• You need to play a total of 50 battles to post in this section.

2,201 posts in this topic

Czy kupon bonusowy na 30% zniżki to sklepu premium dostał każdy czy po prostu mi się poszczęściło?

Czy kupon bonusowy na 30% zniżki to sklepu premium dostał każdy czy po prostu mi się poszczęściło?

Ja również dostałem.:)

Za co ten kupon ????

No własnie nie jest napisane za co, a przynajmniej ja nic takiego nie widzę. Zakładam że to po prostu WG chce jak najwięcej osób nakłonić do zakupu Hooda w paczkach bo kupon ma ważność do 18 maja. :hmm:

No własnie nie jest napisane za co, a przynajmniej ja nic takiego nie widzę. Zakładam że to po prostu WG chce jak najwięcej osób nakłonić do zakupu Hooda w paczkach bo kupon ma ważność do 18 maja. :hmm:

W jaki sposób ten kupon ma mnie nakłonić do zakupu czegoś, czego nie ma w sklepie?

1 person likes this

O mój błąd paczka jest od jutra, a byłem pewien że od dzisiaj.

Ale te 30% obniżki dotyczy jednorazowego zakupu powyżej 30 ojro.

Kupon dostali wszyscy, chyba sobie Belfasta kupię, idealnie mieści się w limicie.:D

Kupon dostali wszyscy

Nie dostałem żadnego kuponu, ani na mailu ani w "kuponach" w grze. 

Czemu mnie to nie dziwi?

Skąd info, że dostali wszyscy? Ja nic nie mam. Smuteczek.

a ja dostałem mejla na superduperzajebistą promocję na koszulki, wall arty i plecak, a jak wybulę 100 juro to dostane zajebsity 16 gibowego pendrywa, aż normalnei zbieram szczekę z podłogi, jak to wg mnie rozpieszcza

Kupon dostali wszyscy, chyba sobie Belfasta kupię, idealnie mieści się w limicie.:D

To gdzie jest mój?

Czyli klasyka - gracze wydający regularnie kasę mogą zapomnieć o czymkolwiek. Kolejny powód, żeby nie ładować kasy, dzięki WG!

ja tez nie mam, a bardzo bym chciał, dam ruskim zarobić na debilonach, w sumie ze zniżką wyjdzie jakieś 2500 debilonów za free

Czyli klasyka - gracze wydający regularnie kasę mogą zapomnieć o czymkolwiek. Kolejny powód, żeby nie ładować kasy, dzięki WG!

Chyba tak to właśnie działa. Ja wydaję dość dużo na WoWsa i regularnie i nie mam kuponu. 

Banda pazernych białoruskich hmm..  twórców gier komputerowych. 

Ja nie płacę dziadom praktycznie nic i też nie dostałem. Więc nie tylko regularnie płacący "są poszkodowani". Maja jakiś inny klucz ;)

To może razem coś rozkminimy jak to działa.:P

Ja płaciłem regularnie w zeszłym roku, w tym wkurzyłem się w pewnym momencie i (chyba) od lutego nic nie kupowałem, a teraz dostałem tą zniżkę 30%.

Posted (edited)

niech się fajtłapi, wuwuzel i drwal wyspowiadają o co tu biega :P

żądam kuponu, to że kupiłem szarego w promocji nie oznacza że jestem gorszy tylko cwańszy :B

Edited by krzysiek_1990

To może razem coś rozkminimy jak to działa.:P

Nie da się zgłębić logiki WG. To firma która twierdzi, że jest za dużo BBków a jednocześnie je buffuje i nerfi wszystko co BBkiem nie jest. I weź tu ich zrozum. :-D

Ja też wydaję regularnie kasę w premium shopie (dublony/okręty/camo/sygnały) i nie dostałem żadnej zniżki, żadnego kuponu, nic.

Ja też wydaję regularnie kasę w premium shopie (dublony/okręty/camo/sygnały) i nie dostałem żadnej zniżki, żadnego kuponu, nic.

Najlepsze jest to, że mając 30% zniżki kupiłbym pewnie Tirpitza albo pół roku premki.

Czysto teoretycznie będzie to działać przy kupnie prezentu?

I dlatego właśnie tacy gracze gówno dostają... bo skoro wydawali kasę to dalej będą ją wydawać i nie ma potrzeby ich zachęcać kuponami.

Jak zwykle WG ma w dupie "dobrych" klientów. Ale przyjdzie kiedyś taki dzień, że mocno się zdziwią. A kiedy odnotują znaczny odpływ "starych" graczy to będzie już za późno. 

Widziałem już takie akcje w grach. Nie życzę tego, ale byście w końcu nie obudzili się z ręką w nocniku.

I dlatego właśnie tacy gracze gówno dostają... bo skoro wydawali kasę to dalej będą ją wydawać i nie ma potrzeby ich zachęcać kuponami.

Jak zwykle WG ma w dupie "dobrych" klientów. Ale przyjdzie kiedyś taki dzień, że mocno się zdziwią. A kiedy odnotują znaczny odpływ "starych" graczy to będzie już za późno.

Widziałem już takie akcje w grach. Nie życzę tego, ale byście w końcu nie obudzili się z ręką w nocniku.

Właśnie chciałem jutro kupić sobie Hooda (w największej paczce, bo tylko taka dostępna), ale teraz to się zaczynam poważnie zastanawiać, czy aby na pewno. WG. Tak klientów nie zyskacie z całą pewnością.

Dziwne, u mnie wpadł na maila kupon o.O Tego chyba tak łatwo się nie da ogarnąć.