Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
M4REQ

Jaka potrzebna ilość Golda do resetu kapitana

16 comments in this topic

Recommended Posts

Players
4 posts

Jaką ilością Golda trzeba dysponować by resetować umiejętności kapitana? Interesuje mnie 12-sto perkowy ale jakaś rozpiska jak to wygląda by była fajna...

Edited by M4REQ

Players
1,745 posts
11,972 battles

Jaką ilością Golda trzeba dysponować by resetować umiejętności kapitana? Interesuje mnie 12-sto perkowy ale jakaś rozpiska jak to wygląda by była fajna...

300 gelda  kosztować to będzie cię 

Każdy rozdany punkt kosztuje  przy resecie 25 dublonów 

• Cool 1

Players
1,796 posts
2,177 battles

Każdy rozdany punkt kosztuje  przy resecie 25 dublonów 

Dopowiem, że ostatnio WG często obraca drzewka kapitanów do góry nogami, przez krótki czas po takiej rewolucji jeden punkt kosztuje 1 dublon.

[-FZO-]
Players
4,661 posts
11,860 battles

W ostatni weekend lutego będzie pewnie jakaś promocja na szkolenie/przeszkolenie kapitanów. Może też perki da się zmienić taniej. Jak Ci się nie spieszy, to może warto poczekać te 11 dni.

Players
6,008 posts
7,043 battles

Dopowiem, że ostatnio WG często obraca drzewka kapitanów do góry nogami, przez krótki czas po takiej rewolucji jeden punkt kosztuje 1 dublon.

W ostatni weekend lutego będzie pewnie jakaś promocja na szkolenie/przeszkolenie kapitanów. Może też perki da się zmienić taniej. Jak Ci się nie spieszy, to może warto poczekać te 11 dni.

Nie sądzę, że będzie na to promocja w weekend. To bardzo duży przychód WG. Muszą to robić tylko przy zamieszaniu w drzewku.

Następne zmiany w drzewku.... hmmmm... czekamy na większą gófnoburzę odnośnie RPF.

[-FZO-]
Players
4,661 posts
11,860 battles

Nie sądzę, że będzie na to promocja w weekend. To bardzo duży przychód WG. Muszą to robić tylko przy zamieszaniu w drzewku.

Następne zmiany w drzewku.... hmmmm... czekamy na większą gófnoburzę odnośnie RPF.

Źle zacytowałeś.

Ja nie twierdzę, że reset będzie za 1 dublona (jak to ma miejsce przy okazji zmian w perkach), ale że może będzie tańszy niż 25 dublonów/punkt. 

Na 99% będzie o połowę tańsze przeszkalanie (250 dublonów), może też o 40% tańszy (15 dublonów/punkt) reset perków. 

Jeśli autorowi wątku się nie spieszy, to może poczekać i zobaczyć co WG zaproponuje. Za 25 dublonów/punkt zawsze zdąży zresetować.

Players
6,008 posts
7,043 battles

Źle zacytowałeś.

Ja nie twierdzę, że reset będzie za 1 dublona (jak to ma miejsce przy okazji zmian w perkach), ale że może będzie tańszy niż 25 dublonów/punkt. 

Na 99% będzie o połowę tańsze przeszkalanie (250 dublonów), może też o 40% tańszy (15 dublonów/punkt) reset perków. 

Jeśli autorowi wątku się nie spieszy, to może poczekać i zobaczyć co WG zaproponuje. Za 25 dublonów/punkt zawsze zdąży zresetować.

Ejka, ale przecież chyba nigdy nie było przeceny na kapitanów. Tylko w momencie zamieszania ze strony WG.

Chociaż. Wszystkim się już znudziło 2xXP w weekendy, nawet 3xXP nie robi wrażenia. WG zobaczy potrzebę to i takie coś wprowadzi ;)

[FREE_]
Players
3 posts
7,841 battles

Witam

Mam prośbę. Czy podpowie mi ktoś w jaki sposób zresetować perki kapitana, aby od nowa je ustawić, bo mam nie takie jak bym chciał? Wchodzę w "Akta Osobowe", ale nigdzie nie mogę znaleźć opcji zresetowania umiejętności tak jak to jest w WoT.

Z góry dziękuję.

