Sign in to follow this  
Followers 0
Ivana_Drago

6. sezóna Hodnocených bitev

• You need to play a total of 50 battles to post in this section.

68 posts in this topic

Tato sezona humus!!!!:sceptic: zasraný zakouření idioti s Belfastem  a jinýma sračkama, a vrchol demence WG je že to posrali v MM nebere to  typ loďě ale jen  třídu.

Tak že Belfasti s radarem na jedné straně a tuhé metabolické částice s mouchama na druhé!

Edited by Aichi1

1 person likes this

Tak som na rank 11, 30 odohratých hier, dam to dufam na 10 a nebudem to hrotiť. Teraz bol v enemy teame stock NAGATO, ktoré bolo 5 min afk, tak som si ho pekne upalil.  Je úplne jedno, či je to hra o rank 22, alebo 11 stále to isté. 1 z 5 hier je zaujímavá, vyrovnaná a aj po prehre si človek povie, že OK bola to zábava. A samozrejme dym, dym a zase dym ako, pekny prvok P4W, Belfasti to dávajú... Hnus. Hram to z ARP Haguro s 9b kapitanom, takže do top 10 ani nechcem ísť iba by som to kazil.

Hodnocené bitvy č.6 jsou fakt hrozné. Není to vůbec o vašem umění, ale o tom, jaký chytnete tým. Jako dostat do týmu 2 AFK lodě, které 5minut nehrají, jak to asi dopadne? Nebo když se DD (ať už z našeho nebo cizího týmu) rozjede na yolo akci, kdy během minuty je mrtvé, to taky dokáže povzbudit a v podstatě je během minuty dvou rozhodnuto. Jsem na hodnosti 7, kdy včera jsem to zkoušel večer asi 2h hrát. Pořád jak na houpačce - výhra/prohra, výhra/prohra, kdy jsem se ve výsledku posunul za ty dvě hodiny o jednu hvězdu nahoru, během 2h hraní! To má být jako zábava? Čekat ve smouku/za ostrovem a střílet pak jak zběsilěj těch pár vteřin, kdy někoho vidím? Vyjet do útoku je sebevražda, všichni kempí a čekaj co bude. Nuda nuda hnus. Navíc od hodnosti 10 dolů jsou odměny úplně na nic, nějaký vylepšení pozorovacího letadla, co to má jako bejt? Když po velké snaze (a s velkým štěstím) postoupím o hodnost, dostanu nějaký nesmysl v hodnotě cca 500-600k kreditu (jinak není na nic). Proč tu třeba nejsou speciální exkluzivní vlajky, různé bonusy na expy pro kapitána/loď, více kreditů nebo třeba výrazná finanční odměna (třeba 2-3MEGA za rank, nebo třeba 10-20.000 free expu za postup o rank?). Tohle FAKT NENÍ zábava a jestli si někdo myslí, že budu hrát desítky hodin čistého času "Ranked" abych za to dostal pac a pusu, tak fakt nebudu....

Jako dostat do týmu 2 AFK lodě, které 5minut nehrají, jak to asi dopadne?

No jak, bledě. :B

Nicméně - jsi si jist, že ty lodě byly AFK úmyslně? Že na druhý straně nebyly hráči nervózně si okusující nehty a modlící se ke všem božstvům, aby se jim to už sakra, krucinál, doprčic načetlo?

Já jen, že s tím mám osobní zkušenost, s tím "nenačítáním". Nevím proč to tak je, nevím co to způsobuje, nevím kde je chyba, jen vím, že se to děje. Hraju s jedním typem lodi, úplně v pohodě. Vezmu si jinou a ejhle - bitva (jakákoli, random, ranked) už chvíli běží a já furt čučím na úvodní obrazovku, jak se dole točí kolečko. :angry: Vezmu si jinou loď - a v pohodě. Případně mi to dělaj některý mapy, jiný šlapou bez problémů. Někdy hraju se vším bez zádrhele, jindy prostě nesmím změnit loď, nebo si nezahraju a je lepší to raději vypnout. Ale těch AFK lodí, co se proberou až nějakou dobu po začátku boje, poslední dobou potkávám docela dost, skoro každou bitvu někdo.

Já to pozdní načítání mám pořád, začlo mi to někdy po betě a od té doby furt.

V RB je to lepší, jak je tam míň lodí, tak se načítat stíhám +- pár sekund, ale na randomu není vyjímkou i minuta po startu...

P.S.: Ale hraju na kompu který ani v roce 2012 nebyl žádný zázrak :trollface:.

S nacitanim sem mel problem na starem notasu z roku 2009. Do hry sem se dostaval cca do minuty po startu (na DD sem mel uz nabita torpeda) Po postavení nového PC ( 8GB ram a SSD disk) jsem ve hre 30-15s pred startem a vidim kolik lodí stojí,kolikrát jsem na capu s kriznikem driv nez se nase DD pohnou.

Na druhou stranu,obcas se stava klukum v cete,za dobu co hrajem cca 3x se strojema ( i7,milion ramek,SSD disky, GTX 1080) ze jim hra nacitala i 2 min,mic nepomohlo,restart atd. Druhy den to zas bylo ok.

Ahoj, tak včera jsem si řekl, že to dohraju k hodnosti 3 a když se bude dařit, tak třeba...houby na hodnost 5 jsem se dostal z 7 celkem rychle, ale pak začal úřadovat spravedlivý systém rozdělování lodí a po 12-ti výhrách jsem měl asi 15 proher a jsem zpátky na 7. Fakt super motivace do dalšího hraní. Jinak bych navrhl jiný způsob přerozdělení hvězd:

Vítězný tým: 1. 6/6 hvězdy     (zlomek šest šestin)

2. 5/6 hvězdy

.

