Jump to content
PSA: Ranked battles HP restoration for aircrafts issue Read more... ×
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
__muavenet__

WOWS ''EN'' leri ....

195 comments in this topic

Recommended Posts

Players
634 posts
23,783 battles

paylaşıp paylaşmamak senin bileceğin bir durum ama savaşın 4 tane ekran görüntüsünün  ikisinde karşı taraftaki uçak gemisi görüleblinir savaş raporunun ekran görüntüsününde paylaşılması yasak olmadığına göre yasak diye bir durum yok  :) 

ayıpmı oyunda bir kaybeden bir kazanan var kaybedenin utanç duyması nedemek alt tarafı bir oyun yani savaş raporu paylaşmanın ayıbı  diye birşey olamaz :D

Zaten T10 a kadar gelipte  uçak savarını açamaycak kadar acemi ise ifşa olmayıda hakediyor demektir :D:D:D 

hatta böyle güzel bir rekorun raplay i seyredilmeyi hak ediyor bence

replay ini seyretmek isterim hatta replay in ismide metal yağmuru olabilir :D:D:D 

Edited by muavenet_2016
  • Cool 1

[R-C-N]
[R-C-N]
Players
1,228 posts
13,313 battles

paylaşıp paylaşmamak senin bileceğin bir durum ama savaşın 4 tane ekran görüntüsünün  ikisinde karşı taraftaki uçak gemisi görüleblinir savaş raporunun ekran görüntüsününde paylaşılması yasak olmadığına göre yasak diye bir durum yok  :) 

ayıpmı oyunda bir kaybeden bir kazanan var kaybedenin utanç duyması nedemek alt tarafı bir oyun yani savaş raporu paylaşmanın ayıbı  diye birşey olamaz :D

Zaten T10 a kadar gelipte  uçak savarını açamaycak kadar acemi ise ifşa olmayıda hakediyor demektir :D:D:D 

hatta böyle güzel bir rekorun raplay i seyredilmeyi hak ediyor bence

replay ini seyretmek isterim hatta replay in ismide metal yağmuru olabilir :D:D:D 

WG artık şu replay sistemini sürse iyi olacak. Replay kayıt olmamış :facepalm:

[R-C-N]
[R-C-N]
Players
1,228 posts
13,313 battles

En fazla başarıma güncel;

Sıvılaştırıcı; 31

Kraken; 143

[R-C-N]
[R-C-N]
Players
1,228 posts
13,313 battles

TCG Klan üyesi sayısı; 26

Listede ekli olmayan fakat Rank 1 ulaşan oyuncular;

Rykzet

Repaleon

Players
634 posts
23,783 battles

TCG Klan üyesi sayısı; 26

Listede ekli olmayan fakat Rank 1 ulaşan oyuncular;

Rykzet

Repaleon

Gözünden kaçtı sanırım  Rykzet listede zaten :) 

Repaleon nu bilerek koymadım listeye çünkü bu liste sadece biz Türklere ait listenin üstündeki giriş mesajında  sadece Türk oyunculara ait bir liste olduğu yazmakta :) arkadaş Hollandalı yanılmıyorsam kendisi ile aynı filoda oynamışlığımda var iyi oyuncu kendisi :)

klan mevcutlarını ayda bir kere toplu olarak güncelleyeceğimi hemen klan ların oyuncu saylarını listelediğim kısmın altında  parantez içinde   belirtmiştim ama senin ricanı kırmıyorum ve güncelliyorum :)

Edited by muavenet_2016
  • Cool 1

[R-C-N]
[R-C-N]
Players
1,228 posts
13,313 battles

Gözünden kaçtı sanırım  Rykzet listede zaten :) 

Repaleon nu bilerek koymadım listeye çünkü bu liste sadece biz Türklere ait listenin üstündeki giriş mesajında  sadece Türk oyunculara ait bir liste olduğu yazmakta :) arkadaş Hollandalı yanılmıyorsam kendisi ile aynı filoda oynamışlığımda var iyi oyuncu kendisi :)

klan mevcutlarını ayda bir kere toplu olarak güncelleyeceğimi hemen klan ların oyuncu saylarını listelediğim kısmın altında  parantez içinde   belirtmiştim ama senin ricanı kırmıyorum ve güncelliyorum :)

