
4,867 posts
5,014 battles

Tylko że za każdym razem jak tylko pogoda się zrobi znośna to te gofery na wybrzeżu z jakiegoś dziwnego powodu zaczynają kosztować tyle co półkilowy hamburger u nas na Śląsku w Warszawie. I dlatego taka tam u Was cisza i spokój, bo nikt tam nie jeździ. :P

Edited by KptStrzyga

[TF16]
[TF16]
Players
141 posts
12,186 battles

Socyn, masz wyszukiwarkę klanów w kliencie gry, tam może znajdziesz nick dowódcy i może wiadomość będziesz mógł wysłać.

• Cool 1

[HEROS]
4,581 posts
12,132 battles

Tylko że za każdym razem jak tylko pogoda się zrobi znośna to te gofery na wybrzeżu z jakiegoś dziwnego powodu zaczynają kosztować tyle co półkilowy hamburger u nas na Śląsku w Warszawie. I dlatego taka tam u Was cisza i spokój, bo nikt tam nie jeździ. :P

To dlatego że gofery robi się z miłością i pietyzmem, nie to co jakieś hamacze na Śląsku w Warszawie. Plus, każdy szanujący się wybrzeżanin ma w domu mały kiosk z goferami, zazwyczaj obok lodówki - dlatego nie ma potrzeby kupować go na mieście. To tylko taki pic i znęta na śląskich dorobkiewiczów co chcą zasmakować nadmorskiego high life'u.

Beta Tester
4,867 posts
5,014 battles

Socyn, masz wyszukiwarkę klanów w kliencie gry, tam może znajdziesz nick dowódcy i może wiadomość będziesz mógł wysłać.

Oj tam wiadomość, on go szukał żeby razem pójść na hamburgery w walentynki a Ty tu jakimiś wyszukiwarkami głowę zawracasz. 

Players
124 posts

Oj tam wiadomość, on go szukał żeby razem pójść na hamburgery w walentynki a Ty tu jakimiś wyszukiwarkami głowę zawracasz. 

wygrałeś - a sorry - po polski to pewnie tak:

Wygrałeś!

Players
124 posts

Reprezentuje NDS. W czym mogę Ci kolego pomóc? 

Ja bym się nie przyznawał do znajomości z owymi ulungami.

Dzięki za pomoc _LukeZ28.

Patrzaju na statystyki tego owo klanu szukając czy taki koks jak _Donaukinder_ faktycznie tam jest i oczom niewierze.

Bot na bocie albo TK.

Co to za zbieranina.

Edited by Socyn

[PLO]
Beta Tester
4,451 posts

A na wybrzeżu? Cisza, spokój, powietrze tak klarowne że gofera dojrzysz z 15 kilometrów, a z 20 wyczujesz jego niebiański aromat. Tak tak, wybrzeże to taki Valinor, gdzie śląsk to taki 100 razy gorszy Mordor. 

Jeszcze dodaj że Kaszubi to tacy Valarowie naszej rzeczywistości...

Patrzaju na statystyki tego owo klanu szukając czy taki koks jak _Donaukinder_ faktycznie tam jest i oczom niewierze.

Bot na bocie albo TK.

Co to za zbieranina.

Uwielbiam noobków którzy innym jadą po statach, a swoje chowają. Pokaż staty, bocie.

Pozdrawiam

Players
124 posts

Jak trafiam na ddka w ruchu to zostaje posądzony o aimbota, może jestem bot co ma w oczach celownik na wyprzedzenie ruchów przeciwnika.

Radeckij sam jedziesz po innych na forum. Może wiedzę o okrętach masz bardzo dużą, ale poziom zachowania to już nie. A i klan PLO cię dopuścił do członkostwa ( jeśli masz inne imię to OK, ale jeśli Radek to masz byka w niku ).

Zresztą 80% graczy z [] ma coś z głową i w WoWs i WoT.

Koniec - już tu nie wrócę. I życzę was sobie po drugiej stronie w walkach. Lubię zatapiać ważniaków, koszem nawet własnym i przegranej bitwy, ( a ryżawy to nie chcę być ).

ciekawę rze na forón nie ma zwyklyh graćy, ( bo jak wejdą i coś napiszą to ich wataha koksów je na dzień dobry )

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.