Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
ThePoisonDwarf

Przeceny na okręciki ?

14 comments in this topic

Recommended Posts

[ZGZ]
Players
4,108 posts
9,018 battles

Czasem można wywnioskować coś z kalendarza, ale w tym miesiącu nie ma już pewniaka. Były angolskie okręty tydzień temu, pozostałe (oprócz RU) w ubiegłym miesiącu. 

[TF16]
Players
1,198 posts
12,838 battles

Czasem można wywnioskować coś z kalendarza, ale w tym miesiącu nie ma już pewniaka. Były angolskie okręty tydzień temu, pozostałe (oprócz RU) w ubiegłym miesiącu. 

No nie wiem czy nie ma :) Najnowsza łata mówi o dekoracjach w satkt petersburgu w związku z dniem obrońcy ojczyzny - 23 lutego. Stawiam, że będzie obniżka na ruskie okręty.

[ZGZ]
Players
4,108 posts
9,018 battles

No nie wiem czy nie ma :) Najnowsza łata mówi o dekoracjach w satkt petersburgu w związku z dniem obrońcy ojczyzny - 23 lutego. Stawiam, że będzie obniżka na ruskie okręty...

... na serwerze RU. :)

Dokończyłem to co Ci się nie dopisało. :)

[WG-EU]
WG Team
2,278 posts
5,060 battles

Jesteś pewien, że angolskie? The flag.png

A tak wracając do tematu: czasem można sporo wywróżyć z kalendarza. Nadto, wiadomo, że w okolicach niektórych rocznic/świąt można spodziewać się lepszych ofert, niż zazwyczaj (rocznica biura EU, rocznica założenia WG, Gamescom, okres świąteczny). 

The flag.png

Players
6,008 posts
7,043 battles

(rocznica biura EU, rocznica założenia WG, Gamescom, okres świąteczny). 

Daj daty, a nie tam rocznica taka czy taka. My jesteśmy ciemna masa, nie rozumiemy słów. Cyferki i owszem :P

Players
4,154 posts
9,221 battles

o to wiadomo kiedy wyjdą nowe sowieckie DD  , 23 luty + znizki na ich zakup  i leningrady w promocji 30% na RU

[ZGZ]
Players
4,108 posts
9,018 battles

Jesteś pewien, że angolskieThe flag.png

Nie napisałem "angolskie" tylko "angolskie".

angolskie = zbudowane w Angoli

angolskie = zbudowane przez Angoli :P

o to wiadomo kiedy wyjdą nowe sowieckie DD  , 23 luty + znizki na ich zakup  i leningrady w promocji 30% na RU

Raczej bym na tę datę nie stawiał ostatnich dublonów. Najpierw chyba będzie PT z właściwymi nazwami okrętów, a dopiero potem wydanie na serwery produkcyjne.

Póki co PT 0.6.2 nie jest nawet zapowiedziane, więc chyba się nie wyrobią na 23.02.

PLO: 23 lutego

[LOBUZ]
Players
4,327 posts
16,674 battles

Pomyślcie co się będzie działo w setną rocznicę rewolucji. Wódka kawior i krasny krym do każdego.

Players
550 posts
3,696 battles

Tak obstawiałem, ale zagrałem va bank i kupiłem 5,6 tier radzieckich DD i liczę na cudowne rozmnożenie jak przy japońskich DD ;) Pewnie się przeliczę :trollface:

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.