Boomyoudead'da yabancı. Rykzet bizim klana katıldı, yanında tag olması için aslında belirtmek istemiştim fakat yazım eksikliği yapmışım benim hatam :)

Players
634 posts
23,783 battles

Boomyoudead'da yabancı. Rykzet bizim klana katıldı, yanında tag olması için aslında belirtmek istemiştim fakat yazım eksikliği yapmışım benim hatam :)

Bilgilendirdiğin  için teşekürederim Boomyoudead in yabancı olduğunu bilmiyordum

Players
634 posts
23,783 battles

en yüksek karma puan rekoruna talibim+ uss black (5 sezon üst üste rank1) TR de tekim diye biliyorum 01RlGo.jpg

Tebrik edirim güzel karma maşallah :) bu konuda yeni bir ''EN'' oluşturup bu karmanı başlığa ekleyeceğim 

ayrıca en fazla rank1 sahibi olarak da yeni bir ''EN'' oluşturacağım

• Cool 2

[BV]
[BV]
Players
570 posts
13,693 battles

EN yüksek kazanma oranına sahip gemiler ve oyuncuları  (en az 1000 maç üzerinden) :

Şunu 500 savaşa çekersek listede doluluk olabilir gibi. 

• Cool 1

[R-C-N]
[R-C-N]
Players
1,228 posts
13,313 battles

Şunu 500 savaşa çekersek listede doluluk olabilir gibi. 

+1

[BV]
[BV]
Players
570 posts
13,693 battles

olabilir dökülün bakalım :D:D

Bende birşey yok ben boş durmasın diye dedim :D

[R-C-N]
[R-C-N]
Players
1,228 posts
13,313 battles

Yeni " En " olarak, bir maçta en çok bölge savunması ekleyebiliriz. 26 adet 

QaP0gj.jpg

[R-C-N]
[R-C-N]
Players
1,228 posts
13,313 battles

Güncelleme:

EN fazla temel dp: 7707

Bir maçta en çok bölge savunması: 34

a1ba76579df8419d8b34593cd7a610d9.jpg

Hoayda :D

[CMMR]
[CMMR]
Players
681 posts
15,472 battles

W0RLLP.png

EN çok ikincil isabeti

şuan EN''lerde bulunan 464 isabet -> Yapılan 534 isabet

MİLGEM Klanın' dan Fizyoterapi. EN' lere eklemenizi rica ediyoruz.

:izmena:    İyi Savaşlar:izmena:

Bu savaşın videosunu merak ediyorum,534 ikincil isabet ancak genel hasar miktarı  164k kısaca normalin 1-2 tık üstü  iyilikte bir savaş seviye 9 için...diğer savaş raporu sayfalarını da eklemiş olsa idiniz daha iyi olurdu...normal şartlar altında imkansıza yakın bir değer,hani kimselerin kafasında ; abi siz geçin şöyle karşıma ikincil batarya rekorunu kırdıktan sonra devam ederiz savaşmaya tarzı anlaşmalı dövüş mü var acaba diye kuşku uyanmaz idi...534 ikincil batarya isabeti ve fakat 165k toplam hasar...biraz orantısızlık var...kendi savaşlarımda ben 150-200 ikincil batarya sınırını geçtiğimde çok daha iyi sonuçlar alabilmekteyim...Kesinlikle anlaşmalı savaş var demiyorum yanlış anlaşılmasın bunu ancak çocuklar yapar, sadece rakamlar arasındaki orantıyı kavrayamadım,daha değişik bir sonuç olmalıydı o yüzden nasıl oldu da böyle sonuç çıktı onu merak ediyorum...ve izlemek isterim videoyu...Her ne olursa olsun müthiş bir rekor ve hertürlü övgüyü haketmekte.

