Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
__muavenet__

WOWS ''EN'' leri ....

195 comments in this topic

Recommended Posts

[R-C-N]
[R-C-N]
Players
1,228 posts
13,301 battles

En fazla müthiş darbe olarak eklersek, 1458 adet müthiş darbem var. :)

[R-C-N]
[R-C-N]
Players
1,228 posts
13,301 battles

Hava açık; 100

İlk Kan; 616

Yakın dövüş uzmanı; 107

Çifte vuruş; 32

Drednot; 125

Yüksek kalibre; 352

Müttefik; 277

[GG-EZ]
Community Contributor, Beta Tester
120 posts
13,325 battles

muhrip hasarını güncelleyebilirsek fena olmaz

MoAMr1.jpg

[GG-EZ]
Community Contributor, Beta Tester
120 posts
13,325 battles

Solduran : 38

Kundakçı : 36

Sadece bir sıyrık : 251

İnfilak :37

Kraken salındı :33

Çifte vuruş :42

Sıvılaştırıcı :5

edit: boş gördüklerimi ve daha yüksek olduğunu düşündüklerimi yazdım, geçen varsa affola. profilim açık kontrol edilebilir.

Edited by rykzet

[R-C-N]
[R-C-N]
Players
1,228 posts
13,301 battles

Kraken salındı başarımı konuda ayrı bir yerde tekrar ekli, ve

Kraken başarımım; 125 adet.
Sıvılaştırıcı; 27

[BV]
[BV]
Players
570 posts
13,686 battles

Başarılar listesinde bir güncelleme pls
-766 İlk kan

-309 Hava Açık

-3 Yalnız Savaşcı

• Cool 1

[R-C-N]
[R-C-N]
Players
1,228 posts
13,301 battles

Toplamda En Çok Yok Edilen;

Gemi Sayısı; 7.153 ( Accelerated )

Uçak Sayısı;  41.480 ( OttomanSIap ) 

İki adet yeni "EN" eklemiş oluruz. :) 

Players
5 posts
23,632 battles

Müthiş darbe: 1745

İlk kan: 845

Sadece bir sıyrık: 476

Yüksek kalibre: 386

İnfilak: 106

Sıvılaştırıcı: 29

Yalnız savaşçı: 3

Rastgele savaşlarda yok edilen toplam gemi: 7713

Temel dp(tek savaşta): 4076

Şu an hesaptaki serbest deneyim: 326424 

Edited by 26_KarapasA_26

[R-C-N]
[R-C-N]
Players
1,228 posts
13,301 battles

En fazla temel deneyim; 4322 w/ Baltimore

https://wowreplays.com/Replay/12093

En fazla başarım; 8 w/ Fujin

f3cb2e4971404c07823ac4636b0e31a8.jpg

[BV]
[BV]
Players
570 posts
13,686 battles

• EN fazla serbest deneyim (hesaptaki toplam) : _KarapaA_26 -   326k

EN çok gemi batıran (toplamda) : _KarapaA_ - 26  7.713 gemi

Sıvılaştırıcı : 29 - _KarapasA_26

Bu arkadaşın tam ismi nedir yaw :) Tebrik ediyorum kendisini.

Edited by OttomanSIap

[TR-SF]
Players
735 posts
10,944 battles

• EN fazla serbest deneyim (hesaptaki toplam) : _KarapaA_26 -   326k

geçen hafta 320k'ya kadar çıktı benim hesaptaki serbest deneyim acaba missouri alsam mı diye düşünüp 180 liraya yakın doblon daha almam gerektiğini görünce des moines araştırması için 100k harcadım. neyse daha elimde 160 serbest deneyim kamuflajı ile 60 küsür tane papa bayrağı var. bir de süper kutu gelirse güzel olurdu.. :)

[BV]
[BV]
Players
570 posts
13,686 battles

geçen hafta 320k'ya kadar çıktı benim hesaptaki serbest deneyim acaba missouri alsam mı diye düşünüp 180 liraya yakın doblon daha almam gerektiğini görünce des moines araştırması için 100k harcadım. neyse daha elimde 160 serbest deneyim kamuflajı ile 60 küsür tane papa bayrağı var. bir de süper kutu gelirse güzel olurdu.. :)

Qv9kAr.png

Öhöm öhöm. Tamamen biriktermedir. 1 DP dahi çevirmedim :)

[TR-SF]
Players
735 posts
10,944 battles

hey maşşallah. ben kredi yokluğundan kürfüst alamıyorum, missouri için bir yıl serbest deneyim biriktirmem gerekir herhalde. ağlamıyorum gözüme bir şey kaçtı. :amazed:

missouri alacakmısın peki?

Edited by farera

[BV]
[BV]
Players
570 posts
13,686 battles

hey maşşallah. ben kredi yokluğundan kürfüst alamıyorum, missouri için bir yıl serbest deneyim biriktirmem gerekir herhalde. ağlamıyorum gözüme bir şey kaçtı. :amazed:

missouri alacakmısın peki?

