Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
ciochu

Nasze osiągnięcia

4,736 comments in this topic

Recommended Posts

1,333 posts
587 battles

Jak dla mnie 4k expa z tabelki oraz 300k uszkodzeń na 4 tierze powinno być ok Red, widzę nisko spadasz skoro tylko 3k.

A do autora tematu to zawsze możesz dać też powtórkę, spakować do zipa i poprzez forum ją upnąć.

Edited by NiezlomnyPejczyk

[CSMW] ciochu
21 posts
8,736 battles

Not bad, ale dobry wynik to 3k expa z tabelki :>

z tabelki? Niestety nie nagrywam powtórek, a w grze chyba i tak takiej opcji nie ma ??!!!

[SLMW] IdemolkaI
28 posts
1,814 battles

z tabelki? Niestety nie nagrywam powtórek, a w grze chyba i tak takiej opcji nie ma ??!!!

Gdzieś tu na forum widziałem opis jak włączyć nagrywanie. Chyba Magnat o tym pisał

edit:

Łap:

http://forum.worldofwarships.eu/index.php?/topic/7190-automatyczne-nagrywanie-bitew/

Edited by IdemolkaI

1,333 posts
587 battles

Tabelka to tabelka ;p z wynikiem końcowym po bitwie, pokazuje się jak klikniesz "Wynik drużynowy" + "Wynik szczegółowy", gdzie masz opisane ile zadałeś obrażeń etc.

Edited by NiezlomnyPejczyk

[CSMW] ciochu
21 posts
8,736 battles

Tabelka to tabelka ;p z wynikiem końcowym po bitwie, pokazuje się jak klikniesz "Wynik drużynowy" + "Wynik szczegółowy", gdzie masz opisane ile zadałeś obrażeń etc.

hahhahah , a ja tu się głowię co to  za tajemnicze hasło :)

p.s - nagrywanie włączone zgodnie z podanymi instrukcjami , później sprawdzę czy się nagrywa 

139 posts
752 battles

52% WR, z zielonymi nie rozmawiam.

Bez urazy ale pływasz głównie 7-8 tier, a średni dmg masz mniejszy niż ja na 3/4/5, o Pejczyku nie wspominając(też 4-5)

3 posts
34 battles

A ja nie mam pojecia jak takie wyniki po 5k expa i 100k kredytow.Ja nie wazne czy wbije na 3-5 tierach po 20k obrazen czy 80k,po 2-5 fragow I tak expa maksymalnie 300-400.ktos mi wytlumaczy dlaczego?

[PNE] Xiao7_PL
54 posts
1,479 battles

A ja nie mam pojecia jak takie wyniki po 5k expa i 100k kredytow.Ja nie wazne czy wbije na 3-5 tierach po 20k obrazen czy 80k,po 2-5 fragow I tak expa maksymalnie 300-400.ktos mi wytlumaczy dlaczego?

Zależy od wielu rzeczy. Same obrażenia i kile dają niewiele expa. Bardzo dużo dają krytyczne obrażenia, podpalenia, trafienie w cytadele, zalania, przejęcie czy obrona bazy jak też uszkodzenia z dział pomocniczych np. zestrzelenie samolotu

[CSMW] ciochu
21 posts
8,736 battles

ok powtórki nagrywają się :)

czy tabelkę z wynikami można oglądać tylko po zakończonej bitwie czy tak jak w wot przeglądać wszystkie wyniki , bo nie widzę tak jak w wot w dolnym prawym rogu takiego okienka ??:)

202 posts
1,585 battles

Zabrzmiało to tak jakbyś grał cały czas w co-opie, tam takie wyniki to norma :P na randomach powinieneś mieć zdecydowanie więcej expa.
  • Cool 1

3 posts
34 battles

Nie no wiadomo ze Jakie's samoloty zestrzelone jak w jednej bitwise wczoraj 5 sztuk.krytyczne tez obrazenia rzecz jasna.no ale taka rozbieznosc 300 a 5000expa.cos jest nie take :(

3 posts
34 battles

Zabrzmiało to tak jakbyś grał cały czas w co-opie, tam takie wyniki to norma :P na randomach powinieneś mieć zdecydowanie więcej expa.

hmm moze I mass racje take sie skupilem na strzelaniu wczoraj ze nie zwrocilem uwagi na tryb.jak wroce z pracy to zobacze.wielkie dzieki za pomoc

[NE_PL] pold77
255 posts
1,845 battles

Nie no wiadomo ze Jakie's samoloty zestrzelone jak w jednej bitwise wczoraj 5 sztuk.krytyczne tez obrazenia rzecz jasna.no ale taka rozbieznosc 300 a 5000expa.cos jest nie take :(

nie jestem pewien czy za strącenia samolotów jest naliczany exp. To już było poruszane na forum CAT, a z tej fazy NDA raczej nie zostało ściągnięte...więc nie napiszę nic więcej. Ale tak jak napisałem, "nie jestem pewien czy za strącenia samolotów jest naliczany exp" :D

[R-Y-K] Losio
236 posts
5,218 battles

W CAT do niedawna nie było XP za samoloty - w patchnotach nie widziałem żeby coś w tej materii zmienili więc prawdopodobnie nadal tak jest - choć pewności nie mam - ostatnio trochę mało aktywny byłem

Pozdr..

Ł.

361 posts

Bez urazy ale pływasz głównie 7-8 tier, a średni dmg masz mniejszy niż ja na 3/4/5, o Pejczyku nie wspominając(też 4-5)

Pewnie team za mnie wygrywa :D

Objective control tu wygrywa gry, nie klepanie stat dmg.

139 posts
752 battles

Spoko po beta-weekendzie pisałeś "czy jak mam 100k na bitwę to jestem dobry" myślałem że to jeszcze obiązuje... Czyli teraz liczymy mak0r-pointy? 

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.