Players
161 posts
3,396 battles

Bu savaşın videosunu merak ediyorum,534 ikincil isabet ancak genel hasar miktarı  164k kısaca normalin 1-2 tık üstü  iyilikte bir savaş seviye 9 için...diğer savaş raporu sayfalarını da eklemiş olsa idiniz daha iyi olurdu...normal şartlar altında imkansıza yakın bir değer,hani kimselerin kafasında ; abi siz geçin şöyle karşıma ikincil batarya rekorunu kırdıktan sonra devam ederiz savaşmaya tarzı anlaşmalı dövüş mü var acaba diye kuşku uyanmaz idi...534 ikincil batarya isabeti ve fakat 165k toplam hasar...biraz orantısızlık var...kendi savaşlarımda ben 150-200 ikincil batarya sınırını geçtiğimde çok daha iyi sonuçlar alabilmekteyim...Kesinlikle anlaşmalı savaş var demiyorum yanlış anlaşılmasın bunu ancak çocuklar yapar, sadece rakamlar arasındaki orantıyı kavrayamadım,daha değişik bir sonuç olmalıydı o yüzden nasıl oldu da böyle sonuç çıktı onu merak ediyorum...ve izlemek isterim videoyu...Her ne olursa olsun müthiş bir rekor ve hertürlü övgüyü haketmekte.

Adının biryerde geçebilmesi için bu tarz küçük düşürücü hareketlere girişebileceğini sanmıyorum türk oyuncuların, ikincil vuruşlar ağırlıklı olarak zırhlılara yapıldı ise bu yüzden düşük olabilir ikincil hasarı, ki zaten 48 isabet ve 2 köşk vuruşu var, yinede yüksek bir ikincil hasarı var düşünceme göre.

• Cool 1

[CMMR]
[CMMR]
Players
681 posts
15,472 battles

Adının biryerde geçebilmesi için bu tarz küçük düşürücü hareketlere girişebileceğini sanmıyorum türk oyuncuların, ikincil vuruşlar ağırlıklı olarak zırhlılara yapıldı ise bu yüzden düşük olabilir ikincil hasarı, ki zaten 48 isabet ve 2 köşk vuruşu var, yinede yüksek bir ikincil hasarı var düşünceme göre.

Kesinlikle haklısın...yazım dilini bu yüzden sevmiyorum yanlış anlaşılmaya çok müsait ifadeler yeralabilmekte,zaten bu tarz birşeye inanmadığımı mesajımın sonunda belirttim,demek istediğim şey şu idi; anlaşmalı dövüş olmadığına ve olamayacağına göre(bunu ancak çocuklar yapar dedim)...savaş esnasındaki yaşanan durumları çok merak ediyorum demek istedim çünkü ulaşılan sonuç müthiş ve her türlü övgüyü haketmekte dedim....karalama felan yok yani...

ojl4yR.jpgMesela burada 129 ikincil batarya vuruşu var ve 140k hasar vermişim,bendeki tüm savaşlar;  ikincil batarya vuruş sayısı ile doğru orantılı...ne kadar fazla ikincil batarya vuruşu o kadar fazla genel hasar,demek istediğim ben 534 ikincil batarya vuruşu sağlayabilmiş olsa idim,genel hasar miktarında da rekor sayılabilecek hasar vermiş olabilirdim,bu yüzden ikincil batarya vuruş rekoru kıran arkadaşımızın,almış olduğu genel hasar miktar azlığını merak ettim

Edited by canbanur
  • Cool 1

Players
634 posts
23,783 battles

eğer bu savaşta yüksek ikincil hasarıda varsa 85k lık ikincil hasar rekoruda kırılmış olabilir 

Edited by muavenet_2016

Players
161 posts
3,396 battles

eğer bu savaşta yüksek ikincil hasarı varsa 85k lık ikincil hasar rekoruda kırılmış olabilir 

İkincil ile çıkan yangınlar dahil oluyormu bu rekora, yoksa sadece ikincil mermilerin verdiği hasarmı baz alınıyor. Eğer öyle ise 85k büyük bi rakam :D rakibin saf olması lazım rekoru geçmek için.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.