Missouri ilk geldiğinde 40k kadar vardı ve biriktirmeye başladım. Geçen gelen 1=35 de çok dediler çevir diye ama çevirmedim. BB pek oynamadığım için çokda aman aman istemiyorum ama hesap kalitesi için almak şart :) 

[TR-SF]
Players
735 posts
10,944 battles

ben serbest deneyimi beni bunaltan gemilerde (ör: gnesinau, baltimore, dimitri.) ve bazen çok gerekli yükseltmelerde kullanıyorum. (ör: torpido menzili yükseltme, gövde yükseltme, top menzili artırma.) o yüzden missouriye pek sıcak bakmıyorum.

ama bana bir tane 8. sınıf premium gemi şart oldu. elimdeki en düşük seviye gemi 7. sınıf muhripler ve onlarla da pek oynamıyorum. genelde 8-9-10 seviyelerde oynuyorum buralarda para kaybetmesem de kazandığımla para biriktirmek pek kolay olmuyor. bakalım ya scharnhorst, kutuzov yada tirptiz'e ciddi bir indirim bekliyorum. gerçi şu an ki fiyatlar dolar kuruda yükselince hepten uçtu nasıl bir indirim olacakta ben alıcam bilmiyorum. :)

Players
177 posts
10,446 battles

Merhaba,

Lütfen konu dışı sohbetlerinizi burada yapmayınız, konuya bağlı kalırsak çok güzel bir konu arkadaşlar. :medal:

---------------------------------------------

Benim de aklıma yeni bir EN geldi, T8 ve üstü gemiler için kazanma oranı en yüksek olan kişiler. Örneğin Akizuki Türk oyuncuları arasında en iyi winrate Cankalay gibi. Hakuryu OttomanSlap, Gearing TCG_Kocatepe_D354 gibi.

Bende ilk başvurumu yapmış oluyim:

6r3azN.png

Ayrıca en az 100 savaş gibi bir sınırlandırma da önemli tabi ki.

Saygılarımla

Cankalay

[R-C-N]
[R-C-N]
Players
1,228 posts
13,301 battles

Merhaba,

Lütfen konu dışı sohbetlerinizi burada yapmayınız, konuya bağlı kalırsak çok güzel bir konu arkadaşlar. :medal:

Benim de aklıma yeni bir EN geldi, T8 ve üstü gemiler için kazanma oranı en yüksek olan kişiler. Örneğin Akizuki Türk oyuncuları arasında en iyi winrate Cankalay gibi. Hakuryu OttomanSlap, Gearing TCG_Kocatepe_D354 gibi.

6r3azN.png

Saygılarımla

Cankalay

40'dan fazla tier 8 gemi bulunmakda. Üstlerinide hesaplarsak fazlasıyla gemi var. Genel WR hesaplaması bundan daha iyi. Ya da PR bakımından en iyi 10 kişi sıralaması yapılabilir.

Players
634 posts
23,707 battles

Merhaba,

6r3azN.png

Saygılarımla

Cankalay

Önerinizi kısmen beğendim ancak T8 üstü olsun T8 altı olmasın demek bence doğru olmaz ayrıca tek tek gemilerin winrate tini sıralarsam 70-75 gemi var çok uzun bir liste olur sizin önerinize şöyle bir makyaj yapabilirim mesela tek tek tüm gemi sınıflarında en yüksek winrate i olan oyuncular ancak AYNI  GEMİ İLE EN AZ 1000 MAÇ yapmış olmak

oyuncuların maç sayıları hızlı şekilde artmakta belki şu an için aynı gemi ile 1000 maç yapan sayısı az olabilir 3-5 ay sonra aynı gemi ile 1000 yapmış oyuncu sayısında artış olacaktır

bu şekilde oyuncuların en çok maç yaparak en sevdiği ve en başarılı olduğu gemilerle kazanma oranlarını öğrenmiş oluruz :)

öneriniz üzerine EN lere bu başlığı ekledim :

EN yüksek kazanma oranına sahip gemiler ve oyuncuları  (en az 1000 maç üzerinden) :

Edited by muavenet_2016

Players
177 posts
10,446 battles

Önerinizi kısmen beğendim ancak T8 üstü olsun T8 altı olmasın demek bence doğru olmaz ayrıca tek tek gemilerin winrate tini sıralarsam 70-75 gemi var çok uzun bir liste olur sizin önerinize şöyle bir makyaj yapabilirim mesela tek tek tüm gemi sınıflarında en yüksek winrate i olan oyuncular ancak AYNI  GEMİ İLE EN AZ 1000 MAÇ yapmış olmak

oyuncuların maç sayıları hızlı şekilde artmakta belki şu an için aynı gemi ile 1000 maç yapan sayısı az olabilir 3-5 ay sonra aynı gemi ile 1000 yapmış oyuncu sayısında artış olacaktır

bu şekilde oyuncuların en çok maç yaparak en sevdiği ve en başarılı olduğu gemilerle kazanma oranlarını öğrenmiş oluruz :)

öneriniz üzerine EN lere bu başlığı ekledim :

EN yüksek kazanma oranına sahip gemiler ve oyuncuları  (en az 1000 maç üzerinden) :

O zaman, "Sınıflara göre En yüksek kazanma oranına sahip oyuncular". Şeklinde olursa daha anlaşılır oluyor, Örneğin zırhlılarda totalde 2200 maç atmış ve %62 winrate ile birinci gibi.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.