Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Duduklu_Tencere

yukaw twitch tv yayın kanalı

13 comments in this topic

Recommended Posts

Weekend Tester
23 posts
181 battles

yayın serbest mi artık ona göre video yapacağımda:)

Yayın, video her şey serbest artık. Kolay gelsin şimdiden :P

[TUR01]
Beta Tester, Players, In AlfaTesters
11 posts
609 battles

Yayın, video her şey serbest artık. Kolay gelsin şimdiden :P

Konu ile ilgili resmi açıklama nerede acaba?

Beta Tester
173 posts
1,200 battles

Konu ile ilgili resmi açıklama nerede acaba?

http://worldofwarships.eu/tr/news/common/cbt-announcement/

Kapalı Beta Testi başlamak üzereyken, maceralarınızı topluluğun geri kalanıyla paylaşmanızı engelleyen gizlilik anlaşmasını kaldırmaktan mutluluk duyuyoruz. 12 Mart tarihinden itibaren, nihayet videolarınızı, ekran görüntülerinizi ve izlenimlerinizi hiçbir kısıtlama olmaksızın yayınlayabileceksiniz!   
Edited by dragon0636

Alpha Tester
112 posts
118 battles

Evet arkadaşlar bildiğiniz üzere bu hafta sonu 11-12 Nisan tarihleri arası World of Tanks'ın doğum günü ve bu doğum gününü sizlerle paylaşıp süprizler sunacağız. 11 Nisan günü saat 19:00 itibari ile ben yani yukaw canlı yayında World of Tanks'ın hem doğum gününü kutlayacağız , hem oyun oynayacağız ve hemde bol bol " HEDİYELER " dağıtacağız. çok muhteşem hediyelerimiz olacak yayınımızı sakın kaçırmayınız.

NOT: hediyeleri şimdilik açıklayamıyoruz ancak ileriki zamanlarda tekrardan bir yazı ile hediyeleri duyuracağız. hediyeler çok güzel yayınımızı sakın kaçırmayın !!

Alpha Tester
112 posts
118 battles

11 Nisanda yapılacak olan canlı yayının bizlere yazılan talepler doğrultusunda yayın saatimizi 21:00 olarak değiştirmiş bulunmaktayız. 11 Nisan C.tesi günü saat 21:00'da görüşmek üzere. Roll OUT !!

yukaw

Beta Tester
12 posts
2 battles

World of Warships için yayındayızzzzz. ben sunucunuz yukaw ve yanımda Türkiye Topluluk Koordanatörümüz ennoia ve Türkiye Topluluk yöneticimiz Isthara ile birlikteyiz. iyi seyirler dilerim.

http://www.twitch.tv/yukavv

22/04/2015 tarihli yayınını 42 genel ortalama ile izledik kardeşim:D yaklaşık 8 10 tane wot kodu ve 8 10 tane beta key werdin her çekilişe 30 35 kişi katıldı toplamda 20 kişi bişeyler kazandı ben o şanssız 15 kişi arasında kaldım deli oldum ya bidaha ne zman vericeksin yayın akışı hakkında bilgi werirmisin yoksa kafana göremı açıorsun