• You need to play a total of 50 battles to post in this section.

41 posts in this topic

Zdravím kapitáni,

náš klan Československá Flotila hledá aktivní hráče.

Máme v plánu hrát Klanové války, prozatím se sehráváme v divizích a expíme 10 tier.

Podmínky náboru:

CZ/SK národnost
Věk: 18+
TS3
Mít průměrné statistiky klanu. (Každý hráč bude zvlášť posouzen, šanci má každý :) 

Průměrný WinRate: 55%; Průměrné zkušenosti: 1200; Průměrné poškození: 50 000;

Mít odehráno cca 2000 bitev.

Mít 2x T10.

Slušné chování ve hře.
Aktivita 3-4x týdne v čase cca 20:00 – 22:00. (Zatím na divize a sehrávání se.)
V případě dotazů kontaktujte kteréhokoliv z členů vedení klanu.

Editováno 18.7.2017

Zdravím kapitáni,

opět je otevřen nábor do hlavní divize CSF. Podařilo se nám klan rozšířit o další divize a tím uvolnit několik míst v CSF. Podmínky náboru jsou stále stejné. Ale ti z Vás co nesplňujete podmínky nezoufejte. V brzké době se zde přibydou podmínky náboru do CSF-2.

Přeji klidné more a štěstí ve hře :cap_look:

16707505_10154117061220047_3576336686035257279_o.jpg

6 people like this

Ahoj. jak psal Bergham, sympatický název klanu. Měl bych zájem ale.. je podmínkou vlastnictví lodě tieru 9/10? Já totiž ani výhledově do budoucna neplánuji tyto lodě kupovat. Hodlám zůstat na tieru 8. Takže pokud by v tom nebyl problém. (co si pamatuji, tak CW jsou stejně na tieru 8) a statistiky stačí, tak se asi dohodneme.

Ahoj 

rad by som sa pridal hravam takmer denne vedšinou vo vypisanom čase ale ma to dva zadrhely nemam 1000 odohratich bitek a ani T8 nepremijovu loď.

Ale rychlo šplham hore zatial T7 Akatcuki a ine.

Zdar. Párkrát jsem teď na rankedech potkal Vaše lidi a hráli vždycky dobře. Takže GL s klanem a pevné nervy na rankedech. Já si dneska musel koupit lexaurin a večer budu grindit dál. :)

7 people like this

Porpoisee diky za uznání, vyřídím to kluků. Jsem rád, že nám dělaji dobré jméno :-)

Ahoj pokud berete lidi rád bych se přidal, ale dlouho jsem nehrál a hru jedu až teď od února. Nemyslím si že bych byl úplně levej, ale žádná hvězda taky nejsem. S tím volným časem je to horší, nemůžu dodržet váš čas od 20-22 h protože jsem tatík od rodiny a dělám na směny, tak když mám odpolední, noční a o víkendu noční dvanáctky, jsem bez šance se  sem ve večerních hodinách dostat.Ale jinak jsem tu teď často akorát jen v různém časovém úseku. Pošlu pozvánku, a buď mě vezmete nebo ne :) 

Ahoj,

rád bych se přidal tedy jestli ještě máte nábor otevřený. Podmínky výše uvedené splňuji i nějaká T10 by se u mě našla :)

Prosím když tak mi napište ve hře jestli by jste měli zájem.

Díky  Cosa2085

Ahoj Cosa2085,

áno nábor máme stále otvorený a aj stále bude, hľadáme aktívnych hráčov - t.j. hrať aspoň 3x týždenne a hlavne mať TeamSpeak a dobrú náladu.

Hráč by mal mať štatistiky okolo priemeru teamu, ale šancu dostane každý kto o ňu požiada :)

Stačí poslať prihlášku v hre do clanu a my to vyhodnotíme a aj v prípade neúspechu odpíšeme :yes_cap:

GL & HF

Bl4ckSK

Edited by Bl4ckSK

Zdravím kapitáni,

i přes plný stav klanu náš klan stále nabírá nové členy.

Pro bližší informace si podejte přihlášku do klanu, nebo kontaktujte kteréhokoliv člena vedení klanu.

Přeji klidné moře a dobré bitvy.

Velitel CSF NimitcCZ

1 person likes this

Zdravím,

chtěl by sem také k vám do klanu, pokud stále přijímáte. Desítky mám zatím tři, poslední dobou hraju relativně dost. Ts-ko mám, dobrou náladu určitě, alespoň když hraju lodě. Mám rodinu, takže občas to nemůžu lámat přes koleno, ale případně se budu snažit cokoliv pro klan..

Jméno ve hře Blooderr, klidně napište.

Děkuju

Ahoj,

tak tie T10 nemám no.. ale to si myslím že je len otázka času... Marsell1993 , checkni si ma, a uvidíme :P šancu má každý :P 

S pozdravom Marsell1993

Posted (edited) · Report post

Borci, keď vyexpím dve desiny, tak idem určite ku Vám ;)

Edited by Mikhail800

Borci, keď vyexpím dve desiny, tak idem určite ku Vám ;)

"Alespoň průměrné statistiky klanu". není to o tom, že si vyexpíš desítku, ale že ses hru naučil hrát. 

"Alespoň průměrné statistiky klanu". není to o tom, že si vyexpíš desítku, ale že ses hru naučil hrát. 

Mohol by ste spomenúť nejaké konkrétne čísla.

Mohol by ste spomenúť nejaké konkrétne čísla.

Nejsem Velitel, nejsem náborář, ale jsem zlý Vlk co dělá tu "černou práci" a přeloží česky napsané požadavky klanu i pro Tebe. :)

Nahoře máš požadavky a tam stojí, že musíš mít odehráno cca 1500 bitev.. Dále je tam napsáno, že musíš mít 2x Tier 10 loď, což nemáš. 

Číst požadavky, to je základ, když máš zájem o klan. Ale klidně napiš Veliteli (OSTRAVAPORUBA) ve hře. Nicméně si myslím, že ti napíše to, co já. 

Přeji hezký den. :B

Veď sa nerozdrapuj ja som sa ťa pýtal na konkrétne podmienky na skill. Čítať viem, preto som napísal Keď.

Ale když nemáš 2 tier 10 lodě a 1500 bitev cca, tak nesplňuješ podmínky.. Tudíž tě nevezmeme.. Tudíž tě čísla ohledně statistiky týmu nemusí zajímat. :facepalm:

:trollface:  Igy (OSTRAVAPORUBA) už je velitel jo:honoring:, tak proto mi neodpovídá ve hře lump jeden

nehlasím se - nesplňuju podmínky, jen se známe z doby před klany:)

Ale když nemáš 2 tier 10 lodě a 1500 bitev cca, tak nesplňuješ podmínky.. Tudíž tě nevezmeme.. Tudíž tě čísla ohledně statistiky týmu nemusí zajímat. :facepalm:

Hodně nehezký přístup. Doufám pro dobro klanu,že tam nejsi diplomat :-D

1 person likes this

Wolfa si nevšímejte, to on občas takhle dostane ty svoje vlčí krámky a vrrrčí na všechny okolo:teethhappy::hiding:

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.