[TRADS]
Players
2,073 posts
16,084 battles

Witam

Mam prośbę. Czy podpowie mi ktoś w jaki sposób zresetować perki kapitana, aby od nowa je ustawić, bo mam nie takie jak bym chciał? Wchodzę w "Akta Osobowe", ale nigdzie nie mogę znaleźć opcji zresetowania umiejętności tak jak to jest w WoT.

Z góry dziękuję.

Jak jesteś w porcie to klikasz w dowódcę okrętu (w jego portret). Przeniesie Ciebie na jego umiejętności i tam masz do wyboru opcję (pod perkami) - albo resetujesz za golda (dublony) albo za free exp i klikasz Rozdziel. Screen niżej:

Captain_perk_reset.jpg

Captain_perk_reset.jpg

Edited by Tumaniszwili

[BONE]
Players
9 posts
2,348 battles

Odświeżę temat bo w sumie mam podobne pytanie.

Mam 17-punktowego kapitana z japońskich DD i chcę do przerzucić żeby od zera grindować nim linię BB.

Wymyśliłem, że przy grindzie do V tieru nie będę potrzebował żadnych kapitańskich skilli i perków, za to fajnie jakby mu leciały punkty w górę.

Jeśli zresetuję kapitanowi umiejętności i nie nadam nowych to przeszkolenie kapitana na nowy okręt (za srebro czyli nie na full od razu) będzie wymagało znikomej ilości punktów exp czy tyle ile za 17 punktowca?

Zawsze by mu tam coś podskoczyły te punkty exp podczas grindowania a skille i perki rozdysponowałbym dopiero na VI tierze.

[AKI]
Players
303 posts
11,491 battles

Wymagany exp do przeszkolenia zawsze liczony jest wedle posiadanych punktów więc jeśli nawet nie weźmiesz żadnych perków to i tak co przesiadkę z okrętu na okręt będziesz potrzebował sporo expa do przeszkolenia (coś około 50k+ jeśli będziesz brał przeszkolenie 50% za srebro).

[ZORRO]
Beta Tester
1,186 posts
2,451 battles

Najlepiej by było zacząć grind linii od zerowego kapitana, a potem wymienić go na 17 punktowego gdzieś na 7-8-9 tierze

Players
58 posts
7,391 battles

Dla czego WG nie daje nam mozliwosci resetowania umiejetnosci kapitana pojedynczo?Po czasie czesto wychodzi ze cos mozna by bylo zmienic jedna lub dwie umiejetnosci a tu trzeba wydac kase ( czesto niemalo) na reset wszystkiego?:(...tak wiem to dla nich bylo by nieoplacalne..haha.

• Cool 1

[ISEN]
Moderator
4,462 posts
11,565 battles
2 minutes ago, MUSASCHI2015 said:

Dla czego WG nie daje nam mozliwosci resetowania umiejetnosci kapitana pojedynczo?Po czasie czesto wychodzi ze cos mozna by bylo zmienic jedna lub dwie umiejetnosci a tu trzeba wydac kase ( czesto niemalo) na reset wszystkiego?:(...tak wiem to dla nich bylo by nieoplacalne..haha.

Nie musisz wydawać kasy. Wystarczy przeszkolić jednego kapitana na 19 punkt - wtedy reszta jest przerzucana na wolne doświadczenie kapitańskie i tym możesz sobie zmieniać perki za darmo. Koszt resetu jest na stałe przypisany do poziomu kapitana. Nawet jak nie wybierzesz perków to masz taki sam koszt przeszkolenia jakbyś wybrał perki.

Players
58 posts
7,391 battles
3 hours ago, Dark_Havoc said:

Nie musisz wydawać kasy. Wystarczy przeszkolić jednego kapitana na 19 punkt - wtedy reszta jest przerzucana na wolne doświadczenie kapitańskie i tym możesz sobie zmieniać perki za darmo. Koszt resetu jest na stałe przypisany do poziomu kapitana. Nawet jak nie wybierzesz perków to masz taki sam koszt przeszkolenia jakbyś wybrał perki.

Tak wiem ze po 19 pkt.kapitana zbiera sie doswiadczenie wolne do resetu.Tylko mi chodzi o kapitanow przed 19 pkt.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.