Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
XbodzioXplX

PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

2,226 comments in this topic

Recommended Posts

Najlepsze jest to, że mając 30% zniżki kupiłbym pewnie Tirpitza albo pół roku premki.

Czysto teoretycznie będzie to działać przy kupnie prezentu?

Kupon działa przy kupowaniu jako prezent.

Kupon działa przy kupowaniu jako prezent.

No to czas poszukać dobrych kolegów na TSie. Ale w sumie kogo ja oszukuję, czas kogoś zastraszyć :trollface:
  • Cool 2

Jest teraz promocja 10% zniżki na 12k dublonów plus 1500 za darmo i 30 dni premki - to wszystko można mieć za 149 zł z tym kuponem zamiast 209.

Jest teraz promocja 10% zniżki na 12k dublonów plus 1500 za darmo i 30 dni premki - to wszystko można mieć za 149 zł z tym kuponem zamiast 209.

o kurczaczek :ohmy: aż grzech nie skorzystać, normalnie prezent gwiazdkowy :trollface:  Ja chcę swój kupon !!!!! Edited by krzysiek_1990

stryk33   

az sprawdzilem maila, ale kuponu nie ma - za to 6 dni temu dostalem ankiete odnosnie CVek, no to olowek w reke i do boju!

Chors   

Z tym kuponem opłaca się wziąć długoterminowe konto premium, jeśli ktoś z takowego korzysta lub planuje korzystać w przyszłości.

Zazwyczaj zniżki na 180 i 360 dni są max. 2-3 razy w roku i tylko 15%, więc w tym wypadku 30% to znacząca różnica.

Edited by Chors

Z tym kuponem opłaca się wziąć długoterminowe konto premium, jeśli ktoś z takowego korzysta lub planuje korzystać w przyszłości.

Zazwyczaj zniżki na 180 i 360 dni są max. 2-3 razy w roku i tylko 15%, więc w tym wypadku 30% to znacząca różnica.

pierw to trzeba ten kod otrzymać :angry:

zeke0   

Ja dostałem takiego maila 16. maja. Nie skorzystam. Nie klikałem w link do tego kuponu na 30%, więc chyba można to jeszcze wykorzystać. Jak są chętni to zapraszam. Zaraz wychodzę z roboty, więc jeśli ktoś się zgłosi odpiszę koło godz. 17. Czas start!

w_wilk   

Ja dostałem takiego maila 16. maja. Nie skorzystam. Nie klikałem w link do tego kuponu na 30%, więc chyba można to jeszcze wykorzystać. Jak są chętni to zapraszam. Zaraz wychodzę z roboty, więc jeśli ktoś się zgłosi odpiszę koło godz. 17. Czas start!

Chętnie przygarnę jeżeli aktywny.

Ja dostałem takiego maila 16. maja. Nie skorzystam. Nie klikałem w link do tego kuponu na 30%, więc chyba można to jeszcze wykorzystać.

czyżby wg zaczęło już segregować graczy? bo na to wygląda :angry:

Zaraz wychodzę z roboty, więc jeśli ktoś się zgłosi odpiszę koło godz. 17. Czas start!

zapłacę cena do ustalenia, kwota w ramach rozsądku :B Edited by krzysiek_1990

rtfm_pl   

a ja dostałem mejla na superduperzajebistą promocję na koszulki, wall arty i plecak, a jak wybulę 100 juro to dostane zajebsity 16 gibowego pendrywa, aż normalnei zbieram szczekę z podłogi, jak to wg mnie rozpieszcza

Tyż to dostałem. Ale nie napisałeś że "Zrób zakupy za ponad 100 EUR zawierające produkt z Bismarckiem". Nie za każde 100 juro dostaniesz pendrive, nie ma tak dobrze.

Edited by rtfm_pl

zeke0   

Czcigodni

Jako że nie miałem takiego brania nawet w czasach gdy posiadałem jeszcze włosy i poranne wzwody, czuję się w obowiązku poinformować Was o statusie kodu promocyjnego. Przede wszystkim od początku miałem zamiar oddać go zupełnie bezinteresownie. Dlatego wszelkie oferty finansowe i matrymonialne, choć kuszące, postanowiłem odrzucić. Pierwszy na łamach Forum zareagował w_wilk, więc to z nim rozpocząłem korespondencję zakończoną wysłaniem linka do zniżki. Przykro mi, że nie mogłem uszczęśliwić wszystkich.

Pozdrawiam

Kupon jest związany ze Starciem Żywiołów:

ZAKOŃCZYŁO SIĘ STARCIE ŻYWIOŁÓW

Dziękujemy za udział w tej epickie bitwie Ognia i Wody

Deszcz nagród dopiero się rozpoczął

ODBIERZ SWOJĄ NAGRODĘ

Stworzyliśmy dla Ciebie specjalny kupon

30% zniżki przy zakupach za 30 EUR lub więcej

Ta oferta obejmuje wszystkie artykuły w sklepie premium, w tym przecenione zestawy!

Dublony, okręty premium i czas konta premium mogą być Twoje!

Ten kupon może zostać wykorzystany do 18 maja.

No i macie wytłumaczenie według jakiego klucza dawali kody.

Kupon jest związany ze Starciem Żywiołów:

No i macie wytłumaczenie według jakiego klucza dawali kody.

Sorry, ale nie rozumiem. Brałem udział w tym starciu, w drużynie wody, nic nie dostałem. Trzeba było być w zwycięskiej drużynie?

no ja też nie. byłem w druzynie ognia, mój team wygrał, mało tego dymałem jak mały murzyn i zarobiłem 700 monet- i co-jajco

powiem tak, miałem na urodziny  sobie coś sprawić ze sklepu premium, ale widzę że nie warto, lepiej tą kasę przepierdolić w inny sposób :sceptic:

To na jakiej to zadzie ma działać, byłem w zwycięskiej drużynie ale rozegrałem może z 10 bitew w czasie całego starcia żywiołów.:hmm:  

Basmacz   

Postanowiłem zapytać support wg. jakiego klucza kod był przyznawany i dlaczego ja nie dostałem. ;]

Ter_ion   

14434653945529.jpg

Kiedyś coś podobnego było w WoT - coś ktoś źle kliknął i jedne osoby dostały jakieś dość solidne bonusy, a inni nie. Po jakimś czasie pokrętne tłumaczenia i ostre czyszczenie forum :trollface:

Ej, co jest grane? Gdzie mój kod na zniżkę 30%?

Nie kupować niczego a nie kupować niczego ze zniżką 30% - bezcenne uczucie :]

Edyta:

Zwracam honor. Dostałem kupon ze zniżką 30% na zakupy za co najmniej 30 ojro. Ważny jeszcze 4 godziny... Jest w sklepie.

Edited by aguir
  • Cool 1

Ej, co jest grane? Gdzie mój kod na zniżkę 30%?

Nie kupować niczego a nie kupować niczego ze zniżką 30% - bezcenne uczucie :]

Edyta:

Zwracam honor. Dostałem kupon ze zniżką 30% na zakupy za co najmniej 30 ojro. Ważny jeszcze 4 godziny... Jest w sklepie.

gdzie w sklepie? ja nic nie mam :(

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.