6. 1/6 hvězdy

Tým, který prohrál:  1. ztráta 1/6 hvězdy    (zlomek jedna šestina)

2. ztráta 2/6 hvězdy  

.       

6. ztráta 6/6 hvězdy

Snad by to donutilo ostatní hrát až do konce, protože pořád je o co hrát a nevzdávat to, když už je půlka týmu u dna. Jo, ale bez toho aby WG ovlivňoval složení týmu hodnocené bitvy fakt asi nemají cenu.

Edited by Wotan_73

1 person likes this

Hmm docela zajimavy napad prejit z atomarni jedne hvezdy za uspech na pozvolnejsi odmenobvani podle uspesnosti v bitve. :great:

A asi ani by nebylo treba to rezdelovat na tak male casti a stacilo by klidne na poloviny/tretiny.

imho tie zlomkove hviezdy by boli zbytocne komplikovane, niekde v anglickom fore je navrh aby prvy vo výhernom dostal 2 hviezdy a v nevýhernom 1 nech nestoji furt na 0

ja som tuto sezonu bral for-fun, dal si zo stock do elity Shiru a Fiji pricom som skoncil na rank 5 ako skoro kazdu sezonu, mat tak OPfast s radarom+HE tak dam aj rank 1 :P

Potřebuji poradit. Po poslední sezoně hodnocených bitev (šesté), která včerejškem skončila, mam 3x první místo (za třetí, pátou a šestou sezonu), ale Flint se mi v přístavu neobjevil. Nevíte někdo, kde je chyba, nebo co mám udělat, abych ho dostal? Díky za odpověď.

Měl bych otázku. 6. sezounou jsem udělal třetí Rank1 ... Kde je můj Flint?

Flint is only available by reaching Rank 1 in three (3) separate seasons of Ranked Battles. ... Za předpokladu, že tímhle autor nemyslel, že mezi jednotlivými prvními ranky musí být sezóna mezera ... což mi příjde fakt jako kokotina.

Měl bych otázku. 6. sezounou jsem udělal třetí Rank1 ... Kde je můj Flint?

Flint is only available by reaching Rank 1 in three (3) separate seasons of Ranked Battles. ... Za předpokladu, že tímhle autor nemyslel, že mezi jednotlivými prvními ranky musí být sezóna mezera ... což mi příjde fakt jako kokotina.

Ne tohle tím autor opravdu nemyslel. Lodě rozdaj tak nějak do tejdne.

No řeknu vám vážení ,že tuhle hru hraju od samotného začátku,je fakt ,že jsem změnil svůj nick kvůli lepší ident. (to aby bylo jasno odkud jsem).Řeknu vám ale jedno přátelé a  milý Wargamingu,za tohle ,co tu předvádíte vám nepošlu opravdu ani floka.Upřímně ano,jde o peníze,ale tohle je prach sprostý lhaní slušným lide,takže jsem zvolil strategii pobav se,ale zadarmo.A to si [edited]budte jistý ,že z mý peněženky nedostanete ani chechták,vy z.......á bando podvodníků.

..a co te tak rozlitilo, pokud se mohu ptat?

asi má nějaké bebí a kde jinde se odreagovat když ne v naprosto nesouvisejícím topicu ....

ale proč ne, já mám tyhlety ublížené kecy horzně rád, vždycky mi zvednou náladu :)

jinak by mě zajímalo kdy bude sedmá sezona a hlaně jako tiery budou ... s příchodem "big E" bych si skoro vsadil na t8 s tím že je ještě třeba vytežit Kagu takže smíchat s T7 :)

3 people like this

No řeknu vám vážení ,že tuhle hru hraju od samotného začátku,je fakt ,že jsem změnil svůj nick kvůli lepší ident. (to aby bylo jasno odkud jsem).Řeknu vám ale jedno přátelé a  milý Wargamingu,za tohle ,co tu předvádíte vám nepošlu opravdu ani floka.Upřímně ano,jde o peníze,ale tohle je prach sprostý lhaní slušným lide,takže jsem zvolil strategii pobav se,ale zadarmo.A to si [edited]budte jistý ,že z mý peněženky nedostanete ani chechták,vy z.......á bando podvodníků.

Co to blekotáš za nesmysly ? Tobě by moc nepomohlo,ani kdybych ti koupil jak premiový účet,tak všechny premiový lodičky . A s přidáním cz jsi to rozštípnul úplně .Skus napsat Komovi a možná tě rád přidá do stáda TO

View PostSchmudla, on 15 May 2017 - 10:26 AM, said:

ale proč ne, já mám tyhlety ublížené kecy horzně rád, vždycky mi zvednou náladu :)

presne :teethhappy: pokazde me osobne potesi si uvedomit, ze na tom nejsem zas az tak spatne :hiding:

asi má nějaké bebí a kde jinde se odreagovat když ne v naprosto nesouvisejícím topicu ....

ale proč ne, já mám tyhlety ublížené kecy horzně rád, vždycky mi zvednou náladu :)

jinak by mě zajímalo kdy bude sedmá sezona a hlaně jako tiery budou ... s příchodem "big E" bych si skoro vsadil na t8 s tím že je ještě třeba vytežit Kagu takže smíchat s T7 :)

Presne :) Mam z toho srandu, proto me to bavi.

Myslite ze pro sedmou sezonu bude zas 7,8...? Co pises by smysl davalo, to zase jo, ale.. No co ale uz.. Potrebuji preexpit na osmicce brita, tak hura do toho :D

Sign in to follow this  
Followers 0

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.